CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Zamčeno
lajbr

CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od lajbr »

Zdravím všechny v případě příznivého počasí je naplánovaná vyjížďka do Staré Bystrice - prohlídka orloje a do Terchové.
sraz: 16.6 v 10:00 u Penny marketu v Petřvaldě /na hlavním tahu z Ov do Ka u kruhového objezdu /
Trasa do cíle asi 115km - Karviná ,Č.Těšín,Mosty u Jablunkova,Čadca,Krásno nad Kysůcou,Stará Bystrica - 13:00 prohlídka orloje v akci, Lutiše,Terchová
Cesta zpět asi 140km směr Žilina ,Turzovka ,Bílá,Ostrava.
Předpokládaný návrat do Ostravy kolem 18.00 . V Terchové se platí parkovné asi 1 euro a plánuji tam přestávku na oběd, tak prosím Eura vzít sebou. Kdyby někomu pochybělo,tak budu u sebe mít asi 150.
AKCE JE OTEVŘENÁ a podle počtu přihlášených se určí případné skupiny a pomocník kapitána. ;)
Filo

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
Lajbře , bude-li počasí , počítej s Pájou a se mnou :-)
Rádi se zúčastníme .
bogdant9

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od bogdant9 »

No pokud se na akci z práce nenavalim jak zákon káže tak bych jel taky. :D
Maarty

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Maarty »

nebudu-li pracovně trčet v jižních čechách, pojedu. Orloj jsem už viděl, ale ne v akci... :)
Boba

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Boba »

Rád se taky připojím z Mirem HD u motorestu ve Vendryni! Boba
Lada

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Lada »

To se mi líbí, pokud se nic nestane každopádně JEDUUUUUUUU !!!!!! Čauky Láďa :lol: :lol: :ugeek: :ugeek:
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

no jestli to vyjde, také se rád připojím
svagrova

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od svagrova »

Pokud vše klapne,nic se nevyvrbí, jedu.
Tina :P
lajbr

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od lajbr »

Nazdárek, asi se nás nazbírá dost :o , tak jenom prosím o dochvilnost. Hned po desáté bych chtěl vyrazit. A prosím kdo je věřící,ať ztratí slovo nahoře ohledně počasí. ;)
Bobo dám ti vědět v kolik se potkáme.
cmelda

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od cmelda »

Taky si to nenechám ujít.
Zdar-Star
zdenek

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od zdenek »

Ahoj, taky pojedeme, Zdenek a Iva.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Kastan »

Nazdar bando, Lajbře, tak na tuhle projížďku jsem se těšil a počítal jsem s ní.Je to ale v prdeli a příští týden nemůžu. Ve čtvrtek mi kluci oznámili, že další sobotu máme MČR, takže jedu opět střílet a reprezentoval "asi jinej gang" :D . Pěkně si to užijte, je tam krásně a ať Vám vyjde počasí. Čau Kaštan
Maarty

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Maarty »

vypadá to, že bych mohl jet, bude-li potřeba, s kolonou pomůžu
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Alois »

Budu se snažit, abych mohl jet taky.
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Jak je vidět, pojede nás hodně, navrhuji, aby západní větev a Ostraváci vyjeli od obvyklého místa, VŠB.
Maarty

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Maarty »

Myšlenka dobrá, Jimy, ale pro některé z nás "Ostraváků" je cesta do Poruby zajížďkou (já, Filo i Čmelda to máme do Petřvaldu skoro tak daleko jako k VŠB). A Ty, Zdenek s Ivou a Láďa se můžete dát dokupy v Opavě (nebo i jinde dle vaší domluvy, samozřejmě), Tina si může vybrat.
svagrova

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od svagrova »

Díky Maarty. ,,Petřvalde, volím si Tebe!" :lol: ....Dělám si legraci, ale Maa má pravdu, já k VŠB to mám asi 25km. A Čmelda už taky, protože mi teď skoro vidí do oken. Pokud je to akce kde jedou i Karviňáci a není to směr Opava, tak na tom nejsou jinak. Jinak se samozřejmě přizpůsobím, není to problém. Přijedu kamkoli, vždycky to má někdo blíž, někdo dál. :)
Tina :P
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Alois »

Jimy, pokud pojedu, tak můžeme se srazit v 9,25 u VŠB.
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Já to navrhuji pro ty, kterým to vzhledem k poloze vyhovuje, souhlasím s Aloisem, kdo přijede v 9.25 k VŠB, pojede s námi, zbytek podle svého uvážení, každopádně počítám s tím, že dojedeme do Petřvaldu v těch 10 hod. Zatím vím, že z naší strany pojede Zdenek s Ivou, když se nic nestane, tak Pepa s Dášou, já, možná Láďa a Alois.
bogdant9

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Lajbře,
v kolik u toho motorestu ve Vendryni máme čekat?
lajbr

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, u motorestu ve Vendryni v 10:45.
charlieFM

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj partyjo, přejeme krásný výlet a pokud se vám bude chtít, tak vás zveme na malou zastávku na zpáteční cestě k nám na zahradu, Boba a další kluci cestu znají. Zdraví Charlie a Ladin.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Alois »

Jimy, budeme s Martou čekat v 9.25 u VŠB s plnou nádrží a k Penysu Vás dovedu.
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Alois,
no já s tím takto počítám i kdybys nejel, už jsem to tak vypsal, tak buď s námi pojedou další nebo sami. Krnováci možná pojedou přes Hlučín, vrchem, ale když jsem se díval na mapu, tak co se týče km, tak to vyjde stejně. 14 dní jsem kloudně neseděl na motce, tak už semnou šijí všichni čerti, má být hezky, tak to snad bude fajn.
lajbr

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od lajbr »

Nazdárek,tak asi 13 strojů. Pojedeme na 2 skupiny a druhý kapitán je Maarty. Skupiny pojedou na dohled a poslední jezdce skupin určím na místě. Těším se na zítřek a děkuji všem co se modlili za počasí. Nejvyšší Vás vyslyšel :D
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

No nevím Lajbře, jak jsi to počítal, ale podle mne nás může být kolem 15. kdybychom jeli stejným stylem jako v Holandsku, můžeme jet i pohromadě.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Kastan »

Do prdele, úplně Vám to závidím!!! Počasí super, partyja dobrá, cíl taky - tož to nemá chybu!!!!! Přeji Vám čistou stopu, slunce nad hlavou, hezké zážitky a hlavně pohodičku. Užijte si to a třeba někdy příště na viděnou. Zdar Star Kaštan.
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Byl jsem na krátkém obědě u Pepy, takže přijedu k VŠB s Krnováky. Křemil je už pojízdný, zítra ale nejede, hraje. Počasí objednané, tak už jen vyrazit.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Josef »

:Konečně se dilema vyřešilo. V9.25hod. budu u VŠB. Jedu,ale přímo do Petřvaldu,protože musím koupit kytku a předat. Tak se omlouvám, Těším se na Vás.
Chose
Naposledy upravil(a) Josef dne 15 čer 2012, 20:26, celkem upraveno 1 x.
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Chosé, tak to je super, už jsem tě dlouho neviděl, jsem rád, že jedeš.
bogdant9

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od bogdant9 »

Malá změna pro Třineckou větev - sraz je na Shellce v Třinci u kruháče v 10:45!
bogdant9

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj všem zúčastněným.
Díky Lajbře za supr vyjíždku,jen víc takových akcí!
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Je čím dál horší něco vymýšlet, proto Lajbrovi patří poděkování za perfektní akci.
Boba

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Boba »

Díky Lajbře za super akcíí!!. Po cestě jsme se ještě stavili popřát Charlie k :!: :D
svagrova

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od svagrova »

Jánošíka jsme sice nepotkali, snad jen jednoho lesklého v nadživotní velikosti jsme míjeli. Přesto jsme si to za slunečného dne náramně užili a zjistili, že jsme nejen slušní a vychovaní, to když jsme na přechodu pouštěli zděšené chodce, mávali kolemjdoucím a neodešli bez placení. Že dodržujeme ústroj a štábní kulturu, to když v žhavém dni, byli všichni schopni sundat cokoli, ale vesty jim zůstaly a jízda ve formaci rozdělená do dvou skupin, byla tak příkladná, že podle nás mohli natáčet výukový program pro vysokou školu motorkářskou. A že držíme spolu, to když se nám při cestě zpět zdrželi Láďa s Majkou, protože to prý na ně přišlo a my je vyhlíželi a obtelefonovávali. :lol:
Sešlo se nás po dlouhé době, neuvěřitelných 19 motorek. Všichni přijeli včas, s plnými nádržemi, s dobrou náladou a úsměvem. Lajbr zavelel a tak se i stalo. Zadal čas, trasu, i odpočinek. Celý,, gang „rozdělil do dvou skupin, kdy určil vedoucího i uzavírajícího jednotlivé skupiny formace. Dojemně pečoval i o jednotlivce, to když mě od počátku s Elenkou kontaktovali, jestli je vše v pořádku, zřejmě s myšlenkou, když lítám salta vzduchem přes blatouchy, tak potřebuji zvláštní péči. To však jen do doby, než Lajbr usoudil, že ho patřičně kopíruji a držím se ho jako,,bída“. Snad to bylo pochvalou, ne výtkou. :? :lol: Každopádně jsme to pod vedením Lajbra a Maartyho, pro mě, za zpěvu Erose Ramazzotiho, pěkně švihali a v čase tak stihli i paňďuláky orloje v Terchové v akci. Zkusili zmrzku za euráče. Někteří si i lopatičky domů odvezli. Na druhý pokus si dali obídek i přesto, že brynza byla málo brynzová a porci krkovice bylo třeba dosytit chlebem. :D
A tak jsme si dnes parádně zajezdili, pokecali, společně se poveselili a po vzoru ,,škatulka hebejte se“ kdy se devítičlenné formace (,,Nejvyšší „se jel opět někam kochat) přehodily , uháněli k domovu. Snad do příště Rostík opraví kolo, Libor zmákne technikou, Karviňáci dodělají všechny resty, absolvují všechny oslavy, Kaštan vystřílí už všechny zlaté….. ;) aby i oni si mohli užít tak příjemnou a dobře zorganizovanou vyjížďku. Díky.
Tina :P

P.S. A na závěr pro Lajbra i Elenku, jejich světlo v tunelu. :P
gang terchova.jpg
gang terchova.jpg (105.53 KiB) Zobrazeno 32936 x
P1010913.JPG
P1010913.JPG (147.45 KiB) Zobrazeno 32936 x
Filo

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Filo »

Pěký den vespolek ,
Lajbře , díky ;)
Jimy

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Jimy »

Tino, ty ve dne spíš a v noci pracuješ? :D
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Kremil »

Ahojte vespolek, tož mi zas zbylo jen tiše závidět, fakt netuším, proč se nemůžou pořádat hudební akce třeba v úterý, abych měl o víkendu taky někdy volno :lol: :lol: :lol: Musel to být hezký výlet. Tak pááá ;)
Křemil
Emil

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Emil »

Dziękujemy za super wyjazd.
Lajbr - extra wyjazd.

Wysyłam kilka naszych fotek


https://picasaweb.google.com/emil.dzian ... NOSIKEM166
zdenek

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od zdenek »

Opravdu to byl super výjezd, prostě Lajbře velké díky!!!!
svagrova

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od svagrova »

Emil píše:Dziękujemy za super wyjazd.
Lajbr - extra wyjazd.

Wysyłam kilka naszych fotek


https://picasaweb.google.com/emil.dzian ... NOSIKEM166
Emile,poděkuj ženě, za super fotky za jízdy. Paráda. Hezké záběry. Díky.
Tina :P
svagrova

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od svagrova »

Jimy píše:Tino, ty ve dne spíš a v noci pracuješ? :D
Jimýku,kdysi mi jeden můj kamarád napsal: ,, Jsi vůbec žena nebo celodenně provozní úsměv značky Duracell ? Díky za víru, že snad jsi! " :lol: Dodnes se tomu směji.

To víš, co mám z neřestí už jen občasné kouření cigarety, ;) přes den jezdím na motorce, oslavuju a griluju. V noci pak tvořím kroniku a pracuju. Doma mám samozřejmě zahradníka, uklízečku, hospodyň, pradlenu a kuchařku. To dá rozum. :lol:
Tina :P
lajbr

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od lajbr »

Díky všem :D a fotky jsou moc pěkné. Emile ,žena by s námi měla jezdit více ;) .
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Alois »

Dobrý nápad v pravou chvíli, zkrátka Lajbře vyšlo Ti to a nám všem taky. Je to fajn lokalita a stálo by za to ji někdy projet na 2-3 dny.
Na zpáteční cestě jsme navštívili pouť někde v Turzovce či kde to bylo, pak akci Motoholek u Charlie-fajn posezení, dobře ugrilované dobroty a konečná byla na motorkářském srazu v Porubě na Skalce, kde jsme dorazili na zlatý hřeb večera-soutěž o největší kozy. No, nebyla to soutěž chovatelů domácích zvířat, aby si někdo nemyslel, ale 4 holky z davu ukázaly svou krásu. A šlo jim to.

Před odjezdem z Štefánovej jsem se stihl zeptat jen několika z Vás, proto zde vznáším dotaz: Má někdo zájem o svátcích 5-6.7. strávit 2 dny u celkem neznámé trampské přehrady ve vých. čechách po stanem? Po cestě cca 200km lze navštívit několik zajímavých míst, přespat v kempu a na druhý den opět něco k vidění a návrat domů odpoledne. Pěkná cesta, pěkná příroda, málo známé místo.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Kastan »

Zdar Star, je fajn, že jste si to pěkně užili. Nemuset jinam, určitě bych tu super vyjížďku absolvoval s Vámi. Počasí bylo určitě spíš na motorku, než na střelnici. Byli jsme tam uvaření a úplně jsem Vám záviděl ten vánek při jízdě. Vy jste nejeli zpátky pohromadě? Nedávno jsem tu četl toto: "Technická poznámka: Pokud má vyjížďka kapitána, je organizována a nejedná se tedy o individuální akci. Proto by se vyjížďka měla dojet do cíle hromadně a ne ujet tak, jako jste předvedli dnes." :lol: Já ale taky jezdím hodně sám a ne vždy jedu s formací. Záleží na čase a okolnostech. Mnohdy jsem rád, že za Vámi dojedu, projedu se s Vámi, pokecám a fičím zpátky :D ;) . Čas je sviňa.
V neděli mi upadl blinkr s přídavným světlem z rampy. Normálně se to asi utřepalo. Včera jsem to shodil a dnes to hodím opravené zpět. Akorát nevím jak budu protahovat ty dráty-to bude pro silné nervy. Tak snad už o víkendu budu fungovat. Zdar Star Kaštan
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Kremil »

Lojziku dobrý nápad, snad mi tam nic nevpadne.
Křemil
Majo
Příspěvky: 29
Registrován: 02 čer 2011, 18:46

Re: CESTA ZA JÁNOŠÍKEM 16.6.

Příspěvek od Majo »

Paradna akcia.. normalne ma mrzi ze som to prespal :cry: ked uz ste tu u nas boli... ale kedze som nemal pojazdnu motorku /odtrhnuty drziak na vyfuk/, a sice ma kolega upozornoval ze v Terchovej bude nejaka akcia, slubil som Žužu navstivit jej krsna vo valcianskej doline /mali tam akciu pre deti/, tak sme mali rodinny vylet.. skoda ze som nekukol sem do vyjazdov, urcite by som si Vas nenechal ujst.. som rad ze sa vam tu u nas pacilo a ked budete planovat cestu najblizsie, poznam tu naozaj par nadhernych miest.. /ako tak Alojs spominal ze by sa oplatilo aj na 2-3 dni, ma pravdu :) / ..aj ked by som si veru netrufol "kapitanovat" vasej kolone, urcite by som vas tam zobral ;) vid mojich par poslednych fotiek na FB.
Zatial tu bohuzial nezijem dost dlho aby som vedel odporucit aj nejake fajne byvanie, ale dufam ze sa mi v priebehu roka-dvoch podari daco vhodne najst a chcel by som spravit vikendovu akciu s roznymi "horskymi" premiami..

Zelam krasne vyjazdy, dufam ze behom najblizsich tyzdnov dam dokopy masinu a pridem vas uz na nejaky vyjazd pozriet

Majo
Born to be wild!
Zamčeno