SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

Právě se mi podařilo domluvit povolenku vjezdu na Sv. Hostýn i v termínu 10.6. Kdo má zájem a bude dobré počasí, vyjížďka se bude opakovat přesně dle minulého itineráře. Vzhledem k omezenému počtu povolenek, je akce uzavřena jen pro členy a přátele SRCZ, proto si povolenku rezervujte. V případě nenaplnění počtu účast po osobní domluvě.


Hostýnské vrchy pojmenované podle památné hory Hostýn jsou výběžkem Moravskoslovenských Karpat a tedy i západní částí Vsetínských vrchů. Horu Hostýn tvoří dva vrcholy – vyšší severní s rozhlednou a větrnou elektrárnou (736m) a západní vrchol s poutním chrámem a řeholním domem (718m). Impozantní poloha Hostýna, vévodící širokým rovinám Hané, zdaleka viditelná a charakteristická silueta hory s chrámem nejvýše položeným je na Moravě ojedinělá.Je to významné mariánské poutní místo na střední Moravě,
v Olomoucké arcidiecézi, ve Zlínském kraji.

Mám jen omezený počet povolenek vjezdu až na kopec Sv. Hostýn, proto si povolenku rezervujte!

Trasa na Sv. Hostýn:
Start - parkoviště VŠB Ostrava dne 13.5. v 11.00, 182 km od startu do MBUH
Směr - Štramberk, Ženklava, vyhlídka, ValMez, zastávka bufet- výstava hist. motorek ČS provenience, Troják-atrakce, Sv. Hostýn - prohlídka, možnost oběda a odpočinku, Osíčko, Kunín, MBUH. Návrat v cca 18 hodin. Trasu jsem měl možnost projet a je velmi pěkná. Po cestě jsou krásné vyhlídky, proto pojedeme jen za dobrého počasí. Definitivní rozhodnutí padne v sobotu dle předpovědi.


Web Svatý Hostýn:
http://www.hostyn.cz/home.htm
Odkaz na církevní památky na Sv. Hostýně: http://www.hostyn.cz/_tur_info_1.htm
Odkaz na světské památky na Sv. Hostýně: http://www.hostyn.cz/pametihodnosti1.htm
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Boby se hlásí.
Ale - možno nebudem jediný -
Od 8.do 10.6. budem na "Valšskej lašovačke" na Prostřední Bečvě. Po dohode by som sa k vám pripojil najneskôr vo Valašskom Meziřičí.
Paráda Alois! Nebudem od 5.6.na PC. Budem Ti volať v sobotu 9.6.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

OK, Boby.
V sobotu se ozvi, bo v pátek budu ještě ve vzduchu.
Jimy

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Alois,
doufám, že mi nic do toho nevleze a pojedu. Ty fotky z Holandska zpracuji přes víkend a pošlu ti tak, jak jsme se domluvili.
Jimy
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Chybí mi tady stále aktuální info. Je tady jen ze 13.5. Vyjížďka je zrušena? Nebo spojená s Lašovačkou? Nebo je samostatná? Jede dnes někdo někam? Udělalo se hezky, tak to vypadá na příjemný den.
Tina :P
Jimy

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Já se omlouvám, ale každopádně dnes nemohu, mrzí mne to, ale rád bych jel, nejde to.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Kastan »

No vůbec koukám, že je tady poslední dobou nějak moc živo :D :D :D. Předpokládám, že dnes to padlo. Není od věci dát vědět :( . Mějte se hezky a někdy brzy na viděnou. Kaštan
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

Kaštane a Švagrová, nic nepadlo. V 11.00 u VŠB lehce pršelo, pak za ValMezem to bylo na chvilku na nepromoky, ale na Hostýně slunko a domů pohoda, suché cesty. Bohužel, letos to počasí o nedělích vyjížďkám nepřeje.


Aha, už chápu, zapomněl jsem změnit datum odjezdu v úvodním příspěvku. Omlouvám se všem!!!!
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

To je vtip? :shock: To jako ta vyjížďka byla? Nebo ses projel sám? Opravdu mi z těchto příspěvků nebylo jasné, když přihlášený byl jen Jimy, ten se omluvil a volat Ti měl Boby, jestli 10.6. se vyjížďka uskuteční, když v jiném vláknu připouštíš, že většina je na Lašovačce.
Zřejmě mi jet na Hostýn není souzeno. 13.5. Hostýn byl i přesto, že bylo 5-9 stupňů a tvrdíš, že to není pohoda a bezpečné. A teď jsem to z neúplných a zastaralých informací nepochopila, chyba bude asi ve mě. :o

Re: Valašská lašovačka 8.-10.6
od Alois » 01 čer 2012, 15:10

Rosťa mě upozornil, že Hostýn je ve stejném termínu jako Lašovačka. Omlouvám se za paralelní akci, nicméně mohlo by se to spojit tak, že účastníci Lašovačky by se mohli v neděli ve VM přidat a pokračovat na Hostýn. Ale mám jen omezený počet povolenek vjezdu. Tak kdo dřív přijde, ten dřív mele.

Tina
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

Ano, byla. Nezrušil jsem ji i přesto, že předpověď počasí byla špatná, takže jsem nečekal velký zájem. Do soboty večera se nikdo nepřihlásil a pak jsem se už na forum nedíval. Jak už jsem psal, v 11 u VŠB pršelo, nečekal jsem ani, že by někdo přijel. Škoda, byla to chyba komunikace. Mělas vidět, jak jeptišky očumovaly motorky.

P.S. Boby Shrek se napojil ve VM.
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od pedro »

Milý Presidente, přátelé,
ono vůbec asi nejde o to datum...to mohla být jen malá chybička, co se může vloudit...ale je přinejmenším zvláštní ??, že nebylo dle pravidel vyhlášené vyjížďky, o která jsi zejména Ty tak urputně bojoval, dodrženo to co jsi sám napsal....cituji: Po cestě jsou krásné vyhlídky, proto pojedeme jen za dobrého počasí. Definitivní rozhodnutí padne v sobotu dle předpovědi. Zde se tedy nabízí žertovná poznámka, která se pak nutně musí vztahovat k onomu špatně uvedenému datu....asi nás teprve budeš infpormovat :) ...ale i tak to "nepasuje"...vždyť omylem jsi napsal 13tého...to je středa...definitivní rozhodnutí, že padne v sobotu ?...dávno po vyjížďce.. :) ...máš v tom příteli malinko "guláš"....v čem to asi bude? Jen neříkej....zas ten Pedro ! Snad jen malinkou náplastí nad špatně zorganizovanou akcí byl ten neskutečný zájem řeholních sester o motorky :) jen, aby nechtěly po Matce představené, aby jim církev také nějakou koupila :)......a ještě jedna malá poznámka na závěr....je to jen moje osobní vyjádření k této akci....nerad bych, aby jsi to dával do spojitosti s nějakou rebelií, které v poslední době podle Tebe prý organizuje Tina nebo další radikálové....není to tak! Jsem zde sám za sebe !!! Ale v podstatě také "rebel" co se vždy bil, bije a bude bít proti nesprávnosti !.....zde důležitější bylo jak jsem to myslel ne jak jsem napsal...ale přesto v předchozí větě upraveno "za" na "proti"...omlouvám se...bo, jak s oblibou se u nás praví..."chybička se vloudila"..
Naposledy upravil(a) pedro dne 12 čer 2012, 19:23, celkem upraveno 8 x.
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Chtěla jsem Alois něco napsat, ale nebudu to komentovat. :roll: Fajn, že sis výlet po Valachách a na Hostýně s povolenkou opět užil.Já tam vyrazím konečně když bude víc jak 5 stupňů, bez povolenky a nebudu na Tebe spoléhat. Napiš z toho závěr, dej fotku, ať Ti alespoň něco můžu dát do té kroniky.
Tina :P
Maarty

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Maarty »

Jak jednoduché - sedět potichu doma a pak kritizovat a vyčítat! A přitom by stačilo zavolat, když jste měli nějaké pochybnosti nebo nejasnosti. Ale asi máte v mobilech uložena jen některá čísla...
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od pedro »

Maarty, jistě jsi čekal, že budu reagovat....to bych nebyl já....tak tedy...než něco napíšeš, pozorně prostuduj celé téma....kdyby jsi tak učinil jistě by sis všimnul, že Alois přece také, pár dnů před, napsal....

OK, Boby.
V sobotu se ozvi, bo v pátek budu ještě ve vzduchu.....

ale také napsal, že rozhodne definitivně až v sobotu....samozřejmě, že bylo možno zavolat !!! jenže nebudu nebo nebudeme volat někam do eroplánu, když vím/e, že je na služebce...ale... když je vypsaná vyjížďka, pak má snad svá pravidla...ty jste stanovili !!!...ostatně i Ty jsi byl jedním z těch co trval na jejich striktním dodržování....a najednou už to nemá být tak?....najednou si máme volat tomu kdo ji vypsal?....dobrá tedy....pak jsme to však nejen já, ale i pár dalších přátel asi nepochopili...vždyť jsi už také mnohokrát napsal a komentoval nezdary slovy "chybička se vloudila".... Opravdu je jednoduché a prosté udělat z kritika hlupáka....prostší než napsat skutečnost a pokorně přiznat chybu....vždyť ono se nic zase tak velkého nestalo....a ujišťuji Tě, že čísel mám za ta léta mezi lidmi kolem motorek uloženo zcela jistě víc než Ty...na to vem jed! To však na věci nic nemění !
Naposledy upravil(a) pedro dne 11 čer 2012, 20:00, celkem upraveno 1 x.
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Maarty píše:Jak jednoduché - sedět potichu doma a pak kritizovat a vyčítat! A přitom by stačilo zavolat, když jste měli nějaké pochybnosti nebo nejasnosti. Ale asi máte v mobilech uložena jen některá čísla...
Maarty, tak teď jsem to už vůbec nepochopila. V sobotu večer jsem čekala na bližší info( věděla jsem,že tady dřív Alois není), když vy jste byli na Lašovačce, jestli se jede či ne, nebo jste se s Aloisem domluvili nějak mimo forum, že se z Lašovačky napojíte. Nebylo tu nic a z toho co bylo napsáno, to nebylo jasné.Jen sraz se špatným datem, Alois v luftě a telefon s Bobym.V sobotu v 8hod. jsem se znova,, slušně "ptala, jak to vypadá?Odpověď žádná. A dnes se dozvím,že vyjížďka byla, sedím potichu doma,kritizuji, vyčítám a mám volat na čísla... Mimochodem Tvoje zrovna nemám, tak že když vyhlásíš vyjížďku ty, tak jsem v pasti. Z čeho tady byl před pár týdny humbuk,už není.... Připomíná mi to jednu pohádku,,Odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil..." Zřejmě tak jak se to zrovna hodí. Nějak jsem nepochopila co jsem udělala špatně. Jen jsem chtěla konečně vyjet na povolenku na Hostýn, 13.5. to v pěti stupních, když při nepřízni počasí měla být jen komínovka, pro mě opravdu nemělo smysl. Slušně jsem tedy čekala na informace. Omlouvám se. :(
Tina :P
Jimy

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Nechci tady opět přikládat polínko do ohně. Na Hostýn jsem byl jako jeden z mála přihlášen, v neděli ráno jsem účast odvolal. Dříve než jsem to ale provedl, ozvala se mi Tina, jak to vlastně s Hostýnem je a zda jedu. Je fakt, že každopádně v takovém nejístém čase mohl Alois jednoznačně napsat, zda se jede či nejede.
Mne na všem mrzí ale úplně jiná věc a to, že od posledních debat kolem Berry utichla komunikace přes forum, vypisují se vyjížďky či akce a je dost smutné, když pomalu nikdo nenapíše, zda pojede, nepojede, pak kapitán neví, zda má cenu tu akci pořádat. Je potom těžké něco vymýšlet, konkretizovat, zajišťovat, když kapitán nemá potuchy, kolik lidí pojede, jen ho to prostě otráví. Odrazuje to akorát ty, kteří chtějí něco uspořádat. Šáhněme si všichni trochu do svého svědomí a hledejme trochu chybu i v sobě. Forum neslouží pro nějaké vykecávání, ale pro komunikaci mezi jednotlivými členy klubu, k včasnému informování o případných změnách. Myslím si, že každý si najde chvíli a třeba i na poslední chvili napíše, že pojede nebo třeba že odvolává svou účast. Mělo by se to stát samozřejmostí každého z nás.
Tímto se nechci zastávat Aloise, který prostě od soboty na foru nebyl a neuvědomil si, co slíbil, může se to stát každému z nás prostě udělat chybu, určitě to nebylo mířeno na někoho. Myslím si, že na to, kolik udělal akcí, tak to je prostě vyjímka.
To, že se to mohlo spojit s Lašovačkou, souhlasím, ale jsme zde u problému, nefunguje kloudně komunikace, neví se, kolik lidí kde bude..., znovu bych se opakoval.
Marty, s Tvou reakci nesouhlasím a je vidět, že sis to celé nepřečetl.
Maarty

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Maarty »

Ahoj Jimy,já s Tebou naopak souhlasím, protože jsi to napsal velmi přesně a hlavně polopaticky. A myslím si, že vidíš problém tam, co já. Nikdo kromě Bobyho se na akci nepřihlásil a pak se všichni diví a hlavně kritizují, že na foru nejsou žádné informace. A pokud se někdo takhle zachová u akce s omezeným počtem účastníků, tak to vidím jednoznačný úmysl a ne jen tak nějakou chybu komunikace nebo nepochopení.
A pokud mi k tomu chce ještě někdo něco říct, ať mi klidně zavolá. Nebo mi to řekne na něteré z vyjížděk. Děkuji
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Pánové, díváte-li se na to takto globálně, nelze než souhlasit. Mám stejný názor. Pokud však řešíte nastalou situaci, chci jen podotknout, že zrovna já nejsem z těch kteří by se na akce nepřihlašovali, či neodhlašovali a nekomunikovali.( Máte možnost nahlédnou do historie fora). Pokud jsem to neudělala dopředu teď , jen proto, že ve vláknu Lašovačky se řešilo jestli se to spojí či ne a a v sobotu tady budou informace.Taky jsem laškovala s myšlenkou, že za bandou na Lašovačku dojedu jako Zdenek s Ivou, Pedro aj.které nakonec déšť odradil. :?
Jak z psaní Jimyho patrno, i ta telefoní čísla jsem využila, jak mi bylo doporučeno. Předpokládala jsem, že když je Jimy přihlášen a neodhlášen ,pak tedy jede a bude mít patřičné informace. Neměl, dokonce ani s Aloisem s podivem nemluvil a po aktuálních informacích se nepídil jen proto, že jet nechtěl a dodatečně se tedy odhlásil až po mém rozhovoru.
Pokud to stále vidíte jako ,,úmysl", pak já to tedy vidím jako úmysl mě napadnout. A tím bude možná zodpovězena otázka, proč tady ostatní nekomunikují. :shock:
Tina :P
Jimy

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Já jsem v mém psaní nezprošťoval viny Aloise, ano, udělal chybu, že nedostál svých slibů a nedotáhl to vše tak jak měl, při lepší komunikaci by vše dopadlo mnohem lépe. Tino, tebe neobviňuji z nedostatečné komunikace, tady to je míněno všeobecně, takže se omlouvám, jestli jsem se dotkl pár jednotlivců, kteří tu komunikují. Myslím si, že umysl Aloise nebyl směřován vůči tobě, protože nás tam bylo přihlášeno více lidí včetně Shreka. ale bylo by lepší, ať se vyjádří Alois. Jak píše Marty, jestli má někdo pocit, že tu vzniká nějaký trvalejší problém, je lepší ho vyřešit při osobním jednání.
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Nikdy jsem neřekla a nenapsala, že by to byl úmysl Aloise vůči mě. Jen jsem se bránila nařčení, že to byl úmysl můj někoho napadnout. Nebyl. Kruci ...jen jsem chtěla konečně jet na Hostýn, ať se Alois s těma povolenkama nenamáhá zbytečně a je tam hezky.A nijak jsem nepochybila. Tak z toho nedělejte kauzu.
Tina :P
Jimy

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Kauza to není, máiš pravdu, je škoda, že se to nevyužilo a oba dny bylo škaredě. Mne to mrzí, že jsem to nevyužil, byl jsem tam před mnoha lety,ještě za totality, tak rád bych se tam podíval znovu, třeba by začaly jezdit jeptišky s námi :D Tentokrát mne ale ani tak neodradilo počasí, jako spíše to, že jsem potřeboval od manželky, aby mi pomohla s určitou prací a já jsem neměl svědomí, že ji nechám makat na mnou zadané práci a já si odjedu na výlet. Spíše je škoda toho, že nebyli schopni se domluvit ti, co byli venku a mohli tam jet, je to fakt jenom o komunikaci a hlavně o domluvě kapitánů. Jen si vzpomen na Charbulák, kdy se také nejelo hromadně, ale domluvili se.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

Vážení,
jsem překvapen reakcí v tomto tématu. Vše jsem již vysvětlil Švagrové a vůbec jsem neměl v úmyslu se zde vracet.
To, že mě upozorňujete na chybu je sice správné, ale už jsem se omluvil. Takže i pro Pedra a další opakuji: Do neděle rána se nikdo, kromě Jimyho nepřihlásil. Boby neměl přístup k netu, proto měl volat a volal. Na smluvené místo taky nikdo nepřijel, tak komu bych měl dávat vědět, zdali vyjížďka bude? Jen Jimymu a tomu jsem volal. Přihlásit se na vyjížďku je nejen povinnost, ale i slušnost. Pokud někdo chtěl jet a nepřihlásil se, je to jen jeho vina.

P.S. Pedro, vše bylo napsáno dle pravidel pro vypisování vyjížděk! A o žádných rebeliích Tvých a Tiny nic nevím, avšak děkuji za informaci, dám si na Vás dva pozor. Citace Tvého příspěvku: "Ale v podstatě také "rebel" co se vždy bil, bije a bude bít za nesprávnost!........... Ano, to vidím. Já se zase celý život biji za správnost!
svagrova

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od svagrova »

No jo, pozor si na mě určitě dej, když Tě to baví. :lol: :lol: :lol:
Jen technická, je to už fuk, ale nevím kdo teda kecá. Jimymu jsem ráno volala, jestli jedete, že se dodatečně připojím, jestli jste domluveni a jestli s Tebou mluvil. Tvrdil že ne. :shock: Tož syncy, nevím.....Jo,jo, je to moje chyba, nepřihlásila jsem se. A fčil už teho ani nelituju. :lol: :lol: :lol:

Myslím, že to s námi členy nebude s tou slušností tak špatné a není třeba nás stále vychovávat. Od toho jsou jiní. :roll: .......Pořádal něco Bogdan, Pedro bylo plno. Maa, myslím s Bogdanem a Liborem dělají Motolov a lidi to baví.Vyjížďku teď vypsal Lajbr,
je narváno atd. Zájemci se přihlašují, odhlašují i komunikují....
A sama jsem se na srazu v Polsku přesvědčila, že jsme dobrý, slušný, vychovaný, veselý i spolehlivý kolektiv!!
Tina :P
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od Alois »

Nebudu dále diskutovat k tomuto tématu. Vše již bylo řečeno.
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: SVATÝ HOSTÝN II-10.6.2012

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Ja ďakujem, že som sa tam mohol pozrieť a dokonca na motorke. Veľmi som chcel.
Boby
Zamčeno