Night Ride - 28.07.

Zamčeno
Maarty

Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Maarty »

Vypadá to, že pár jezdců by mělo zájem se v noci projet, ale ne každý by se vydal na Barbarský rubáš, tak vypisuji tuhle vyjížďku, takže:
- sraz u MotoHanky v sobotu 28.07.2012 v 20:15 hodin
- krátká rozprava a odjezd od Motohanky v 20:35 hodin
- předpokládaný návrat v 23:24 hodin
- pojede se po okreskách a podobných cestách, tempo mírné, žádná dálnice, žádné enduro vložky, prostě vyzkoušet si jízdu v noci
- doporučuji jiné brýle než sluneční :)
- jede se jen za suchého počasí

Dejte vědět, kdo máte zájem (napište tady do vlákna), ať všem zájemcům potvrdím konání vyjížďky telefonicky (budu se vracet z Hostýna III a asi nebudu na netu)
Naposledy upravil(a) Maarty dne 17 črc 2012, 08:24, celkem upraveno 1 x.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Kremil »

Se hlásím. :?
Křemil
Maarty

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Maarty »

zatím to vypadá, Křemile, že pojedeme sami dva, ale to není důvod, abych tady neprozradil trasu této noční vyjížďky: http://goo.gl/maps/YLXg .
Trasa má podle GPS 140 kilometrů, což znamená cca tři hodiny jízdy (malá zastávka u Vítkovského Balatonu). Trasa je naplánována tak, že ve třech místech je možno vyjížďku operativně zkrátit a vrátit se k motoHance dříve (nebo rychleji, pokud se nám nebude dařit dodržet časový plán).
Maarty

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Maarty »

pokud si dobře pamatuji, tak chce jet ještě Ladin, dokonce bych řekl, že to tady na foru bylo...
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Kremil »

Čoveče jsem se sice přihlásil, ovšem nedomyslel, že před tím je na celý den vyjížďka na Hostýn, takže to spíš budu řešit operativně dle toho, jestli toho nebudeme mít dost přes den.
Za komplikace se omlouvám. :roll:
Křemil
Maarty

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Maarty »

v poho, Křemile, já jsem nad tím nepřemýšlel, resp. jsem si nedávno najezdil 400 km přes den a pak jsem po večeři ještě vyrazil na 300 km v noci, tak mi na tom nepřišlo nic divného :)
domluvíme se při návratu z expedice
Maarty

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od Maarty »

Přes prvotní nadšení byl pak zájem malý a poté, co se Křemil víc než dost vyluftoval při vyjížďce na Hostýn, jsem o půl deváté večer u motoHanky marně vyhlížel Ladina, takže jsem si těch 170 nočních kiláků projel sám...
charlieFM

Re: Night Ride - 28.07.

Příspěvek od charlieFM »

Marty, jak jsem psal v sms, omluv mne, ale zrovna jsme se vraceli ze Slovenska, trochu se to přetáhlo, zastihla nás bouře. Kolem půlnoci jsme dojeli domů. Jinak mne to mrzí a jsem schopen absolvovat tvoji trasu třeba dnes. Když tak zavolej, počítač není mým přítelem, jsem tu jenom díky Charlie, takže na skok. Zdraví Ladin.
Zamčeno