Předsilvestrovské setkání 2013

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Raději už s předstihem zde vystavuji návrh termínu konání již tradičního Předsilvestrovského setkání, které se uskuteční v MBUH - Bravantice. (Motobar u Hanky).

Možné termíny jsou od pátku 27.12. do pondělka 30.12.2013. Myslím, že optimální datum je sobota 28.12.2013.
Prosím, rozhodněte o datumu konání. Mně vyhovují všechny termíny.

Samozřejmě, že Marta už začíná organizovat, takže pozveme všechny lidi, kteří byli na chalupě. Budeme moc rádi, když přijede i slovenská větev, bo bez nich by to nebylo ono."Tuž se chlapci domluvtě a přijeďtě, jak budětě moct."

Máme návrh pozvat DJ Petra, který nám hrál na chalupě. Co myslíte, složíme se na něj?


Rezervace ubytování v MBUH: recepce: 602761137 a 773082289: Kapacita 14 míst. 1x2l, 4x3l pokoje, další ubytování v Bílovci nebo v Klimkovicích do cca 7km

Program setkání bude upřesněn dodatečně, každý dobrý nápad je vítán.
Misa

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Misa »

Zdravím,moc dobrý,těším se.Termín na pátek.Míša.
PS:Dík za pozvání.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Mišo a všichni ostatní,
omlouvám se za opožděnou reakci, ale termín byl stanoven už koncem září na sobotu 28.12.2013.
Taktéž to musím oznámit na stránkách ccc24.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Program setkání by se mohl částečně naplnit krátkými cca 10 min prezentacemi fotek, které budou dokumentovat nějaké zážitky v vašich dovolených, výletů nebo vyjížděk nejen na motorkách, ale i autem či pěšky. Proto prosím, abyste si připravili na flešku nebo CD cca 30 fotek nebo videozáznam, které obohatí naše vědomosti a poskytnou inspiraci na dovolenou o příští sezóně.

Poprosím Křemila, aby udělal souhrn fotek ze Setkání u Marty. Pokud mi Shrek pošle foto z 1000 Drsných km, tak bych prezentoval tuto akci.

V MBUH je k dispozici noutbuk a dataprojektor.

Během večera si členové SRCZ udělají schůzku na cca 30 min, na které probereme náměty, připomínky a plán akcí na příští rok. Zároveň bych předložil souhrn nákladů na činnost (vlajka, prapor, nášivky, webhosting, mailhosting, registrace domény...). Dle návrhu některých z nás, se náklady podělí počtem členů tak, aby nevznikl žádný zisk a v pokladně byl stav 0Kč. Proto se nebudou vybírat žádné "členské příspěvky", ale pokryjí se jen skutečné náklady. Výběrem peněz od všech členů pověříme pokladníka Křemila. Pokud se na tomto systému domluvíme, bude to tak platit i v dalším období.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Kremil »

Provedu...
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Marta »

Tak..bando...28.12. všichni na značkách...a plnou parou vpřed na ukončení roku.
Opět bude hrát DJ Petr,který byl na setkání u Marty.
Těším se na vás všechny.
Marta
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Na četné dotazy našich čtenářů, Sally odpovídá:


Milá Sally, stale mě bije, ale mam ho pořad rada. Čo mám Sally robit?
Tento dotaz byl uveřejněn někdy v r. 1983 v MS a dodnes nevím, co bych ji slušně odpověděl.


Kdy to začne?
Odpověď: V MBUH se můžeme sejít mezi 16-17 hodinou. Je ale otevřeno, takže kdo chce, může přijít i dříve.

Milá Sally, bude společná večeře?
Pokud bude zájem, můžeme se domluvit, že společně povečeříme např. kolem 18.30h. Nebudeme nic z jídla organizovat, každý si objedná z jídelníčku dle svých chutí a možností. Vařit bude Hanka osobně. Snad na stůl trocha cukroví neuškodí či nějaká domácí specialita na ochutnání jako inspirace by mohla zpestřit večer.

Sally, bude tombola?
Bude. Vezměte nějakou drobnost do tomboly, budou se prodávat losy. Kdo zapomene, má možnost něco koupit v MBUH.

Sally radí: Dobrou náladu sebou!
BobyShrekOLD
Příspěvky: 87
Registrován: 24 kvě 2011, 16:26
Bydliště: Komárno - Slovensko

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od BobyShrekOLD »

Všetkých pozdravuje a praje peknú zábavu
Boby
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Kremil »

:P :P Jo a kdy si budeme moci postavit toho...sněhuláka..?.:-) :lol: :lol:
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Marta »

Ahoj děckanti....
Tak to byla jízda..výborná zábava,prima lidi,tombola,ve které se vyhrávalo,tanec,zpěv a jako vždy
skvělý DJ Petr,který nás bavil až do druhé ráno...
Myslím si,že to bylo důstojné rozloučení s uplynulou sezónou...od řádění na place mě pěkně bolely nožiska.
Skvělá byla motomamka Hanka,které jsme předali džbánek plný bankovek -výtěžek z prodeje lístků do tomboly,
který bude již jako tradičně použit na dobrou věc-podporu nemocného děvčátka Sabinky.
Hance jsme nechali zahrát oblíbenou píseň Pár přátel stačí mít,vytvořili kolem ní kruh houpajících těl...
ta vyskočila i se džbánkem na stůl a pobavila nás svým tancem ala reservé..
Bylo mi s vámi moc dobře.Přeji hodně zdraví v roce 2O14 a více takových setkání.
Marta
erzika
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2013, 13:56

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od erzika »

Akce byla skvělá, se skvělými lidmi, nápady, muzikou, tancem... Ještě teď vyskakuju na každou pěknou písničku.
Jsem nadšená patřit do takové party skvělých lidiček, co se umí výborně bavit a přitom myslet na ty, kteří potřebují podat
pomocnou ruku.
Mějte se všichni moc dobře v dalším roce a doufám, že se zase všichni brzy uvidíme. Eržika
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Mám spoustu fotek od Lukáše, mé a Marty. Máte někdo nápad, kam je natrvalo uložit, abychom k nim měli všichni přístup? Existuje něco jako Rajče, kam bychom je uložili do fotogalerie STAR-RIDERS a dalo by se heslo třeba SRCR?
Poraďte, co s tím.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Kremil »

Rajče bude nejlepší. S tím zaheslováním, no jak myslíš, ale nikdo jiný než vkladatel s fotkama manipulovat nemůže, maximálně si je stáhnout.
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Dobře Křemile. Já Rajče vůbec neznám a nikdy jsem tam nic neukládal. Jak na to?
Je možné, aby pod název např. STAR-RIDERS ukládali všichni, kteří tam chtějí něco uložit?
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od pompe »

Ahoj,
ďaľšou možnosťou je český server " Ulož.to ". Osobne používam len sťahovanie , ale viem ,že vložené súbory sa dajú zaheslovať , pri vyhľadávaní sa zobrazujú abecedne zoradené a priamo server ponúka soft pre správu súborov ulož.to , ktorý sa dá integrovať do windows .
Rýchlejšie sťahovanie a viac aplikácií ponúka " stiahnito.sk " .
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Ahoj,

myslel jsem, že ty soubory tam budou napořád a kdo bude chtít, tak přidá a třeba za rok to tam pořád bude.Byla by to naše kronika. Na forum jen pár fotek, zbytek tam. Na ulozto.cz jsou soubory jen dočasně a lze je jen stáhnout. Ne však prohlížet jako fotoalbum, nebo ne? Mýlím se? Když, tak se domluvte a něco otevřete. Mám spoustu fotek od DJ, Jiřinky, Dalibora, Marty, Pompeho, ale zde vystavím jen "přehled událostí" z mého pohledu, i tak toho bude dost. Kdokoliv zde může dát přehled svůj, dle svého uvážení.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

K Setkání:

Myslím si, a také dle ohlasů účastníků, se akce velmi povedla. Bylo nás tam asi 40 a jak jsem koukal, všichni se dobře bavili, tančili, vyhrávali, zpívali atd. Zdálo se mi, že se málo pilo a všichni byli v naprostém pořádku. Tak nevím, jestli to pivo nebylo nějaké slabší a nebo společnost byla natolik kulturní. Pivo ale bylo dobré, takže ta druhá alternativa.
Před pár dny jsem brouzdal na netu po moto klubech a narazil jsem na nějakou jejich akci. Jedna z prvních fotek byla, jak se rozlévala kořalka do štamprlí a pak množství známých skleněných pohledů, zpocených a červených tváří atd. Zkrátka vzpomněl jsem si na můj historický příspěvek na fóru "Ožralé ksichty", který byl přeložen do angličtiny, aby obletěl celé SREU. Moc mě těší, že z těch několika set fotek, které mám k dispozici z Předsilvestrovského setkání, tam žádná taková není. Bohudík, takový názor sdílelo více lidí po Setkání u Marty a po této akci rovněž. A musím konstatovat, že DJ a jeho pomocníci i obsluha MBUH nás moooc chválila, že se umíme dobře bavit.

Dlouho chystaný triumfální příjezd na Martiném enduru do motobaru se snad povedl, Marta to domyslela do posledního detailu a já měl největší obavy z toho, abychom se při jízdě nevymlátili o pult či stoly. Je faktem, že nás inspiroval Milan se svou Jawou 555 na loňském setkání.

Snad vás to pobavilo a pobaví i následující informace. Na druhý den jsme odváželi motorku domů, přijeli jsme s Martou na mé a zpět jela po vlastní ose. Vybral jsem dost těžký terén - polní cesty, ale radil jsem ji, co a jak přes interfon. Na odbočce polní cesty doleva jí říkám. Vem to po té trávě, ať nejedeš bahnem. Po chvilce se ozvalo klení a nadávání, že spadla. Otočil jsem se zpět a na cestě nebyla. Zastavil jsem a koukám, uprostřed pole s kélem leží enduro, Marta poskakuje kolem a nadává. Tak jsem je obě postavil do latě, převezl na cestu, obral hromadu bahna a kélu ze stupaček a z Marty a pravil: Pokud chceš natrhat kél na polívku, nemusíš jezdit doprostřed pole. "No a co, a když mě někdo pošle do kélu, tak už vím, jaké to tam je!"

Nespočítali jsme ceny do tomboly, ale rozhodně jich bylo více než účastníků. A byly tam pěkné ceny. Tímto bych chtěl poděkovat všem přítomným členům klubu za to, že jsme dali výtěžek z tomboly ne na činnost klubu, ale jako dar Sabince a děkuji i ostatním přítomným za podporu dobré věci. A těch 4200,-Kč vybraných od nás všech jí jistě přijde vhod.

Na konci roku musím s potěšením konstatovat, že se nikomu z přítomných nic nemilého na silnici nepřihodilo a doufám, že to tak bude i v následujících letech. Totéž přeji všem, kteří opotřebovávají motopneumatiky na cestách i necestách a mají rádi přátelství a vůni benzínu. Trochu se sice opakuji, ale dojeďte ve zdraví tam, kam jste si cíl trasy naplánovali.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Pár fotek pro inspiraci, pokračování bude.
Přílohy
PC280066w.jpg
PC280066w.jpg (127.3 KiB) Zobrazeno 34923 x
Zamyšlená
Zamyšlená
DSCF3750w.jpg (144.36 KiB) Zobrazeno 34923 x
Tož se i zpívalo
Tož se i zpívalo
DSCN2063w.jpg (85.7 KiB) Zobrazeno 34923 x
Bez pádu, hurá!
Bez pádu, hurá!
DSCN2049w.jpg (132.87 KiB) Zobrazeno 34923 x
Nebylo to kličkování jednoduché!
Nebylo to kličkování jednoduché!
DSCN2045w.jpg (119.27 KiB) Zobrazeno 34923 x
Nejdříve jsme se zvěčnili na zdi MBUH
Nejdříve jsme se zvěčnili na zdi MBUH
DSCN9600w.jpg (122.39 KiB) Zobrazeno 34923 x
Tyto dvě skvělé holky se o nás bezvadně staraly.
Tyto dvě skvělé holky se o nás bezvadně staraly.
DSCN9614w.jpg (85.72 KiB) Zobrazeno 34923 x
Tady jsme skoro všichni přítomní.
Tady jsme skoro všichni přítomní.
DSCF3786OREZw.jpg (202.81 KiB) Zobrazeno 34923 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Tááák a další fotky:
Přílohy
Toto komentovat nebudu.
Toto komentovat nebudu.
RSCN2117w.jpg (65.93 KiB) Zobrazeno 34923 x
To je pohled!
To je pohled!
RSCN2116w.jpg (64.09 KiB) Zobrazeno 34923 x
Harsssssssta jsem už dlouho neviděl, ale letos to s námi rozjede.
Harsssssssta jsem už dlouho neviděl, ale letos to s námi rozjede.
RSCN2115w.jpg (63.46 KiB) Zobrazeno 34923 x
Pořád jsme přidávali stoly.
Pořád jsme přidávali stoly.
IMG_0441w.jpg (105.09 KiB) Zobrazeno 34923 x
Před zahájením setkání jsem se musel posilnit.
Před zahájením setkání jsem se musel posilnit.
IMG_0420w.jpg (80.2 KiB) Zobrazeno 34923 x
Když se Lída zezula, čekal jsem tanec v plavkách jako posledně.
Když se Lída zezula, čekal jsem tanec v plavkách jako posledně.
DSCN9704w.jpg (119.68 KiB) Zobrazeno 34923 x
Tančilo se.
Tančilo se.
DSCN9710w.jpg (100.51 KiB) Zobrazeno 34923 x
Holky se rozjely
Holky se rozjely
DSCN9697w.jpg (97.24 KiB) Zobrazeno 34923 x
Reservé - tak bacha!
Reservé - tak bacha!
DSCN9663W.jpg (165.15 KiB) Zobrazeno 34923 x
Co tam kuli?
Co tam kuli?
DSCN9650w.jpg (87.96 KiB) Zobrazeno 34923 x
To je dvojka!
To je dvojka!
DSCN9649w.jpg (82.53 KiB) Zobrazeno 34923 x
Tak se sledovaly prezentace fotek.
Tak se sledovaly prezentace fotek.
DSCN9648w.jpg (91.84 KiB) Zobrazeno 34923 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Jedeme dál:
Přílohy
Za pultem měli i hada.
Za pultem měli i hada.
DSCN9686w.jpg (110.89 KiB) Zobrazeno 34913 x
Hráli jsme si i takto.
Hráli jsme si i takto.
DSCN9670w.jpg (108.87 KiB) Zobrazeno 34913 x
Dobrá dvojka.
Dobrá dvojka.
DSCN9651w.jpg (82.43 KiB) Zobrazeno 34913 x
Dáša s Mirkem
Dáša s Mirkem
DSCN9620w.jpg (88.32 KiB) Zobrazeno 34913 x
Iva s Oldřiškou to umí rozjet.
Iva s Oldřiškou to umí rozjet.
DSCN9622w.jpg (95.98 KiB) Zobrazeno 34913 x
Lído, moc Ti to sluší.
Lído, moc Ti to sluší.
DSCN9668w.jpg (98.19 KiB) Zobrazeno 34913 x
Zaklínání motorky-vánočního dárku
Zaklínání motorky-vánočního dárku
DSCN9608w.jpg (101.87 KiB) Zobrazeno 34913 x
Ti se nám starali o hudbu
Ti se nám starali o hudbu
DSCN9618w.jpg (110.88 KiB) Zobrazeno 34913 x
Milan a Darina
Milan a Darina
DSCN2040w.jpg (85.35 KiB) Zobrazeno 34913 x
Kruh kolem Hanky
Kruh kolem Hanky
DSCF3999OREZw.jpg (91.26 KiB) Zobrazeno 34913 x
Předání peněz pro Sabinu
Předání peněz pro Sabinu
DSCF3994OREZw.jpg (99.48 KiB) Zobrazeno 34913 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Marta »

Tož děcka...pěkné fotky...čučím na to až dnes.....ale bylo tam fajn,co?
Čtu ty postřehy Aloise ke kelovému poli...jo...croska není moje motka a já nikdy neměla enduro..
Už šok bylo to,že do poslední chvíle bylo za závěsem v obyváku...po krásné společné večeři o čtyřech chodech..
povídání s dětmi ,Aloisem,rodiči...jsme šli ke stromečku...dodnes nevím,jak dotáhli motku do obýváku...
Hezká atmosféra...už jsem ani nechtěla tolik dárků...moc na to nejsem...a pak jsem dostala rozkaz..běž na chvilku za dveře...jo,šla jsem a na cigárko...pak slyším volání..můžeš...a já slyším nastartovaný motor a benál voní víc jak stromek...hlava mi to nebrala...v životě dávám..neberu..a najednou mám motku jako dárek...
Dárek se neodmítá...tak na něm jezdím s Aloisem a padám...je to jiná jízda než má motka...je to hračka.
Baví mě to..učím se..jízda v terénu má svá kouzla...uhnu na polňačku,vlítnu do kelu a poznáváme jiná místa..ty,kam nevjedu na své motce a tak nám sezóna díky teplému počasí nekončí nikdy.Pořídila jsem si ohoz na cros,ať nemám tolik modřin..jinak lítám v teplácích...
Dívám se na fotky ze setkání...jo,bylo tam krásně a milo.
Jinak..pořád jsou nějaké akce na letácích..na koupi toho a toho a sleva tam a tam...
Tak já mám taky akci....dám vám všem žádánku na krev na své razítko a beru na náklady zjištění vaší krevní skupiny a Rh faktoru...a dáme si to na bundy...je to má práce...a mnohdy nám tento znak usnadní práci..
Tak hážu rukavici a o zbytek se postarám.
Jinak mám plno nápadů na vyjížďky...ať poznáváme a je nám fajn.
Reakce na krevní skupinu prosím pouze sms...7242O6783...tím nekřičíme do světa svá rodná čísla.
No...stýská se mi po vás...a těším se na vás.
S láskou,Marta
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Marta »

Tak ověřila jsem vše u laboratoří....
Krev bude zpracována a Alois má kontakt na výšivku na bundu.
Tak členové...jdem na to.
Marta
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od JARDA »

Ahoj , tož to bylo počteníčko!!!!!!!!!!!!! Setkání .. super akce ( sice s birelem) , ale jindy to doženu ;) . Fota také stáhnu a dám vše k dispozici. S nášivkama souhlasím. Dobrý nápad.

Jarda
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Fotky, které jsem použil výše, byly zhotoveny našimi kamarády a to jmenovitě od: Dalibora, Pompeho, Lukáše, Jiřiny, Petra DJ, Marty.





Jen pro dokreslení situace přikládám fotky ze štědrého dne a pak z 25.12. Marta opravdu nevěděla, že je motorka v obýváku, až po rozbalení všech dárků jsme odtáhli závěs, nastartovali a zatroubili. Reakce byla obrovská.
Přílohy
IMG_0404w.jpg
IMG_0404w.jpg (117.77 KiB) Zobrazeno 34795 x
DSCN9556w.jpg
DSCN9556w.jpg (126.38 KiB) Zobrazeno 34795 x
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Kremil »

K tomu zveřejňování fotek:, na co máme na stránkách fotogalerii ?
Vždyť by to bylo vše na jednom místě, ale o vkládání by se musel někdo starat. Nejlépe webmaster a ostatní by mu to museli posílat. Není to nejšťastnější řešení, ale možná než někde klikat na různé ovoce zelenina, tak to bude na jednom serveru.
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Předsilvestrovské setkání 2013

Příspěvek od Alois »

Ano, do fotogalerie by to šlo dát, ale je to dost časově náročné. Udržuji stránky proto, že se nikdo nenašel, kdo by to chtěl dělat. Ale pokud se domluvíme, najdeme profi webmastra a ten nám splní každé přání. Ale bude to stát peníze. Nemusí to být drahé, ale neznám nikoho, kdo by to dělal zadarmo.
Zamčeno