PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Alois »

V neděli dne 25.3.2012 v 13.30 se zájemci o první sezóní vyjížďku mohou sejít u MBUH odkud vystartujeme směr Fulnek. Kdo má nějaký nápad na trasu v délce cca 80 km po komunikacích bez děr a štěrku nechť plán trasy předloží nebo se vyjížďky sám ujme. Předpokládaný návrat 16-16,30 u MBUH. Vyjížďka je určena pro neomezený počet jezdců SRCZ.

Prosím, připomeňte si Pravidla jízdy ve formaci.
Maarty

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Maarty »

Plán trasy bych měl, je to něco mezi okreskami a polňačkami, místy okreska, polňačka žádná (snad :) ). Kvalitu cesty nemohu říct, ještě jsem tou trasou letos nejel. Trasa mám vymyšlenu takto: Butovice, Studénka, Sedlnice, Závišice, pod Štramberkem, Rybí, Nový Jičín, Bernartice, Kletná, Pohoř,Odry a zpět k motoHance už po hlavním tahu (pokud nebude zájem vzít to po vedlejších cestách. Přidá-li se někdo, bude mi potěšení vést kolonu :)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Alois »

Maarty díky, pověřuji Tě kapitánem. Mohu jet poslední?
Naposledy upravil(a) Alois dne 25 bře 2012, 10:59, celkem upraveno 1 x.
Lada

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Lada »

Na 90% procent budu u Hanky.L.
Maarty

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Maarty »

šest statných chlapů (a jedna ženská, co by spolujezdkyně) se sešlo dnes půldruhé hodiny po poledni u motoHanky a vydalo se na cestu podle plánu. Tempo bylo mírné, kochací, zahajovací. Cesta probíhala v pohodě i několik štěrkových úseků a zatáček jsme zvládli bez sebemenšího zaváhání, až do Bernartic, kde Ladinovi došel benzín. Hned věděl, kdo za to může. Charlie samozřejmě :) protože nechala kohout přepnutý na rezervu... Naštěstí bylo poblíž pár chalup a Alois se hned vydal hledat benzín a než Ladin dokouřil, už vezl chlapa s kanystrem. I trychtýřek z pet lahve od sprajtu jsme vyrobili a po chvíi jsme mohli pohodlně pokračovat a dávat si majzla v serpentýnách plných štěrku a prachu :) U pumpy v Odrách jsme se rozhodli, že trasu ještě malinko natáhneme a tak jsme odbočili na Jakubčovice, v Heřmánkách pak na Heřmanice, Vésku a přes Vlkovice do Fulneku a pak už po obligátním hlavním tahu do motoHanky, kde jsme dnešní vyjížďku zakončili.
Panovala všeobecná spokojenost a za sebe mohu říct, že ve zpětném zrcátku spolujedoucí hvězdní jezdci vypadali parádně. Dokonce ani Alois neměl kritické připomínky k formaci :))
(fotky jsem poslal Liborovi k uveřejnění v galerii, tak se koukněte na náš web)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Alois »

Byla to superakce jen pro chlapy. Maarty se opět projevil jako dobrý kapitán a ani nevím,jestli ho vedla GPS či hlava. Obával jsem se štěrku a myslím, že by to naše holky nezvládly. Občas šlo o hubu i přes to, že tempo bylo mírné nikoliv však pro začátečníky.
Ještě že jsem upozornil na připomenutí si Pravidel jízdy ve formaci. Tam by mělo být napsáno, že na vyjížďku se jede s plnou nádrží. Aha, už vím, kde se stala chyba. Asi Ladin myslel s plnou nádrží vzduchu, tak to provedl dokonale! Ladine, na vyjížďku se jede s plnou nádrží benzínu. Ale příště beru šlauch sebou, tak buďte v klidu.
Doma jsem se dozvěděl, že nás u MBUH čekal Rosťa, který se hrozně na vyjížďku těšil. Bohužel spletl si odjezd o půl hodiny.
Trasa byla zajímavá, místy se za námi krásně prášilo, aut bylo málo, slunko svítilo a tak bylo nutné si po vyjížďce pořádně odprášit kůži.

Maarty
Maarty

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Maarty »

Ty vydařené úseky přes Suchdol, přes Pohoř a tak podobně jsem si projel loni na podzim a je fakt, že se jelo o poznání lépe bez stop po zimním inertním posypu. Podle mne to bylo nejhorší v první zatáčce se štěrkem, protože to bylo nečekané, ale pak už to šlo. Jsem rád, že jste to všichni zvládli na jedničku a že jste mě na konci neukamenovali :)
Škoda, že si Rosťa spletl čas, ale tak život chode. I tak jsme tam měli akademickou čtvrthodinku, než jsme vyjeli.
Jaké oprašování kůže? Mně ani nestihlo opadat bahno! :)
gaston70

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od gaston70 »

Čtu tady váš příspěvek a napadá mě jen jeden pocit , pravá nefalšovaná závist. :twisted: Draka mám až do šestnáctého v servisu ale pak se doufám na nejbližšší vyjížďce připojíme 8-) ( popožeňte Libora , fotky tu nejsou ) :D
Maarty

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Maarty »

Mám na Olomoucku v merku pár zajímavých cest, takže si podobnou vyjížďku můžeme dát společně. Bylo by fajn, kdybys měl draka ze servisu už před víkendem, abychom mohli termín přizpůsobit i počasí...
a na přání dávám aspoň pár fotek
Přílohy
20120325 - 6.jpg
20120325 - 6.jpg (73.43 KiB) Zobrazeno 11791 x
20120325 - 2.jpg
20120325 - 2.jpg (81.82 KiB) Zobrazeno 11791 x
20120325 - 1.jpg
20120325 - 1.jpg (76.72 KiB) Zobrazeno 11791 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Alois »

Gastone, co jsi dělal v zimě?

V mém příspěvku na závěr bylo uvedeno jméno Maarty. Někde se ztratilo asi toto:

Maarty opět nezklamal svou perfektní přípravou vyjížďky!
Jimy

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Jimy »

No můj dojem je jasný, kovářova kobyla chodí bosa, že Ladine? :D ale bez špatných úmyslů, mne se to také stalo, vloni a ke všemu nejhoršímu jsem byl sám. Měl jsem ale štěstí na projíždějícího dobráka motorkáře, který mne k benzince zavezl. Já měl právě opačný problém, mne se to nepřeplo do rezervy.
Filo

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
sakra , co s těma nádržema děláte ? Že vám se nechce kupovat
tak kurevsky drahý benál ? :-)
gaston70

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od gaston70 »

Maarty nezklamals :lol: fotky super a opravdu to vypadá na hezké zahájení ;) Aloisi přemýšlel sem :lol: , důvody proč nemám hotový servis sou dva, můj zaměstnavatel a moje mladická nerozvážnost 8-) , v každém případě máme celou sezonu před sebou a pokud to jen trošku okolnosti dovolí budeme se s Marťou účastnit . Filo ty máš něco proti cenám benzínu ? ;)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Alois »

Gastone, Tvou mladickou nerozvážnost Ti závidím. Já se na ni vymlouvat nemohu, u mě je to už stařecká blbost a skleróza. Nojo, taky se dočkáte.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Kastan »

Jo, jo, nás mladých je čím dál tím míň 8-)
Jimy

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Jimy »

Ty Kaštane, mluv za sebe, někteří mládneme :lol:
Jimy

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Jimy »

a Alois, tebe ta zima nějak zničila, budeme muset vyrazit někam v týdnu, aby ses zase cítil mlád. :D
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: PRVNÍ VYJÍŽĎKA 2012

Příspěvek od Kastan »

Jimy píše:Ty Kaštane, mluv za sebe, někteří mládneme :lol:
No dyť. Mluvím za nás mladé a perspektivní :lol: . Každý je starý, jak se cítí :P . Konečně se dostávám z puberty :roll: .
Zamčeno