víkend 21.-22.04.

Zamčeno
Maarty

víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

V případě příznivého počasí zvu všechny zájemce na vyjížďku, den, místo a čas odjezdu upřesním cca příští čtvrtek, tedy dva až tři dny před vyjížďkou.
Hrubý plán trasy: po staré cestě přes Lipník až do Přerova, před Olomoucí uhnout (nebo už před Přerovem) na Velkou Bystřici a po okreskách dojet do Šternberku, dle časových možností pauza pro opakované projetí Ecce homo, a pak po hlavním tahu do Opavy a Ostravy. Trasu operativně pozměním podle počtu jezdců, nicméně rád bych dopřál Gastonovi, jehož účast předpokládám a očekávám, nějaké ty okresku "kolem jeho baráku" :) Při větším počtu jezdců bez obědu v hospodě, pouze případně občerstvení u pumpy.
Filo

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Maarty , bude-li to jen trochu možné , rád se zúčastním . Dozajista se s tebou tel.spojím :-)
bogdant9

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od bogdant9 »

Samozřejmě pojedu taky pokud bude na to počasí. :D
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

počasí je vždycky, jenom je třeba přizpůsobit danému počasí oblečení :)
gaston70

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od gaston70 »

zdravím hvězdy 8-) , plánováná trasa vyjížďky mi udělala víc než jen radost ,podle posledních zpráv ze servisu došlo k drobným komplikacím, ale do víkendu by měla být dračena připravená k výjezdu ( já sem připravený už od loňska ) :D , zúčastníme se určitě Gaston Martina
bogdant9

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od bogdant9 »

Maarty píše:počasí je vždycky, jenom je třeba přizpůsobit danému počasí oblečení :)
Já vím Maarty,že počasí je vždycky,ale zasrat si zrovna naleštěnou motorku by se mi nechtělo. :lol:
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

bogdant9 píše:... ale zasrat si zrovna naleštěnou motorku by se mi nechtělo. :lol:
Na to existuje jednoduchá rada a pomoc - tak tu moitorku nelešti! :))
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

Upozornil mě Jimy, že vyjížďku kolem Šternberka měl v plánu on, takže trasu trochu pozměním, ať nejezdíte pořád po stejných cestách. Každopádně však bude trasa vyjížďky respektovat možnost připojení Gastona. Akorát to u Přerova neotočíme na Olomouc, ale na Hulín nebo Bystřici pod Hostýnem. Tímto směrem však nemám vytipovánu hospodu, takže asi občerstvení odbydeme zastávkou u pumpy (možná vás ale zatáhnu do Otrokovic a tam bych o jedné hospodě věděl).
gaston70

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od gaston70 »

Podle posledních zpráv ze servisu bude o víkendu motka hotová , Otrokovice sou dobrej nápad i když případné změně se nebráním 8-)
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Kremil »

Já jsem mimo, jedu na Maďarský gulášek do Segedína, beru ešuse, tak chystéte bagr, bude teho plná nádrž ;) ;) ;)
Křemil
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

Křemile, těch ešusů vezmi hodně nebo raději várnici! :)

A k vyjížďce: přivítal bych, kdyby se ozvali případní zájemci o vyjížďku, protože od předpokládaného počtu jezdců se odvine nejen trasa, ale i čas odjezdu. Kvůli místu na oběd. Čas odjezdu upřesním v pátek během dne. Jede se samozřejmě jen za příznivého počasí, i když každý máme představy o příznivém počasí jiné... :)
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

Jedna předpověď počasí ukazuje, že bude pěkněji v sobotu, jiná že v neděli, ale v obou variantách by mělo trochu sprchnout (jen nějaká přeháňka).
Takže: sraz na vyjížďku v sobotu v 10:00 hodin na pumpě Shell v Ostravě Hrabůvce na Místecké ul. Odtud se přesuneme po staré cestě do Hranic na Moravě opět k pumpě Shell, kam bychom měli dojet kolem jedenácté až čtvrt na dvanáct a potkat se s Gastonem. Odtud se vydáme na vyjížďku přes Lipník, Přerov,Holešov, Bystřici pod Hostýnem (mám připravenu variantu po hlavních tazích i po okreskách - bude-li výslovné přání na okresky...) a kolem půl druhé bychom měli přijet k motorestu Vápenka (http://www.motorestvapenka.cz/) u Teplic nad Bečvou, kde poobědváme. Závěrečný úsek bude směřovat k motoHance, kde bude vyjížďka ukončena kolem 16:30. Celková délka trasy cca 200 km.
Probudíme-li se zítra ráno do deště, posuneme vyjížďku na neděli - budu řešit telefonicky.
bogdant9

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od bogdant9 »

Maarty tak já bohužel z pracovních důvodu nemúžu.Snad se urvu příští týden na Charbulák. :(
lajbr

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od lajbr »

Zdarec, pokud nebude pršet, tak jedeme :P
Filo

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Filo »

Pěkný večer vespolek ,
nevím , pohled na předpověď počasí je více než kritická :-(
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

I přes minimální účast (jenom já a Gaston) považuji vyjíždku za velmi zdařilou. Obavy nezúčastněných z nepříznivého počasí v podobě zimy a deště se nenaplnily (a nejen proto, že zimna je stav mysli), čehož důkazem může být můj opálený obličej. Trochu jsme pozměnili program a poobědvali hned na Shellce v restauraci U krále Jiřího a pak už se vydali po okreskách na Lipník, Přerov, Bystřice pod Hostýnem se zastávkou na kafe a čaj v Rusavě v hotelu Raztoka. A pak přes ValMez a Nový Jičín do Fulenku, kde jsme se rozloučili a vydali se každý svým směrem.
gaston70

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od gaston70 »

Jak výše napsáno Maartym , přes účast jen dvou motorek považuju sobotní vyjížďku za skvělou . Všem kteří chtěli a kvůli počasí se nezůčastnili můžu říct , byla chyba nejet . Trasa vedla sice většinou po cestách které silničář už dlouho nenavštívil , ale minimální provoz, spousta kopců a hlavně zatáček víc než srovnaly nedostatky v kvalitě vozovky . Za sebe i za Martinu , veliká spokojenost ;) ( počkáme do léta až vyschne ta půlmetrová vrstva bahna a můžeme zkusit alternativní cestu na Hostýn ) :lol:
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

tak ten Hostýn beru jako výzvu, Gastone! Vzhledem k tomu, že jsi znalec místních končin, mám takové tušení, že by to mohlo jít... :)

(edit: vložení fotky)
Přílohy
blátem na Hostýn.jpg
blátem na Hostýn.jpg (97.5 KiB) Zobrazeno 12938 x
Naposledy upravil(a) Maarty dne 23 dub 2012, 13:32, celkem upraveno 1 x.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Alois »

No chlapci, myslel jsem v sobotu na vás a tak mi to škubalo motorem, že jsem večer vyrazil kolem dokola. Ten Hostýn, no, mám super zprávu, tak vyčkejte-něco se mi podařilo zajistit.
cmelda

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od cmelda »

Aloisi Ty jsi tajemný jako ten hrad v Karpatech.(chichichi) :lol:
gaston70

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od gaston70 »

ok Maarty do toho jdu , jen budu muset najít vhodnej druh pneumatik a vyladit odpružení ;) ( sem netrpělivost sama , co záznam ? ) ;)
Maarty

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od Maarty »

tak už laď! cesta dozajista osychá :D
(fotky a video právě láduji na úschovnu)
gaston70

Re: víkend 21.-22.04.

Příspěvek od gaston70 »

všechno sem to v pořádku stáhnul, a myslím že to bude takovej ohříváček na zimu až se nebude dát jezdit 8-) , dík Maarty ,tohle máš u mě schovaný ;)
Zamčeno