víkend 7.-8.4.

Zamčeno
Jimy

víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek, co máte v plánu v sobotu? Opět první víkend v dubnu je sraz v Opavě na Sádráku, sejdeme se tam a pak třeba někam vyrazíme? Já osobně zatím nevím, zda se zúčastním, mám problém s kolenem, snad do soboty ho dám dohromady. Myslím si, že by to stálo za to, minule tam hrála pěkně živá hudba, jídlo dobré, jen moc lidí.
Jimy
svagrova

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Jimy, předběhl si mě.Chtěla jsem napsat, že je v sobotu Sádrák, že se chystám, kdo se ke mě přidá? Pokud nás bude víc a někdo se toho ujme jako kapitán a udělá tentokrát vyjížďku i pro holky, ráda se přidružím. Jinak jedu a budu ráda, když mi bude někdo dělat doprovod. :P
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od pedro »

ahojky přátelé,
za předpokladu vlídného počasí se na Sádrák chystáme vyjet všichni z karvinské větve...tj. Popi, Vena, Vlado, Miro a moje maličkost. Podpoříme tedy "naši" Tinu a vytvoříme galantní konvoj dámě :D Čas i místo společného setkání a odjezdu upřesníme v průběhu následujících dnů.
bogdant9

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od bogdant9 »

Zdar star.
Bohužel tento týden se z pracovních povinnosti účastniti nemohu. :cry:
Ahoj a přeji suchou stopu!
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

tak to je dobře, že už se to začíná rysovat, bude to rok, co jsme společně poprvé vyrazili a právě na Sádrák
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Kastan »

Nazdárek Hvězdy, doufám, že mi nic nezabrání se k Vám přidat a že se na Sádráku uvidíme. Myslím, že tady od nás asi zase nikdo nepojede a tak budu muset jet sám. Prekérní situace 8-) . Třeba Vás tam najdu. Nebo máte nějaký plán na společný dojezd na Sádrák??? Když, tak podrobnosti hoďte sem. Rád se k někomu přidám. ;)
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Kaštane, já zatím nevím, kolik lidí se přihlásí, zatím to nechávám tak, jak to je a ke konci týdne se domluvíme a naplánuji sběrné body. Sám nevím, zda budu moci jet, tak max. to zorganizuji přes forum, zítra budu vědět více. Co se týče vyjížďky, tak to třeba mohu naplánuji také ale zatím kapitána fakt nemohu slíbit.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Kastan »

Jimy píše: Já osobně zatím nevím, zda se zúčastním, mám problém s kolenem, snad do soboty ho dám dohromady.
Jimy
Jimy kašli na koleno, mě trápí taky, když k tomu přidám tenisové lokty - které přitom vůbec nejsou z tenisu, tak bych nejel nikdy nikam :D . No jo, s přibývajícím věkem se prostě začínáme rozpadat, s tím se smiř. Důležitá je veselá mysl a příjemné aktivity ;) , pak to jde :lol: . Tak nehaž flintu do žita (kdo to má furt uklízet), nachystej teplé hadry, kdyby bylo chladno, nalešti motku ať nám neděláš ostudu a v sobotu na viděnou. Kapitáne. :)
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od JARDA »

....hojte,víkend za dveřma,slunko vysoko....jedu.... jsem z FM,tak se mohu přidat k Kastanovi z Kopřivnice ...moje č.603264067....SMS kdy a kde se sejdem. J.
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Kaštane neboj, dělám vše, abych jel, dnes mě vytáhli 80 ml vody z kolene, už se mi s ním lépe hýbe i když opět se tam udělala voda. Tenisové lokty má každou chvíli taky, před dvěma roky jsem jezdil i s prakticky nehybným ramenem - přeci v srpnu nebudu smrdět doma. Takže neboj, nějak naložím tu svoji rezavějící kostru na ten svůj koráb a dorazím. :lol:
svagrova

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od svagrova »

Díky pánové za galantní konvoj z Karviné,těším se na vás. :P Fajn,že se k nám přidali i další, jen mě začíná děsit pohled z okna ven. Zima mi nevadí, vezmu Polarku s ťapičkama a omotám se dvěma šátky.Holt se omotána nebudu moc zase kochat jako s Aloisem do Tošovic, či do Kunína, ale za to nezmrznu.Jen nesmí pršet, neřku-li sněžit. :lol: No snad to klapne. ;) Budu čekat na povel, předpokládám, že kapitánství z Ovy se ujme Pedro, či Vena, nebo někdo ze zkušených jezdců, já to určitě nebudu. A Jarda s Kaštanem se přidají. V Opavě nám můžeš Jimy zavelit , a někam nás vyvézt. Já osobně budu ráda. Tedy pokud na ten svůj koráb naložíš tu svou rezavějící kostru a taky Berrýčka! Protože jsme se domluvily, že tam máme spolu rande. A o to nemůžeme přijít. Tentokrát prý bude za ledvinku a dělat Ti tepelný štít. :lol:
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Hezký večer,
po domluvě s Aloisem se sobotní akce ujme všeho jako kapitán Alois, nestihl to zatím napsat. Samozřejmě budu ve všem nápomocen. Pro Ostraváky bude sraz na klasickém místě, vše ale ještě upřesníme. Uvidíme také, jaké bude počasí a teplota.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

SÁDRÁK I - 7.4.2012

Příspěvek od Alois »

Vážení, v kapitole K TÉMATU VYJÍŽĎKY 2012 je uvedeno, jak se mají vyjížďky SRCZ vypisovat, abychom dodrželi štábní kulturu na úrovni, která se loni osvědčila a předešli případnému chaosu. Zatím zde nikdo nic konkrétního o předpokládané vyjížďce nenapsal.

Sádrák I, dne 7.4.2012, sraz v Ově na parkovišti VŠB v 10.00. Cíl Stříbrné jezero Opava cca 35 km, trasa přes Hlučín a Kravaře. Ve 13.00 je Spanilá jízda. Poté bude naše vyjížďka (směr dle návrhu Jimyho) se zastávkou v MBUH (speciální velikonoční menu). Akce je otevřena pro CCC.

V případě deště či teploty pod 10 stupňů nebudu tuto akci organizovat, leč vyjížďka bude k individuálnímu zvážení.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Josef »

:) ;) Když nebude strašná zima tak se zůčastním. Předpověď počasí vem ji čert. Chose
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve spolek,
já nachystám varianty naší vyjíždky, vše přizpůsobíme počasí, jedině cíl je pevný, MBH. Dnes jsem byl v Olomouci s motkou na údržbě a výměně pneu. Vyjížděl jsem a byla mlha a 3 stupně. Díky krytí těch 50 km jsem přežil, jen ruce jsou odkryté a i přes 2 vrstvy rukavic, jedna vrstva termorukavice, jsem měl prsty hodně studené. Nejelo se moc příjemně, ta zima byla i přes tu bundu a 4 vrstvy cítit. Takže jestli tak bude v sobotu, tak to není moc na ježdění, od Karviné budou asi rádi, když absolvují cestu do Opavy a zpět. No uvidíme, asi by se chtělo domluvit ještě v sobotu ráno kolem osmé a upřesnit, zda někdo pojede a když pojede, tak kdo. Já těch 40 km absolvuji, to vydržím, když jsem dnes vydržel 50 km. Když by nejel Alois, tak navrhuji, aby kolonu do Opavy dovezl Pedro, když tedy pojede, jako kapitán sekce z Karviné.
Maarty

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Maarty »

není nad to, když tomu dá Alois štábní kulturu! :)

Polská předpověď počasí na sobotu: teplota do pěti stupňů, mezi 13. a 17. hodinou silný déšť, oblačno, bez mlhy. A v neděli možná i zasněží...
Určitě nepojedu, ne snad kvůli počasí, ale motku mám ještě na údržbě a kalhoty u švadleny... Všem drsňákům, co vyjedou přeji silný zážitek a bezpečný návrat!
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Alois »

Vážení,
dle předpovědi počasí new.meteo.pl to vypadá, jak Maa píše, tedy špatně po celý víkend.
Mám za to, že každá vyjížďka by měla být na pohodu a bezpečnost. A v teplotách pod 10 stupňů té pohody je málo a bezpečnost taky není moc valná. Proto vyjížďku ruším a nechávám ji na individuálním rozhodnutí.

Přeji vám všem příjemné velikonoce plné pohody, jídla a dobrého pití. Holkám pořádně vyprášený kožich a chlapům pěkně zmalovaná vejce a vše, co k těmto svátkům patří.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Kastan »

Nazdárek, tak to vypadá, že počasí rozhodlo za nás. Což o to, teplota do 10 stupňů mě nevadí(mám dobrý kožíšek), ale co mi vadí je mokro. Kdo to má pak čistit! Takže u mne také rozhodnuto - sobota závody. Aspoň si zastřílím a tam to počasí tolik nevadí a srandy je tam taky hromada. Přeji všem krásné svátky, užijte si to každý po svém a jak uznáte za vhodné a brzy na viděnou ;) .
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Tak koukám, že když to vzdávají i největší drsňáci Marty a Kaštan, tak to asi bude špatné, další drsňák Láďa nepojede? :P
charlieFM

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od charlieFM »

Hlásíme, že v tomto počasí nejedeme. Charlie a Ladin
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Tak tady a v Opavě svítí slunku, sice chladno, ale podle mne se dá, takže s Berry vyrážíme
Lada

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Lada »

Jelikož jsem se už v minulých dnech rozhodl že počasí není nakloněno této akci přeplánoval jsem svůj program a už ho teď nebudu měnit - takže nejedu.
Jimimu a Berry přeji hodnotné zážitky. Čusík L.
svagrova

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od svagrova »

Ahoj,taky jsem změnila svůj program, ale vysvitlo sluníčko,počasí je lepší, tak slibuji co jsem slíbil a odvolávám co jsem odvolala. Jedu. Chose chce jet taky.Vypadá to i na Pedra a možná se ještě někdo z kavinské kliky připojí.Vypadá to, že vyjedeme až kolem půl dvanácté, bohužel zatím nevím místo srazu. :P
Berry

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Berry »

Osobní věci nepatří na veřejné forum - proto jsem příspěvek vymazala.
Naposledy upravil(a) Berry dne 08 dub 2012, 14:48, celkem upraveno 1 x.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Alois »

Ti, co vyjeli, udělali dobře a musím před nimi smeknout. Nechal jsem se zmást předpovědí počasí, která tentokrát asi selhala.
Od rána svítilo slunko a díky tomu, bylo teplo. Makal jsem s Husqarnou a trošku záviděl těm, co vyjeli. I když teplota nebyla nad 10, paprsky fajn hřály. No, na chvilku by se dalo. Ale s kolonou bych si netroufl.

Tak se pochlubte vy, co jste vyjeli!
Berry

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Berry »

ale fakt jsi nám chyběl Lojzyku...možná kdybychom tou pilou pili, možná že jsme spolu pivo pili, byl to super krásný den, projeli jsme "prajzský" sen, projeli jsme Chuchelnou, Jimy s motkou bytelnou, moje záda šetřil měkce, přes díry von jezdil hebce. Projeli jsme Kobeřice, co si můžem přáti více, skončili jsme v Hlučíně, v mojí rodné dědině. Co jde světem krásný svět, já tam žila sedum let. ;)
Berry

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Berry »

Osobní věci nepatří na veřejné forum - proto jsem příspěvek vymazala.
Naposledy upravil(a) Berry dne 08 dub 2012, 14:49, celkem upraveno 1 x.
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

No musím říci, že se to fakt celkem vyvedlo, motorek sice nebylo tolik, jako vloni, ale myslím si, že ku prospěchu. Teplo sice nebylo, ale jak pro koho, jeden jedinec se už koupal. A tak pravidla nepravidla jsme se bez problémů sešli, pokecali, uskutečnili vyjížďku a myslím, že všichni byli spokojeni.
Berry

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Berry »

no - úžasné ! jedno foto ....
Přílohy
562545_251251288303495_100002558773892_489770_912363163_n.jpg
562545_251251288303495_100002558773892_489770_912363163_n.jpg (67.35 KiB) Zobrazeno 16883 x
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Josef »

:D :) Ahoj.Musím potvrdit názor těch co vyjeli na Sadrák, bylo to super. je vidět,že i inpulzivní rozhodnutí nemusí být vždy šílené a dá se užít.
Chose.Přeji všem hezké Velikonoční svátky.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Kastan »

Jsem rád, že jste si tu vyjížďku nakonec pěkně užili. V Olomouci na střelnici jsem si uvědomil, že to s tím počasím nebylo vůbec tak divoké, jak strašili, jenže už jsem to měl domluveno. Ale užil jsem si to taky a zase trošku jinak a bylo tam taky super. Legrace, zdravé soupeření, spousta kamarádů které jsem docela dlouho neviděl a navíc zjištění, že s nimi v pohodě držím krok i když se tam ukážu párkrát za rok. Takže spokojenost i na mé straně bijící se zdravou závistí, že jsem se nemohl projet s Vámi ;) . Takže ahoj někdy příště.
Vena

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Vena »

ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY, JE MĚ OPRAVDU LÍTO,ŽE S OHLEDEM NA PROGNOZU POČASÍ JSEM NEJEL.NO SLUNÍČKO A TEPLO UŽ BUDE ČASTĚJI TAK SI TO VYNAHRADÍME.
LIBORE MOC DÍKY UŽ TO TEDA FUNGUJE.CHYBA BYLA NA MÉ STRANĚ.PEDRO MĚ NAVEDL JAK NA TO.
PŘEJI VÁM VŠEM VESELÉ VELIKONOCE. VENA
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od JARDA »

Ahojte,...no skvělé....určitě to bylo skvělé.Škoda že se vyjížďka zrušila. Mrzí mě že jsem nejel.Ale mám zaseto.... ;)
Jimy

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Jimy »

Jardo, Veno, Kaštane, je sice škoda, že jste se neúčastnili, ale není všem dnům konec a určitě najdene společný čas na vyjížďku. Příští týden je sraz motorkářů a žehnání v Krnově na Cvilíně. Je to moc krásné místo, vypíši to jako vyjížďku, spojím se s Krnováky a něco zorganizuji, tak třeba to vyjde vlastně už tuto sobotu.
Jimy
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 7.-8.4.

Příspěvek od Kastan »

Ahojky, k...a, už teď mě to sere!!! V sobotu máme klubový přebor opět v Olomouci a co by stěžejní člen reprezentace našeho klubu je to pro mne vlastně povinnost se zůčastnit. No to je mazec!!! Absolutně nevím jak to mám zaonačit, když rozdvojit se nemůžu a neumím!!!!! Jenže se tam budou střílet disciplíny které budou letos na Mistrovství republiky, tak je to vlastně taková příprava. Ach jo, teď mám brouka!!!!!
Zamčeno