Vítání Jara 2012 Bruntál

Zamčeno
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od pedro »

Zdravím všechny,
počasí nám jistě přeje a na víkend jsou hlášeny teplotní maxima, tož si říkám proč toho nevyužít? :)
Před časem zde Jimy dal příjemný tip na výjezd do Bruntálu k akci nazvané "Vítání jara 2012". Křemil později vložil odkaz na tuto akci i s programem. Zdá se mi, že bychom mohli společně zajet pozdravit Jesenicko, zpestřit si tak sobotu a na podvečer se pak přesunout na Charbulák, kde bude vrcholit akce našich slovenských přátel z CCC24 dojezdem do cíle etapy "1000 drsných km". Samozřejmě přesun na Grůň budou absolvovat jen ti, kteří o tuto akci dál projeví či již dříve projevili svůj zájem.

Zde je tedy itinerář pro zájemce výjezdu do Bruntálu.....

Sraz s odjezdem v 9,15 hod u Penny v Petřvaldu, poté směr Hlučín, kde bude další "checkpoint" na parkovišti u obchodního centra Billa, odjezd od Billy v 10 hod směr Kravaře,Opava,Velké Heraltice, Horní Benešov, Bruntál. Trasa Hlučín-Bruntál má cca 63 km a měla by nám zabrat cca "hoďku". Celá trasa, tedy Petřvald - Bruntál má cca 85 km. Vyjížďku bychom v Bruntálu vypustili...kdo by ale "neměl dost", mohl by jet, ostatní by se zúčastnili jen "požehnání", které organizátoři mají přichystáno "v pravé poledne".
Jistě budem i vyhládlí, dáme tedy oběd, poklábosíme s přáteli, pokocháme se připraveným bohatým kulturním zážitkem a pak, dle další dohody, provedeme přesun účastníků směr Staré Hamry, Grůň, Charbulák. Ti, kteří nejedou na Grůň by kus cesty na Ostravsko jeli společně. Pro zájemce o cestu na Grůň....trasa z Bruntálu směr Opava, FM, Frýdlant, Ostravice, Staré Hamry...cca 120 km
Jimy

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Pedro, bude to asi zajímavé, ale já se k Vám nejspíše připojím v Hlučíně. Domluvil jsem se s Marťou od Martyho, že ji vyzvednu ráno a že s námi obsolvuje celou jízdu včetně návštěvy Bruntálu. Ještě to ale pro jistotu upřesním.
Dnes jsem byl individuálně pracovně v Čadci, byla to krásná projížďka, bylo fakt nádherně, doufám,že nám to min. takto vyjde i v sobotu.
Zdraví Jimy
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od pedro »

Zdravím všechny,
rád bych poděkoval všem, kteří se rozhodli absolvovat trasu spojenou s Vítáním Jara v Bruntálu a později i přesun na Charbulák. Dobrá partička se pozná hlavně ve složitých situacích. A složitá situace opravdu nastala. Nebudu se zde rozepisovat a vyjmenovávat všechny, kteří si to zaslouží. Přátelé, Vám všem ještě jednou velké díky!!! :D
Jednoho však přece jenom vzpomenu. Jmenuje se Maršálek Richard, je z Jakubčovic nad Odrou, Moto Racing Team Mari. Nezištně nám pomohl právě v této složité situaci !!!
Mnoho bezpečných kiláčků či mil v sedlech motorek a bezpečný návrat domů Vám přeje Pedro+Renka. :D

P.S.
A pánové, nezapomeňte políbit své ženy, partnerky pod nakvetlou třešní...zaslouží si to....blíží se Máj, lásky čas !!! :D
Jimy

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od Jimy »

Ahojte při krásném odpoledni,
já si myslím, že není co dodat k tomu co napsal Pedro. Bylo to moc fajn, myslím, že se zdaříla nejen akce v Bruntále, ale i přes některé nesnáze při dojetí na Charbulák se celý víkend zdařil. Je vidět, že většina motocykových fandů je velice vstřícná a při nesnázích si navzájem pomáháme. Je to u mne třetí případ pomoci v době nouze a pokaždé se mi dostalo pomoci.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od Kremil »

Ahojtě, tak jsem rád, že se Vám to vydařilo. Můj oř odmítl v tomto vedru pracovat, tak jsme alespoň s Miruš dojeli autem do Bruntálu, z čehož připichuji něco z naší zahrádky :roll: :roll: :roll:

http://kremil-starriders.rajce.idnes.cz ... untal_2012
Křemil
svagrova

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od svagrova »

Díky Křemile, ani netucha, že máte takovou hezkou zahrádku. :P
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Vítání Jara 2012 Bruntál

Příspěvek od Kremil »

To víš, voják se stará, voják má... :twisted:
Křemil
Zamčeno