Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Zamčeno
Maarty

Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Maarty »

až vystřízlivíme po Mikulášské besídce, můžeme si vyrazit na motorkách!
Vyhlašuji krátkou prosincovou vyjížďku v neděli 09.12.2012, dispozice upřesním až podle zájemců. Jede se jen za suchého počasí :)
Jimy

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Jimy »

ahoj Marty,
no představa to je krásná, jen kdybych nemusel absolvovat těch 150 km do Ostravy a zpět, myslím, že byste mne už v Ostravě sundávali, uvidíme.
Jimy
Filo

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
u mě setrvalý stav :-) Nikam :-)
cmelda

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od cmelda »

Někdo tady tvrdí,že ,,zima je jenom stav mysli,, :roll: ale já budu v tom čase asi mít motku u Slávka v Polance. :cry:
gaston70

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj Maarty
Termín je dobrý , zima zatím mírná . U mě to není otázka chladu , jen mám obavu abych se nezrušil jako loni :?
To se přiznám nejsem ve stavu jet autobusem , natož na dračeně .Budu se krotit a pak se mnou můžeš počítat ;)
Maarty

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Maarty »

však je to naplánované tak, že v sobotu se dáme dokupy po besídce a v neděli vyrazíme.
Podle aktuálního zájmu to vypadá na setkání ve Vítkově nebo Budišově n. B. - to máme všichni tři zhruba stejně daleko. Dvakrát objedeme náměstí, pořádně zatúrujeme a pojedeme si zase každý domů :)
Maarty

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Maarty »

ač se to nezdá, vývoj počasí vypadá příznivě - teploty by se měly držet pod nulou a nemělo by moc sněžit, takže cesty by mohly být suché, i když vymrzlé.
Vzhledem k tomu, že zájem má jenom Gaston a Jimy, tak uvažuji o tom, že bychom se setkali ve Vítkově, kam to máme všichni zrhuba stejně daleko. Pak bychom mohli vyjet někam ke Slezské Hartě (co takhle přes Podhradí a serpentýnami pod Vikštejnem? :) ), kde bychom se rozloučili a každý si dojel domů svou trasou.
Jimy

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Jimy »

no Marty, nevím, jak to vypadá u Vás, ale tady pomalinku začíná být sníh, taže z mé strany se ukáže, jak bude konkrétně v neděli. S takovou jako dnes bych položil motorku ještě dříve než bych vyjel ze dvorka
Filo

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Filo »

Pekny den vespolek,
toz na tu mikulasskou vam drzim palce :-)
Maarty

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Maarty »

definitivně uvidíme v sobotu, je fakt, že silnice jsou ještě pořád hodně vlhké a namrzlé. Možná to o týden posunem nebo z toho přinejlepším bude vyjížďka vánoční :)
gaston70

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od gaston70 »

Ahoj , vidím to na rozhodnutí v sobotu , protože tady mají problémy na silnici i auta :D
Maarty

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Maarty »

rozhodnu to už dneska - mikulášskou vyjížďku odkládám. Jednak přisněžilo a cesty suché určitě nebudou a taky přituhne, takže si šetřeme síly na některý z dalších víkendů :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mikulášská vyjížďka - 09.12.2012

Příspěvek od Alois »

Téma je ukončeno.
Zamčeno