Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Zamčeno
Jimy

Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

V plánu vyjížděk jsem sliboval, že zorganizuji projetí se na Ecce homo Šternberk a když by byl zájem, tak to můžeme vzít přes Řešovské vodopády (kousek od Rýmařova), to by znamenalo trochu turistiky, k vodopádům to je pak asi 1,5 km pěšky. Sraz bych nechal na benzinku ve Fulneku tuto neděli v 11 hod. , pak směr Odry, Libava, Dolany, zde bychom mohli poobědvat, pak Exxe homo, podle libosti třeba bychom to projeli dvakrát, či více, záleží na domluvě, pak směr Rešovské vodopády, prohlídka, občerstvení na parkovišti a pak směr Rýmařov, Bruntál, Opava a prostě každý domů, nechce se mi to přesně počítat, mohlo by to být kolem 250 km, max. do 300 km. Kdo má zájem, prosím napište sem nebo aspoň pošlete SMS. Má se sice ochladit, ale pořád by to mělo být příjemné projetí.
Jimy
bogdant9

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od bogdant9 »

Ahoj Jimmy.
Sice se této vyjíždky z rodinných důvodu nemohu zůčastnit,ale vítám Tvou iniciativu zorganizovat vyjíždku.Přeji hezké , slunečné počasí a štastnou cestu.
Zdar
Filo

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Filo »

Pekny den vespolek,
Jimy bude-li pocasi prat dorazim.Upresnim zitra kolem poledne.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Kremil »

Čauky, já zas nic, tato moto je zlobivá holka a dostane na zadek... :D Ať počasí přeje a užijte si to.
Křemil
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

říkal jsem si, že to jsou ješětě místa, která jsou v dosahu (na jedodenní výlet), většina asi tam nebyla, počasí akorát, mělo by být něco přes 20 stupňu, takže vhodné jak pro projížďku, tak i malinkou pěší procházku, upozorňuji, že to je nejdříve pod kopec a pak do kopce v těch Rešovských vodopádech, tak si radši vemte sebou vhodnější obuv na chození.
Maarty

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Maarty »

ahoj, ecce homo asi bude nuda, když tam neleží sníh :)
a teď vážně: budu trčet v práci, takže budu rád, když si v pozdním odpoledni objedu garáže :(
cmelda

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od cmelda »

Ahojte,
Já budu vědět jestli pojedu až na poslední chvíli.
Budu mít doma ještě nějaké řemeslníky. :roll:
Tož tak. :
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

No Marty, já vím, že pro tebe silnice s perfektním asfaltem nejsou, dáme si to třeba někdy koncem listopadu, až tam bude aspoń listí :D Mám ale namyšlenu jednu akci, ta by se ti mohla líbit, probereme to ale až na Vranově.
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Josef »

Budu čekat ve Fluneku, na pumpě. Chose
Kastan
Příspěvky: 177
Registrován: 12 črc 2011, 20:13

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Kastan »

Protože je to klasicky v neděli kdy jsem vždy v rachotě, tak nehrozí, ža bych byl v 11 ve Fulneku :( (dělám do 11:30 - 12:00). Když se zadaří, tak dojedu. Jo a je v plánu i někde zastávka na žvanec? Netuším jak to stihnu s obědem. Zdar
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

Ahoj Kaštane, oběd je naplánován v Dolanech, první vesnice za Olomoucí, po levé straně je Restaurace U Havlů.
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

Ještě pro upřesnění, z Fulneku pojedeme na Odry, Potštát, pp staré do Olomouce a tam odbočíme směr Šternberk - Opava. Dolany je první vesnice za Olomoucí. Upřesňuji pro ty, kteří by se chtěli připojit ještě někde po cestě.
Filo

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Filo »

Pekny den vespolek,
tak Jimy,musim se omluvit'ale zitra to nedam...
Suchou a hlavne bezpecnou stopu vsem.
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

Tak jak se zdá, i tento týden je minimální zájem. Každopádně vyjížďka se bude konat, holt se případně projedeme s Chosem sami. Když by si to někdo rozmyslel, klidně ať se na benzince připojí. Jimy
Josef
Příspěvky: 48
Registrován: 16 čer 2011, 17:46

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Josef »

Ahoj Jimi.Dívan se z okna a počasí nám moc nepřeje ,jestli nepřestane tak vzdávám vyjížďku. Chose. :( :x
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

ahoj Chose, no já se také dívám, u nás je to samé a vypadá to, že je zataženo na celý den. V deset zde napíši, zda tedy vyjižďku uskutečníme či ji odvolám. Napiš mi pro jistotu čislo mobilu, mé je 777752445.
Jimy
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

Vzhledem k počasí ruším vyjížďku.
Jimy
Maarty

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Maarty »

přes den vám to nevyšlo, ale teď navečer by se vyjet dalo... :) teď už můžu, před chvílí jsem přijel z práce...
Jimy

Re: Ecce homo Šternberk, Rešovské vodopády

Příspěvek od Jimy »

No já jsem si také dal odpoledne dvouset km komínovku, ani jednou mi po cestě nezapršelo. Snad to vyjde příště
Zamčeno