Neděle 22.4.2012

Zamčeno
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Neděle 22.4.2012

Příspěvek od pedro »

Zdravím všechny,
jsa si vědom, že malinko přetahuji čas pro vypsání vyjížďky, tedy min. 24 hodin předem, ale vzhledem k velmi nejistému počasí na zítřek jsem otálel a váhal. V mém případě také i vzhledem k nemožnosti účastnit se na dnešní sobotní vyjížďce, kterou organizoval Maarty.
Dovoluji si tedy vypsat i pro Vás, kteří jste jako já nemohli v sobotu, krátký výjezd na zítřek, neděli 22. dubna se startem v 10 hod. z parkoviště u Penny Market v Petřvaldu.
Trasa výjezdu povede směr FM, Hukvaldy, Kopřivnice, Štramberk se zastávkou na Trůbě, kde bychom mohli zajít na společný oběd.
Dle zvážení bychom se mohli také zastavit v muzeu Tatra Kopřivnice ? ? ?
Cesta zpět směr Příbor, Studénka, Bravantice, kde bychom si v MBUH dali „kafčo“ a poté pokračovali ještě kus společně k Ostravě a pak dále ke svým domovům.
Celková trasa z Petřvaldu není příliš dlouhá, má cca 85 km. Nepočítám s individuálními přesuny z Vašich domovů na místo startu či na nějaký dohodnutý bod po trase.
V případě špatného počasí bych výjezd odvolal zítra v ranních hodinách !!! (max do 8 hod.)
Jimy

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Pedro,
moc se omlouvám, ale tento víkend mám hodně pracovní a pro mne to je na celý den, což si nyní nemohu dovolit. Dnes jsem si dal akorát hodinovou komínovku, 3 x jsem si projel Šternberk, abych nabral jistotu v zatáčkách a jel domů. Takže vám přeji příjemnou cestu, pokochání a hlavně pěkné počasí, min. takové jako je teď tady - sluníčko 15 stupňů. Věřím, že se uvidíme brzo u příležitosti jiné akce.
Jimy
svagrova

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od svagrova »

Jimy škoda. Tak příští týden. :P Pedro, já samozřejmě ráda dorazím. Snad tentokrát včas. :P
moto2.gif
moto2.gif (46.65 KiB) Zobrazeno 7265 x
svagrova

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od svagrova »

Pedro, tady v Ostravě na Veselém kopečku svítí krásně sluníčko, jdu se tedy pomalu chystat. Jedu. Psali mi ještě další 3 kluci, že buď dorazí ,nebo nás někde odchytí. Tak že, jsme na startovní čáře, plni očekávání. :P Vypadá to tedy na krásný den a improvizované prodloužení trasy. Prosím, zkus popřemýšlet, asi bychom toho Oscara měli využít, někteří to mají opravdu kolem komína, FM,OV je za humnama :P
Naposledy upravil(a) svagrova dne 22 dub 2012, 08:21, celkem upraveno 3 x.
bogdant9

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj,jedu taky.
Budu v Petřvaldu u penny marketu.
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od pedro »

Dobré ráno všem,
počasí, zatím tedy krásné, má se ale v průběhu dne změnit. Snad nám vyjde ! :) Vypadá to, že by nás mohlo být 8-9 motorek. To je slušná účast !
Těším se na Vás přátelé. ;)
Jimy

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od Jimy »

Hezkou neděli přeji, tak si užijte sluníčkového nedělního dne, duší jsem s Vámi ;)
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od pedro »

Hezký podvečer všem,
jsme, předpokládám že už všichni, doma z dnešní vydařené vyjížďky. Rád bych Vám všem, kteří jste se zúčastnili, poděkoval za reprezentaci SRCZ.
Rovná desítka motorek byla opravdu vzorovou formací na cestách.
Pohodový čas jsme vyplnili také návštěvou technického muzea v Kopřivnici. Stojí za to se tam podívat !!!
To rčení o "zlatých rukách" našich řemeslníků a techniků je zde na každém kroku skutečně vidět ! :roll:
A počasí ??? :?: Vydrželo !!! :lol: umožnilo nám si ten dnešek pořádně vychutnat !!! ;)
A už teď se těším na foto !!! :lol:

P.S.
Jimy, děkujeme. Také my jsme dnes na Tebe vzpomínali :)
Jimy

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od Jimy »

Tak to je super, že se vám to vyvedlo. Tady taky bylo velice slušně, nepršelo, ale dnes jsem si nedal ani komínovku. V Kopřivnici jsem už byl, ve starém i novém muzeu, ale člověk to může vidět několikrát, je fakt, že je se na co dívat. Závidím vám, že jste si takto užívali, ale jen v dobrém. Snad příště už mi to s vámi vyjde.
Jimy
bogdant9

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj
Taktéž hlásím příjezd domů.
Dík za skvělý stravený čas.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Neděle 22.4.2012

Příspěvek od Alois »

Nazdar všichni, hlásili dnes hromy blesky, ale opět jim předpověď nevyšla. Takže vám to vyšlo a to je fajn. Snad už bude počasí stabilní až do podzimu.
Zamčeno