SOLÁŇ 24.6.2012

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Alois »

Soláň - srdce Valašska
Vrchol Soláň je od pradávna považován za jednu z nejkrásnějších částí Valašska. V jeho malebných výhledech se snoubí krása zachovalé přírody s bohatou lidovou a uměleckou tradicí. Přijďte se pokochat nádhernou přírodou, užít si letních nebo zimních sportů nebo si vychutnat pohostinnost místních lidí, kteří navazují na bohaté tradice tohoto místa.

Bude-li vhodné počasí, tak v neděli v 11.00 u VŠB Ostrava, návrat kolem cca 18.00 - trasa může být dle domluvy modifikována-prodloužena. Délka 220-260km nebo ještě dál, přes ValMez, Hutisko Solanec, Bílá, FM, OVA.
Zastávky na jídlo - VM a Čarták. Dle počasí cca 1h na koupání.

Akce je otevřená pro všechny, kdo se přihlásí. Bude to kochačka, pěkné zastávky.
lajbr

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od lajbr »

Ahoj, vyjížďka určitě dobrá, ale já už v neděli balím motku na úterní výjezd do Chorvatska. Takže se tu ty 2 týdny opatrujte,nedělejte hlouposti a chovejte se mravně :D :D
Filo

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Filo »

Pěkný den vespolek ,
já sice balím až v pondělí pozdě večer , ale i tak se , bohužel , nezúčastním :-)
Takže , jak píše Lajbr , ne že tady zdivočíte po dobu naší nepřítomnosti !!! :)
Jimy

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Jimy »

ahojte ve spolek,
tentokrát to budu muset zalomit, blíží se konec června asílící tlak času, jestli někam vyrazím o tomto víkendu, tak na nějakou hodinovou komínovku.
Přeji hezké zážitky a příjemné km.
Jimy
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kastan »

V neděli jsem tradičně ve výrobní procesu - jupíí :cry: . A nevím zda bych Vás pak někde našel, přece jen je to delší trasa. Možná pokud bys tady Aloisi hodil trošku podrobnější itinerář. A kde má být koupání?
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kremil »

Lojzíku, Krnov Tě v tom nenechá. přece se v tak malebném kraji nebudeš kochat sám? Takto nám víc uvěří, když budeme zážitky hlásat společně :D
Křemil a Josef s ledvinkami či bez budeme v neděli v 11.00 hod u VŠB.
Aloha :shock:
Křemil
Jimy

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Jimy »

Vy jste hrozný a já chudák budu muset pracovat, to od vás vůbec není hezké
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kremil »

Tak dej výpověď :lol: :lol: :lol:
Křemil
Jimy

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Jimy »

sice dobrej nápad, jen potom kdo bude živit mne a motorku? :D
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kremil »

...navíc neděle je od slova "nedělat" a ne "DELETE" teda "dělejte" tož nakopni ACE VENTURU a matko neser :roll:
Křemil
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od rosta »

¨Harsst se také hlásí na Soláň.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Alois »

Tož chlapci a holky, dáme se do toho. Provedu Vás krásným krajem, že budete koukat! Má být pěkně, tak to snad vyjde.

Kaštane, dej vědět v kolik by ses připojil nebo zavolej a domluvíme se operativně.

Rosťo a Ty nejedeš?
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od rosta »

Zítra se přidám.R.
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kastan »

Zdar. Aloisi zítra to nedávám. Mám ještě v plánu další věci. Užijte si to. Kaštan
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Alois »

SikinR,
pokud jsi byl u Jánošíka s námi, tak vím, kdo jsi. A pokud to nejsi Ty, tak to nevadí. Pojedeš s námi příště.
A Rosťa je zkrátka náš Rosťa. To je nezaměnitelný člen našeho klubu.
Maarty

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Maarty »

když už musíš občas vyvézt rodinu, sežeň někde barel, přimontuj kolečka, odřízní kus podélně, připoj z amotku a můžeš vyrazit na vyjížďku i s celou rodinkou :)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Alois »

Sikinre, vyjížďka se opravdu povedla se vším všudy. Trasa byla celkem jednoduchá, ale členitá, užili jsme si i dálnice, zatáček, pěkných cest a výhledů. Sešlo se nás 6 motorek, tak jsme mohli jet v pohodě. Počasí bylo akorát na vestu a krátký rukáv-hurá-na to se těším celý rok. Zastávky na Helštýně, U Lamy, Čarták, Bílá. Dobře jsme se projeli a myslím, že všichni jsme byli spokojeni-snad i Harsst, který se nám v průběhu vyjížďky někde ztratil. Ale při nástupu si ode mě vyžádal povolenku k opuštění vyjížďky, kterou jsem mu musel ztvrdit svým podpisem. Asi si vzal poučení z Hostýna - viz Hostýn I. Na zpáteční cestě jsme celkem švihali z kopce do Bílé a to se Rosťovi moc nelíbilo. On je totiž kochací typ a rychlost 90 je pro něj moc. Musel jsem brát ohled i na Křemila a jeho lokomotivu 2,3l, taky ji musí občas provětrat, ať se těm jeho koníkům nezapaří zadky. Takže sestava: Rosťa, Harsst, Josef+Dáša, Křemil+Mirka a Adolf. Bohužel jsem zapomněl foťák, tak zde musí přispět fotkami ostatní účastníci zájezdu.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kremil »

Zdar sokolícííííí,
tož přidávám něco ze včerejší vyjížďky. Bylo super jak počasí, atmosféra naladěná na stejnou notu, tak i trasa naplánována znale dané lokality, za což patří dík kapitánovi dne Aloisovi.
Jak už "siolA" naznačil, Harsst nám zmizel před očima jako Pan Tau bez jakéhokoliv upozornění, ale taky zajímavý bod dne :)
Jen škoda, že nás nebylo více. Tak zas někdy.

http://kremil-starriders.rajce.idnes.cz ... 24.06.2012
Křemil
svagrova

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Křemile, díky za foto. Mohu některou z Tvých fotografií použít do kroniky? :? Kterou sice zřejmě nikdo neprohlíží, jak jsem zjistila, ale přesto mám důvod v ní pokračovat a myslím, že je to zábavné i příjemné zalistovat v ní ,,časem". ;)
Tina :P

P.S. Má snad nějaký hlubší význam ,,siolA" pozpátku? Nebo to byl jen laškovný výraz? Aby to nebylo špatně pochopeno. :lol:
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: SOLÁŇ 24.6.2012

Příspěvek od Kremil »

siolA jen proto, že začali dávat chalupáře, jinak bez hlubšího významu. ;) Fotky jsou plně k dispozici.
Křemil
Zamčeno