PASTVINY 5-6.7.

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Jen pro odvážné!!
Pastvinská přehrada v údolí Divoké Orlice nás upoutá nejenom jako významná technická zajímavost, ale především jako místo letní rekreace a turistiky. Travnaté pláže nabízejí v létě možnost odpočinku a her pro rodiny s dětmi, ale také příležitost k provozování vodních sportů a v neposlední řadě nás okolí přehrady láká k turistickým pochodům nebo cyklistickým výletů.....citace z netu.

Málo známá přehrada, která je vyhledávána čundrákama určitě stojí za to. Jako náctiletí jsme tam jezdili na pionýrech, na tu dobu to bylo celkem daleko. V okolí je spousta zajímavostí, na pár z nich se zajedeme podívat. Odjezd 5.7. v 10.00 od VŠB, v 11.00 za Krnovem na výpadovce u pumpy. Trasa přes Jeseník, Hanušovice, Králíky-bunkry, poutní místo, klášter, vojenské muzeum, Pastviny. Pátek 6.7. projížďka po okolí a cesta domů. Vzdálenost od OVY 200km. Ubytování v autokempu ve vlastních stanech. Jede se jen za pěkného počasí.

Vyjížďka je otevřená pro všechny zájemce na CCC.
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

No vypadá to lákavě, zatím nevím. Jen upozorňuji případné účastnky, že voda v přehradě je hluboká, příšerně studená i v letních měsících, takže si přibalte neopreny :D
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Sikinre,
je to opravdu studená a hluboká přehrada-psal jsem: jen pro odvážné. Ale směrem ke Klášterci je to mělčí a teplejší. V Jablonném jsem se ženil, ale nevím o rozhledně. Kousek dál je Těchonín - bezva ukrytá biologická laboratoř to byla za totality. Jde se kolem ní a nevidíš ji. Pak Suchý vrch-rozhledna a bouda-podzemní vojenský objekt budovaný proti Němcům. No, je tam toho dost k vidění.
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

Síkine, ty jeden podvodníku, tam je moc krásných míst, ale ne na 2 dny a Litomyšl už je pak trochu z ruky, žil jsem v ní 25 let.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kremil »

Tož synci nehádejte se mi tu, jak nějaké baby. :lol:
Křemil
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

Promiň Sikine, nemyslel jsem to špatně, bylo to myšleno s tou vodou :D Jinak doopravdy těch míst na podívání tam je hodně, jen prostě závidím, snad mi vyjde aspoň ten druhý den.
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Dík Siki. Dřív jsem prohlásila, že pokud to alespoň jediného člověka pobaví , zpříjemní mu to chvíle a vymaluje úsměv, pak to má pro mě smysl. :P
Už teď máš u mě záznam z Jánošíka, jak říkáš, pro budoucí generace.
Tina :P
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Je dobře, že je tu veselo, chlapci. Tady určitě nikdo nechce nikoho urazit a dělat si srandu je povoleno.

Jimy, práci za Tebe nikdo stejně neudělá, tak to zapíchni a jeď s námi. Už jsme 3 motky.

Sikinre, dle Tvých poznámek bude s Tebou asi dost sranda, tak se na vše vykašli a jeď taky.

Jen pro upřesnění. Já s Martou zůstáváme na Pastvinách nebo někde v okolí až do neděle za předpokladu dobrého počasí.
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Jóóóóó, to si myslíš ty, že z nezištného :lol: , jsou aj tací, kteří byli jiného názoru a na chvíli mě od všech aktivit odradili. Ale protože mám pozitivní ohlasy na má videa a kroniku mimo forum, tak mě to občas povzbudí. Loňská sezóna byla opravdu naplněná a barvitá. Je tedy na 160 stránkách na co koukat. Sama někdy do,,análu", jak to v počátcích Hakuny nazval Pedro, nahlédnu. :D ;) Letošní sezónu pilně po nocích zpracovávám, protože pak se mi to kupí a už tak Libora terorizuji ,ať to dá na stránky a jsme aktuální alespoň v tomto roce. :lol: :lol:
Ničeho se tedy neobávej, Tvůj záznam bude pouze ve smyslu ,,zaznamenati a uchovati pro další generace" :lol: A protože tady zatím Tvou čerstvou, čistou energii už pár dní sleduji, určitě bude pozitivní. Zatím na něm pracuji. :lol:
Tina :P
zvědavec.gif
zvědavec.gif (12.92 KiB) Zobrazeno 17604 x
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Tož Siki, jedno oko nezůstalo suché. :lol: Co je dům vím , i děti. Tak jako ,,soudruh" ve Tvém podání, tak i ,,anál" v mém , tady má jiný význam. :D Štěstí, že Tě do ,,análu" zaznamenat nemusím :lol: a rozhoduji si o tom sama. A protože tam zaznamenávám realitu (teda pokud je uveřejnitelná :lol: ) patří tam všichni, kteří se účastní našich akcí i vyjížděk, i přesto, že ještě nejsou členy. :D
Ostatní ...bez komentáře. 8-)
Tina :P
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Ahoj Siki,
kvality prezidenta rozhodně nemám, ale pokud se spokojíš s pár veselými lidi na vyjížďce, plánujeme vyjet na avízované Dobeš.léto 7.7.
To už bude Láďa zpět z nádherné cesty po Francii, přestane se cpát bagetama a pojede se provětrat s Majkou. Čmelda už bude zabydlený na své haciendě.Dorazí přátelé z Egypta i Chorvatska. Tak Tě jistě rádi na této příjemné letní akci přivítáme. Čas a místo startu určitě dáme včas vědět.
Teď Tvůj příspěvek čtu znova...neptal ses na akce, ale zřejmě jen na Pastviny. Tam nemohu sloužit. Jinak 7.7. se můžeš přidat. Jsi vítán.
Tina :P
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

Ahojte ve solek.
Asi neuspokojím Křemila, ale ty čerstvé křupavé rohlíčky v pátek na Pastvinách bohužel nebudou. Bohužel se mi vpletly rodinné povinnosti, nic jiného mi nezbyde, než vyrazit až na Dobešov. Takže si to tam užijte, snad vám vyjde počasí.
Jimy
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Jimy,to je milé překvapení. I Berrýček se se mnou chystá na Dobešova,už to má v kalendáři :D Bude príma,když se k nám připojíš. Pak to teda stěhuji do vlákna Dobešova, ať to má řád :lol: a vyrážím se projet na Vigovi.
Tina :P
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kastan »

Čau bando, Pastviny ani Dobešov absolvovat nemůžu - budu v Chorvatsku, takže ode mě na chvíli budete mít pokoj ;) :lol: . Tak snad se uvidíme později při nějaké akci. Všiml jsem si tady nové posily v psaní. Jen tak dále Siki. Jo a s tím "nesmazatelným vrýváním do análu" opatrně, může to pěkně bolet!!!! :lol: :lol: :lol: Vždy si pod tím představím kapánek něco jiného, než je zřejmě myšleno :o . AÚÚÚ
Přeji Vám super vyjížďky a slunce v zádech a suchou stopu, užijte si to. ;) Čau Kaštan
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

no ty se máš, to já musím makat, snad se trochu projedu odpoledne
Jimy

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Jimy »

no ty se máš, to já musím makat, snad se trochu projedu odpoledne. Bude to fajn
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kastan »

Jimy, stačí napsat jednou :lol: :lol: :lol: . Ty budeš makat teď a zase budeš mít volno jindy. Já už to potřebuji jako koza drbání, jinak mě z těch koko v práci asi jebne :? . Aspoň chvilku si vyčistit palici. Nejraději bych to absolvoval na motce, ale bohužel :( . Hned bych taky vypadl na motorku a provětrat se. Ale až po dovči. Měj se.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Sikinre,

náměty beru v úvahu, Macocha by šla za jeden den možná otočit. Ty Ľadovky asi ne. Je to dobrý nápad.

Na Pastviny se nemusíš hlásit, pokud nevíš přesně, kdy co a jak. Chápu Tvé rodinné zázemí, ale rychle to uteče, děcka budou rády samy, barák bude hotov a ty budeš lítat na motce jak o život.Za pár let......



Pro účastníky zájezdu: Počasí snad bude dobré, hlavně bude teplo. Křemile, provedeš nás tím vrchem? Od Hanušovic to mohu zase vzít. Oběd bude v rybárně, pak kouknem na Králíky a pofičíme hledat flek na stan. Ucpávky do uší sebou!
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Tak to slyšíš Siki, z úst zkušeného :D Nezoufej. Za pár let se nebudeš muset starat o dům, o děti a budeš jen jezdit a jezdit a jezdit....jak o život.:lol: Tož, zřejmě mě ta doba taky teprve čeká, ale myslím, že ne a dělit to budu i za pár let jako většina z nás :?
Tina :P
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kremil »

Na co ucpávky uší? :roll:
Jinak pokud platí první domluva, tak 5.7.2012 v 11.00 sraz v Krnově na poslední benzince směr Město Albrechtice, můžu to vést třeba do těch Hanušovic a pak pokračuje Alois.
Část Krnovské větve je připravena na pěkné dva dny.
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Ano Křemile, vše domluvené platí. Taky se těšíme.

A ty ucpávky? No, ten můj Dragstar občas v noci chrápe.
Maarty

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Maarty »

přeji dobrou cestu a příjemnou zábavu! :)
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

Tak hele Siki...ty Brepto, koukám, že si taky rád hraješ s písmenkama. :lol: I já češtinu miluji a čtivé slovní obraty třeba Pedra
( i anál -kronika , je jeho synonymum) lahodí mému oku a rozesmějí mě. :D Tenhle ten ,,anál" plním ráda, ale i přesto se rozmýšlím a vybírám,čím a kým. :lol:
Ale taková blbu-prostá suchá cesta...dost dobrý.
Koukej jezdit častěji ,ať mi můžeš se zápisky do kroniky pomoct. Dřív mi s tím pomáhal Alois , ale teď co jen jezdí a jezdí a jezdí jsem na to sama. :lol: :lol:
Tina :P

To víš, že to beru jako legraci, nejsem žádný cimprlich. :D
svagrova

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od svagrova »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pak vítej mezi námi. To šlo docela rychle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak už víš, proč nejedu na Pastviny, ale na Dobešov. :lol: A proč je tu tak chladno a mrtvo.
Tina :P
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kremil »

Jelikož jsem z Pastvin musel rovnou na minitour s kapelou, dostávám se k netu až nyní.
Shrnu to jednoduše: bylo super, ale krátko. Počasí jak z katalogu a je škoda, že nás nebylo víc. Bránice cítíme ještě včilkaj.
Neodpustím si větu, že jsme si stany, pyžamka i chrápání užili a dokonce moc rádi. Příjemně nám to vyčistilo hlavy i jiné vnitřnosti.
Samozřejmě fotoreport v odkazu na tu zeleninu nebo co to je... 8-)
Aloha


http://kremil-starriders.rajce.idnes.cz/Pastviny/
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Ano, srandy jsme si užili dost. I Popi dokonce pronesl několik vět, samozřejmě, že jako vždy velmi výstižných. Spaní pod stanem mělo své kouzlo a jak již bylo psáno, hlavy jsme si vyčistili nejen atmosférou, pohodou, fajn prostředím, ale i ... viz foto-cigareta to není- jen pozdrav z Amsterodamu.
Z Krnova formaci vedl Křemil velmi pěknými cestami, které jsem neznal a určitě si to někdy zopakujeme. Projeli jsme Rejvízem, Jeseníkem, Lipová, Hanušovice a Králíky. Poutní místo p. Marie Hedeč - poutní dům, klášter, křížová cesta a výhled na okolí a na Kralický Sněžník. Dole jsme navštívili bunkr, bohužel vojenské muzeum nám zavřeli před nosem.
Pastvinskou přehradu jsme částečně objeli a zůstali v kempu AMC Pastviny. Večerní koupání dokumentují fotky. Voda v přehradě totiž nezmenšovala některé orgány jako obvykle, ale jak je vidět právě naopak. Tož jsme se radovali.
Večer jsme poseděli, pokecali, pozdravili se s bandou motorkářů a šli spát. Jak jsem již avízoval, tak Mirka potvrdila, že v noci nechrápal jen můj dragstar, ale prý všechny motorky.
Ráno, časně ráno, tak kolem 10 hodiny jsme zajeli na přehradu a vychutnali si ji na vodních šlapadlech s koupáním kde se nám zachtělo.
Odpoledne jsme navštívili v Letohradě muzeum řemesel, bohužel, to nejstarší řemeslo tam chybělo. Venkovní prohlídka zámku a hurá na oběd k medvědovi do Jabloného. Pak na Suchý Vrch, který se ten den otvíral po rekonstrukci. Měli jsme si možnost prohlédnout fungl novou budovu hotelu a restaurace. Potkali jsme prezidenta Red Crue ... z Prahy, dali řeč a rozloučili se. S Martou jsme se vrátili oklikou na přehradu a objeli zbylou část. V kempu nás čekali motorkáři ze Zlína.
Večer se strhla obrovská bouřka,blesky lítaly a voda se valila. Do stanu mi nateklo otevřeným oknem, byla vlhká noc.
Ráno koupání a pak cesta domů přes nádherné prostředí Českých Petrovic, Zemskou bránu v údolí Divoké Orlice. Uzká, nová cesta přes upravené vesnice stála opravdu za to. Snad byla postavena jen pro motorkáře, dvě auta se tam nevešly. Velmi jsme si to užili po cestě do Králického vojenského muzea. Vyškemrali jsme si možnost vlézt do tanku T54- úžasný zážitek. Lepší než ze seriálu "Čtyři z tanku a pes". A taky už víme, proč se říká, "bordel jak v tanku". Z Králík až do Opavy jsme ujížděli před deštěm, který nás vždy trochu pokropil, ale ujeli jsme mu.

Příští rok si to určitě dáme znovu, pokud to ještě letos nevyjde.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Kremil »

No bodejť Sikinre, rádi Tě uvidíme. ;)
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 5-6.7.

Příspěvek od Alois »

Sikinre,tankisto,
já v tanku nikdy nebyl a jediné informace mám z uvedeného seriálu.
O jízdu tankem bych měl předběžně zájem, uvažujeme s Martou o klubové vyjížďce do Králík na akci Cihelna, kde budou vozit lidi možná i tankem za 200,-Kč. Ale dopředu to nevěděli. Mají tam svůj tankodrom.


Sikinre, netuším, kdo Ti poradil vymazat zpětně svůj příspěvek,ale nehodí se to. Já musím tím pádem svůj upravit.
Naposledy upravil(a) Alois dne 13 črc 2012, 23:14, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno