víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Zamčeno
Jimy

víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

Byť jsem se zapřísáhl, že už nic nevypíši, vypisuji sice opožděně vyjížďku do Krnova na Cvilín, kde místní motoklub pořádá sraz s žehnáním na sezónu. Koná se zítra 14.4., je to velice pěkné místo, myslím, že to stojí za to se zúčastnit. Oficiální sraz je v 10 hod. na Cvilíně, žehnání v 11 hod, potom vyjížďka. Vzhledem k tomu, že příjezd na Cvilín pro neznalé je dost komplikovaný, navrhuji v případě zájmu sraz ve Skrochovicích u Motorestu u Dáši v 9.30 hod., dát si zde kávu a pak zhruba v 10 hod. odjezd na Cvilín. V případě zájmu dejte mi tímto vědět, zda vůbec někdo pojede a zda mám čekat ve Skrochovicích. Opozdilci mohou případně dojet přímo na Cvilín. V případě slušného počasí budu mít připravenu vyjíž'ďku pro nás. Organizovat příjet do Skrochovic nebudu, věřím, že případní zájemci se domluví navzájem.
Naposledy upravil(a) Jimy dne 13 dub 2012, 12:16, celkem upraveno 2 x.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4.

Příspěvek od svagrova »

Jimy,pokud bude trošku slušně ráda bych přijela. Dorazím k Dáši jak jsi vypsal.Bylo by príma,kdybych nejela sama a měla bych doprovod. Pokud se někdo připojí,domluvíme se pak kde a kdy se potkáme.
Tina :P
Filo

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Jimy , já se nezúčastním :-( , máme doma oslavu .
Tak suchou a bezpečnou stopu .
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Ahoj, Krnováci počkají na Los Cvilínos :shock: :shock: :shock:
Křemil
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od pedro »

ahoj Jimy, ahojky všem,
lituji, také se nemohu zúčastnit :( , jsme pozváni na oslavu :D
pozdravujeme všechny parťáky, zejména místní skupinu Los Cvilinos :lol:
P+R
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kastan »

Ahoj Jimy, v době kdy se budete sjíždět už budu srovnávat hledí, mušku a terč do patřičné přímky s vidinou a přáním dobrého zásahu. Takže s Vámi nejedu. Vydávám se do Olomouce. A uvažuji o tom, že pojedu na motorce. :) Užijte si to a přeji suchou stopu. Ahoj
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Kaštan si z nás chce střílet :roll: :roll: :roll:
Křemil
Maarty

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Maarty »

Jsem připraven vyrazit, definitivně se rozhodnu podle aktuálního počasí, ale určitě nebudu u MotoDashi v 9:30, nechce se mi vstávat na budík a protože už jsem jednou na Cvilín kličkoval, troufnu si dojet až nahoru sám.
Dle našeho telefonátu, Jimy, beru na vědomí, že z Cvilína chceš odjet o půl dvanácté, dám s dostatečným předstihem vědět, jestli jedu či ni.
cmelda

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od cmelda »

Nazdar synci,
Kua,tak tento víkend beze mne.Já mám so-ne odpolední. :cry:
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

No Marty, každopádně dej vědět, já sí myslím, že se místní vyjížďka protáhne, takže klidně můžeš dorazit i později. Já se omlouvám Tině, ale já svůj příjezd do Skrochovic musím odložit na 10 hod, musím totiž ještě se psem na injekci. Měla by dorazit i Berry autem, ze Skrochovic potom pojede semnou. Takže nebojte se, do Skrochovic dorazím, trochu strpení případně.
Kdyby vysloveně pršelo nebo prostě to nestálo za to pošlu všem přihlášeným SMS nebo zavolám a ještě se domluvíme. Momentálně v Krnově poprchává, v Bruntále je zataženo, ale sucho.
Takže se těším na zítřek, doufám,že aspoň nebude pršet a akce se podaří.
Jimy
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

Ještě jednou ahojte, děkuji všem účastníkům za vyjížďku, myslím, že vzhledem k počasí, chladu, imrovizaci (vše se řídilo podle stávající situace a přání účastníků) se celkem vydařila, vlastně i to slunčko sem tam vykouklo a zapršelo až k večeru. Navštívili jsme po delší době naši oblíbenou Dášu ve Skrochovicích a posezení zde opět nezklamalo. Jen škoda, že Tina, Berry a Chose nanešli odvahu a nedorazili na motorkách, ale v autě. Torzo 3 jezdců se potom vydalo na kochací jízdu z Skrochovic kolem Slezské Harty, bylo to velice příjemné, jeli jsme prakticky po silnicích s malým provozem po suché cestě, krásnou krajinou, takže i toto se vyvedlo. Doufám, že zážitky z cesty nám zarchivují dvorní fotografové Tina a Berry.
Přeji všem příjemný zbytek dne a těším se opět na další setkání.
Jimy
Berry

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Berry »

No, Tina s Vendou a Chosem možná dojeli autem, ale já igráčkem - jak ho nazvala moje anglická dcera. pozn. zelený favorit. Já nemohla s moto, na dotaz proč - jsem řekla - mám záda, Marty řekl, že má tady záda. Načež já řekla, že mám záda v .... a on řekl, že je má taky tam někde :D Naštěstí můj dvorní šofér Jimy mě dovezl na Cvilín jako ledvinku. Jízda okolím Krnova byla dost divoká a sem tam hrbolatá. Jimy jel 120 km a Marty 80, tak mi to nešlo dohromady, když jsme jeli od sebe pět motorek... Nicméně po vyjížďce jsem už nevěděla, kde vlastně ty záda mám. Ale setkání bylo super příjemné, Áda, Dáša, Pepa, dokonce byl zastoupen i FM - Jarda a partnerka bohužel nevím jméno, a ti dva mladí z Krnova, bohužel jsem zapoměla jméno...omlouvám se. A malá milá Lucy i s maminkou a krásnou nášivkou Shadow. Doufám, že torzo tří motorek nezmoklo a užilo si jízdu. Pan farář byl skvělý, posvětil motorky a vrcholem všeho bylo "obžerství" u Dashy :) A tak děkuji všem zúčastněným za krásnou atmosféru a Jimymu za uspořádání této akce. Fotečky už zpracovává Tina. Takže se máme na co těšit.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Jo,jo,jo Jimy...je to tak jak říkáš.Bylo to fajn. S Chosem jsme ráno hodně bojovali zda-li jet ,či ne. Nakonec jsem improvizovala, sedla jsem do svého Bobana, vzala provětrat Vendu, vyzvedla Chosého, abychom vás nezklamali. A nelitovali jsme. Žehnání motorek i motorkářů,nebylo jen běhání se svěcenou vodou , ale pan farář sloužil i celou mši za naše kamarády motorkáře. Mělo to zvláštní atmosféru, a jistě každému z nás nějaké to slovo o dobru a pokoře v hlavince zůstalo.Škoda jen,že někteří tam chyběli.A zřejmě nejen nevlídné počasí je odradilo od příjemného setkání. ;)
Aby i Krnováci věděli,že držím slovo, tady jsou slíbené fotky.
Tina :P

http://tina-svagrova.rajce.idnes.cz/vyj ... _14.4.2012
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

No Tino, opět jsi se svými fotkami nezklamala, ještě že jsi jela aspoň autem, jinak bychom to neměli zdokumentováno.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Jimy, dík, zbytek tvořím. A Berrýček teď spolupracuje, jako pilná včelka. Chystá foto z Březnového setkání do fotogalerie. Tak se těšte. ;) :P
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kastan »

Nazdar ve spolek, gratujuji Vám k pěkné vyjížďce. Cvilín je moc hezké místo. Jsel rád, že jste si to náležitě vzhledem k okolnostem užili ;) . Tino, obdivuji Tvou rychlost zpracování fotek, že už jsou tady. Super!! Pochvala! Na fotkách vidím i pro mne neznámé tváře, tak snad se brzy seznámíme. Já si na dnešek taky nestěžuji, ze střelnice jsem jel víc, než spokojený. Na motce jsem nebyl, ale i tak pěkný výlet. Tak se mějte a ahoj
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

No Kaštane, měl jsem strach, aby sis na střelnici nevystřelil oko a správně sešteloval tu mušku. :lol: No že bychom si udělali výlet na mistrovství republiky a přijeli ti fandit? Nebyla by to špatná vyjížďka. Z čeho střílíš, nebo že by z koho? :lol:
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kastan »

Jimy neboj, nic podobného nemám v plánu. Veškeré orgány mám rád na svých místech a pokud možno fungující ;) a to ať se to týká střelnice, nebo motorky. A vlastně všude :D . Jinak na střelnici si střílím vlastně téměř z každého, ale tam už mě znají :D :D :D . A z čeho?? Téměř ze všeho - jinak dnes to byla velkorážová pistole a malorážová puška dohromady v jednom závodě a ty závody byly dva. Takže jsem si dnes odvezl dvakrát první místo. :P :P
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

No je vidět, že máš rád střelbu a i ty, kteří ti slouží, tak by střílely - myslím Wildu :lol:
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

ale jinak gratuluji. Já už jsem dlouho nestřílel, naposledy asi, když jsme museli v bance chodit povinně na střelnici a střílet z pistole, potom jsem 2 dny neslyšel.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Kastan píše:Jimy neboj, nic podobného nemám v plánu. Veškeré orgány mám rád na svých místech a pokud možno fungující ;) a to ať se to týká střelnice, nebo motorky. A vlastně všude :D . Jinak na střelnici si střílím vlastně téměř z každého, ale tam už mě znají :D :D :D . A z čeho?? Téměř ze všeho - jinak dnes to byla velkorážová pistole a malorážová puška dohromady v jednom závodě a ty závody byly dva. Takže jsem si dnes odvezl dvakrát první místo. :P :P
Gratuluji, zjevně si se neflákal zbytečně.A absenci na vyjížďce máš pro tentokrát omluvenou,když nám neděláš ostudu. Ještě, že Ti všechny orgány fungují jak mají. :lol: ;) To Ti může kdekdo závidět. I já už začínám hůř vidět. :P

střelec.gif
střelec.gif (8.97 KiB) Zobrazeno 24442 x
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od pedro »

Přátelé, dobré ráno,
potěšili jste oko starcovo popisem jistě vydařené akce a zajména pak tou spoustou všeho zachycujících snímků. Tina, ostatně jako vždy, pohodově zachytila atmosféru a soudě podle všech spokojených tváří je víc než patrno, že se akce vydařila a Jimymu patří dík. My jsme na Vás v průběhu dne vzpomínali a společně s Venou debatovali takřka o všem co se kolem motorek i kolem nás děje, plánuje a chystá. Velmi se těšíme na květnové setkání v Polsku, které, po našich předchozích zkušenostech, bude mít jistě opět velmi vysokou úroveň a také na hned poté následující akci pod Tatrami nazvanou již tradičně Kliďánko na Liptově. Samozřejmě ještě budou i jiné, kratší výjezdy. Například na setkání s báječnými přáteli z CCC24 po akci "drsné kilometry", kterou organizuje ShrekDaniels. To vše bude příjemným oživením naší společné motosezóny.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Pro potěchu oka starcova, pro mé přátele a kamarády, jak píšu v úvodu sekce,, Neoficiální vyjížďky", jsem vytvořila a zpřístupnila prezentaci z Cvilína , na youtube.
Hezky se bavte.
Tina :P
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Tino a co odkaz na ten youtrubku? ;) ;) ;)
Křemil
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Kremil píše:Tino a co odkaz na ten youtrubku? ;) ;) ;)
Křemílku a co kdyby jsi to četl pořádně a kouknul vedle do ,,Neoficiálních vyjížděk"? ;) :P Tam jsou i všechny ostatní.

Jsi tam i při modlibě, těš se. :lol:
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Omlouvám se, špatně vidím takto ve tmě :roll:
Křemil
Maarty

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Maarty »

já si myslím, že odkaz na video z vyjížďky SRCZ by měl být ve vláknu vyjížďky... http://www.youtube.com/watch?v=NIJi7aQ- ... e=youtu.be . Snad to svagrove, co by autorce, nevadí, nejde mi o přivlastnění si jejího díla, ale já bych to video taky hledal tady...
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Děkuji Maarty,
chtěl jsem zlehčit situaci, ale když Tina psala o "youtube" zde, čekal bych to v závěru sdělení na tomto vláknu taky, proto ten (blbý) dotaz :o :o :o
Ještě jeden postřeh na autorku, zpracováno hezky, všechna čest, ale již u druhého videa z youtrubek jsem zaznamenal opakování po sobě toho samého , je to schválně, mám to tak jen já nebo někde udělali soudruzi z NDR chybu ????
Křemil
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Křemile,
opakování není schválně, sama netuším, proč se pokaždé ta prezentace nahraje dvakrát ,podruhé bez hudby.Všimla jsem si toho, ale nepřišla jsem na to jak tomu zamezit. Ničeho se však neobávej, tahle byla na foru SRCZ poslední. ;)
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

No tak Tino, nemyslel jsem to fakt špatně a myslím, že ani nikdy jiný.
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Jimy,vůbec netuším co si nemyslel špatně, nereagovala jsem na Tebe, nýbrž na ty nesmysly v ,,Neoficiálních vyjížďkách". Mám toho dost. Jestli takhle vypadá ve Star-Rideru a její Radě ,,děkuji", tak o to nestojím. Od vedení kroniky mě nakonec odradily direktivní příkazy co tam musím dát a neschopnost jakékoli spolupráce. Teď jsem pochopila, že tady není důležité kdo co dělá,jak to dělá , ale jak to nazve. Celý včerejší večer jsem trávila nad fotkama, stejně jako Berry, abychom skomletovaly a vybraly fotky z Březnového setkání.Do pěti do rána jsem dělala prezentaci ,k zviditelnění SRCZ, abych si dnes jako odměnu odnesla kritiku nad špatným zařazením ve vláknu, názvem neoficielní ( mimochodem to není můj výmysl) , zařazením do Dřistů a nakonec invektivy, že jsem na Cvilín přijela autem s dcerou. Hold nejsem takový borec, abych zvládla jezdit v avízovaném dešti a ani svou dceru nemám zatím odvahu vozit na motorce. I Chose byl rád,že jsem ho svezla, protože na motorce jet nechtěl a rád tuhle akci viděl. Pak z toho pro mne plyne ponaučení. Zařadit se do davu, nic už nedělat, nevytvářet, nereagovat a pokud náhodou nebudu na motorce a setkám se s členy SRCZ, tak se k nim nepřibližovat.
Abych nebyla nespravedlivá a nevděčná, za vedení kroniky jsem vedle občasných narážek, dostala od celého vedení hrnek z Motobaru Hanka, který zřejmě zbyl. Dík zněl jedině od nejvyššího, který mi jedinný občas pomohl.Naštěstí vše jsem dělala a dělám bez nároku na cokoli, nic neočekávám. Dělala jsem to pro všechny, pro klub a upřímné děkuji, či, je to pěkné, pobavilo nás to, mi stačí.Chtěla jsem v tom pokračovat, chtěla jsem zorganizovat pro zábavu ,,Tajný závod" atd....Ale tohle už mi vzalo dokonale chuť. Nic se neděje, o kroniku je postaráno, s prezentacema se nebudu namáhat, aby nebyl důvod řešit kam patří a jestli jsem degradovala vyjížďku či ne. A jestli takhle vypadá diplomacie našeho vedení, tak pak jsem ráda, že jsem přímá, rovná a nejsem diplomat. :o
Naposledy upravil(a) svagrova dne 16 dub 2012, 05:42, celkem upraveno 1 x.
Maarty

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Maarty »

Závěrečné fáze této akce se zúčastnila jen malá skupinka jezdců a tady je pár fotek...
Přílohy
cvilin 04.jpg
cvilin 04.jpg (127.97 KiB) Zobrazeno 24338 x
cvilin 03.jpg
cvilin 03.jpg (104.44 KiB) Zobrazeno 24338 x
cvilin 01.jpg
cvilin 01.jpg (58.47 KiB) Zobrazeno 24338 x
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Kremil »

Tak a mám toho taky dost!!!!!!
Do tohoto klubu jsem vstoupil rád a jen proto, že jsem poznal fajn lidičky stejně naladěné na tu naši motoúchylku. Sleduji tady pár dnů různé duševní výlevy, které sice byly smazány, ale každý ví, o co tady jde.
Já chci jen jedno, aby každý z nás našel v sobě "kus" pokory a respektoval kodex a regule tohoto clubu, do kterého bylo každému z nás umožněno vstoupit a pokud někdo nesouhlasí se zájmy clubu, ať raději vystoupí a najde uplatnění v jiném clubu nebo si založí svůj. Mám jako "přítel" clubu málo co do toho mluvit, ale nelíbí se mi neustálé napadání slovíček a už vůbec né srážení autority předsedy, kterého si vážím a stojím za ním. Jen jedna věta na závěr a nemusíte se mnou souhlasit, MOTOCLUB, je především výsadou a záležitostí mužské populace, ve které v tomto případě bylo umožněno (možná v rámci emancipace) vstup i ženám motorkářkám, (myslím tím, že řídí motorku), čímž nechci stavět ženy do nějaké podřadné role, většinou jsou to ledvinky, které se přizpůsobí právě těm, kteří club založili a vedou dle jasných pravidel. Chlapi si to vždycky nějak vyříkají, POPŘÍPADĚ UJASNÍ BODY, KTERÉ SE JIM NEZDAJÍ. Zní to možná tvrdě, ale je to tak!!!!! Jednou mi jeden starý, životem moudrý muž řekl, "ČERTA SA NĚBOJ, BABY SA BOJ". A teď mi dávejte mínusové body, pojedu znovu na Cvilín do kostela a všechno mi Franta nahoře odpustí:-)
Křemil
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od ruzenalickova »

Předem se omlouvám, že se tady jako veřejnost a fanynka do toho seru... Nemůžu spát, (včera mi zemřel v nemocnici kolega z práce) ale prosím, už se o nic nepřete.
Začněte třeba od nuly a je to, přeci: "Když nejde o život, jde o hov.." Bylo mi ctí, číst vaše stránky !
svagrova

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Křemile,
Tvoje úvaha mě jako ženu na motorce ani nenaštvala , ani neurazila. Tak to opravdu je a je to ze života.Naopak si myslím, že máš naprostou pravdu, pro některé je žena mezi motorkáři trnem v oku a mám pocit, že kdyby přišla s nápadem na Nobelovu cenu, stejně by to bylo špatně.
Pokud jsem psala o vedení nemám namysli Aloise jako prezidenta. Že si ho vážíš a stojíš za ním je jistě v pořádku. I já jsem s ním ohledně klubu spolupracovala velmi úzce, a pokud si pozorně přečteš úvodní psaní ,,Pravidla…“ dočteš se, že jsem ho tam i několikrát chválila.A nejen tam.Kam se to pak zvrtlo jsem nijak nekomentovala. Měla jsem však za to, že jste si to teda vy chlapi vyříkali a ujasnili, jak píšeš a nebudu se dál touto otázkou zabývat, kam dám odkaz na prezentaci a jak to nazvat, natož abych si přečetla jak jsem degradovala vyjížďku svým příjezdem autem, když jsme se tam všichni soukromně sešli. Prostě to uzavřu, všem se za svou aktivitu omlouvám, kroniku mají osoby povolané, prezentace ani fotografie dávat už na forum nebudu. Připojím se jen na vyjížďku oficiální, či ne, osobně je mi to fuk a nechám vás páni rozhodovat i tvořit.
A je to, bude klid. ;) ... a nebudu pak muset znova na Cvilín. :P
Tina
Filo

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Křemile , díky za tvůj příspěvek , napsal jsi to
tak , jak to cítím i já . A pozor , ať nás neprohlásí
za šovinisty :-)
Jimy

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Jimy »

Začínám mít strach se podívat na fórum, co se tu děje a pomalu něco napsat. Chtěl jsem svou připomínkou skončit s diskusemi kolem vyjížděk názvoslovím neoficiální vyjížďka a navrhnout lepší umístění prezentace vyjížděk. Myslím, že ta prezentace je suprovní a máme se díky Tině čím chlubit. Chtěl jsem proto, aby to stálo viditelněji na stránkách SRCZ, jak se totiž ukázalo, naše stránky čte dost lidí i mimo klub.
Moc bych si přál, aby téma vyjížděk a s tím spojených pravidel už nebylo na pořadu dne, myslím si, že jsme si vše vyjasnili a není důvod se k tomu vracet. Co se týče toho druhého tématu, tak si přečtěme, k čemu byl založen klub, kodex jezdce. Když se budeme vzájemně respektovat, neřešit osobní problémy, tak nevidím důvod, pro by měli vznikat nějaké spory.
Udělejme proto tlustou čáru za tím, co se stalo, sezóna teprve začala, tak se těšme na všechny ty vyjížďky, akce, srazy, co nás čekají, na tu pohodu,relax, vůni benzínu, zvuky laďáků, chvlikové zapomenutí na všední dny a problémy, které vždy panovaly i přes třeba nepřízeň počasí.
Přeji všem úspěšný vstup do nového týdne a těším se na další setkání.
Jimy
bogdant9

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od bogdant9 »

Kremil píše:Tak a mám toho taky dost!!!!!!
Do tohoto klubu jsem vstoupil rád a jen proto, že jsem poznal fajn lidičky stejně naladěné na tu naši motoúchylku. Sleduji tady pár dnů různé duševní výlevy, které sice byly smazány, ale každý ví, o co tady jde.
Já chci jen jedno, aby každý z nás našel v sobě "kus" pokory a respektoval kodex a regule tohoto clubu, do kterého bylo každému z nás umožněno vstoupit a pokud někdo nesouhlasí se zájmy clubu, ať raději vystoupí a najde uplatnění v jiném clubu nebo si založí svůj. Mám jako "přítel" clubu málo co do toho mluvit, ale nelíbí se mi neustálé napadání slovíček a už vůbec né srážení autority předsedy, kterého si vážím a stojím za ním. Jen jedna věta na závěr a nemusíte se mnou souhlasit, MOTOCLUB, je především výsadou a záležitostí mužské populace, ve které v tomto případě bylo umožněno (možná v rámci emancipace) vstup i ženám motorkářkám, (myslím tím, že řídí motorku), čímž nechci stavět ženy do nějaké podřadné role, většinou jsou to ledvinky, které se přizpůsobí právě těm, kteří club založili a vedou dle jasných pravidel. Chlapi si to vždycky nějak vyříkají, POPŘÍPADĚ UJASNÍ BODY, KTERÉ SE JIM NEZDAJÍ. Zní to možná tvrdě, ale je to tak!!!!! Jednou mi jeden starý, životem moudrý muž řekl, "ČERTA SA NĚBOJ, BABY SA BOJ". A teď mi dávejte mínusové body, pojedu znovu na Cvilín do kostela a všechno mi Franta nahoře odpustí:-)
Křemile
Jedna technická v SRCZ je ČLEN =PŘÍTEL ČILI MÁŠ CO MLUVIT!!!!!!!!
Maarty

Re: víkend 14.-15.4. - Krnov Cvilín

Příspěvek od Maarty »

Jimy, dokud tady budou lidi začínat své příspěvky stylem "nechtěl jsem, ale přesto tady píšu ..." a podobně, pak může být strach chodit na forum na místě... :(
Zamčeno