Klidanko na Liptove 2013

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Klidanko na Liptove 2013
6/6 – 9/6
Penzion za mlynom www.penzionzamlynom.sk

Klasika: oddych, jazdenie, kupanie..... proste aktivny a pasivny relax.
Stranicky a politicky neutralne stretnutie. Vitane su vsetky spriaznene duse. Duolezite je len jedno, aby vsetky "stranicke preukazy" a blbe nalady ostali pred branou a cely vikend bol prave tym oddychom, ktory si vsetci tak vazime. Ked sme kupovali prvu masinu, lakala nas ta volnost, proste sadnut a ist. Nechat problemy za sebou, neriesit primitivne zabo-mysie vojny. Proste ponorit sa do sveta s uplne inymi, neskazenymi hodnotami.
Vydarene Klidanko by nas malo vratit do nasej uplne prvej moto sezony v sedle nasej prvej masiny a znova si vychutnat krasu, cistotu a idealy jazdy s "partou" a zivotneho stylu, ktory k tomu patri.

Termin: vikend zacinajuci (predcasne) stvrtkom 06/06. Predpokladam, ze vacsina pride az v piatok, no neoficialny a komorny zaciatok akcie bude uz vo stvrtok, takze vsetci skalni su srdecne vitani. Program bude samozrejme upresneny blizsie k terminu.

Miesto: V Penzione za mlynom (ktory vacsina z nas uz pozna) mame 10% zlavu na ubytovanie aj stravu.
Ubytovanie za 13,50 Euro na osobu/noc (Blaster 19,80 Euro), apartman 15 - 21 Euro na osobu podla obsadenosti, pristelky 9 Euro, polpenzia 7,20 Euro na osobu. Pri dobrej ucasti budeme mat prakticky cely penzion pre seba.
Samozrejmostou je ohnisko, terasa s grilom.

Rezervacie mozete posielat priamo www.penzionzamlynom.sk

V okoli odporucam prirodne jazierko asi 1,5 km od penzionu s termalnou vodou, Kupele Lucky za super cenu, Thermalpark Besenova za polovicnu cenu a mnohe dlasie moznosti.

Tesim sa na spolocny aktivny oddych.
Keptn
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

No konečně pozitivní zpráva! Samozřejmě, že jedeme. Děkujeme za pozvání.
Alois+1
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Captain »

Super Aloisi, tesim sa na fakt pohodove stretnutie pri ohni a nesmrtelnych pesnickach :P
Keptn
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Pane Captaine, kdybys jen tušil, jak mi tam loni bylo dobře, tak bys tomu nevěřil. A Shrek ví, o čem píšu.
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Captain »

Tak dufam, ze tento rok to nebude o nic horsie.
Pripajam malu "vabnicku" aku som dal aj na nase forum :D
Přílohy
Prasa.jpg
Prasa.jpg (253.19 KiB) Zobrazeno 24988 x
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od vahon »

Ahoj bando.Pojedete už nekdo ve čtvrtek na Liptov? :roll: Bych se k Vám přidal cestou.Už se moc těšíme. :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Já pojedu až v pátek. Vyrážíme kolem 13-14 hodiny a pojedeme pomalu, kochačka, nikoliv po hlavní cestě, ale naokolo trasou: http://goo.gl/maps/fLPqf

Je to dle itineráře 3 hodiny, s pauzami a zastávkami asi 5h. Doporučuji jet touto cestou, po hlavní je to o život, notabene v pátek odpo.

Pokud chce jet někdo s námi, ať dá vědět.

Já se taky těším, ale váhám, zdali mám vzít svůj kufřík poslední záchrany.
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od ShrekDaniels »

trasa super, hneď by som sa pridal ... no idem z opačného konca. A ak ten kufrík uvezeš, tak z recesie by som bol za ;) :mrgreen:
Aloisi, a na Kliďánku (kde nebudem mať žiadne organizačné starosti) si z tej medicínky z kufríka cucnem určite rád a viac ako v Slovinsku ;)
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Shreku, už jsem ho naplnil a kufřík beru. Budu s ním důležitě chodit jak Zeman, když přijel z Bamberku a nikomu neřeknu, co v něm je. Obsah bude podobný, jako ve Slovinsku.
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Captain »

Robim si tabulku o prichodoch a vyzera to takto:

Prichod Stredu: Boby +1
Prichod Stvrtok: Vahon+1
Rosta+1
Blaster
Zdenek+1
Milan+1
Prichod Piatok: Bathory+1
Shrek+1+2
Ivan, Marek, Jozo
Kastan+1
Alois+1
Maarty+2
Pedro+1
Igor
Jirko+1
Tina

Prosim skontrolujte, ci to mam dobre.
Zajtra pridam viac info o piatkovom a sobotnajsom vyjazde (do fora CCC24).

Sobotny vyjazd bude koncit v Aquaparku Lucky (par km od penzionu). Odporucam horuce bazeny, sauny. Proste pohodicka. Kto sa nechce kupat, vedla je bowling, minigolf.

DUOLEZITE: Cesta z Martina do Ruzomberka sa opravuje, su tam velke vyfrezovane useky, spomalena doprava, takze pocitajte so zdrzanim. Zvazte alternativne trasy (Zilina - Terchova) alebo z juhu cez Bansku Bystricu.
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Captain »

Dalsie posteklenie: v penzione robia vynikajuce pecene kacice (knedla, cervena kapusta) - no proste mnam. Treba ich vsak objednat den vopred, takze ak by ste mali zaujem na stvrtok alebo piatok vecer, dajte mi vediet. Jedna kacka je tak pre 4 az 6 ludi a stoji myslim 25 Euro ( aj s prilohami).
Shrek a Vahon uz planuju jednu objednat, mozno este potrebuju dalsich do party.
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od vahon »

BOBY dorazí ve čtvrtek sVahonem. Vzkaz pro Capitana. Farmer 8-) zatím ?
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od vahon »

Tak je 21,30hod. máme sbaleno. Ráno dorazí Boby a v 9.oohod.razíme směr Liptov. Těšíme se na Vás Aloisi a Marto. Tak čus a zdarec v pátek. :D :lol:
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Doufám, že už tam jste v pohodě a suchou stopou. Rosťa+1 si razí dnes cestu jako vy a my až zítra. Taky máme z vás absťák, bo jsme se dlouho neviděli ani neslyšeli.

Dojeďte všichni dobře tam i zpět!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Tak to máme za sebou. Půl roku těšení a už je to pryč. Uteklo to jako vždy. Ale během letošního ročníku se stalo snad až něco neuvěřitelného. Před odjezdem ve čtvrtek i v pátek hlásili trvalý déšť jak v ČR tak i v SR. Ono pršelo i týden předtím. Už jsem zvažoval jet autem, ale po 1005 drsných km jsem si řekl, že nic horšího mě už nemůže potkat.

V pátek kolem poledne jsem zařval: Něco se venku děje! Ano, vypadalo to na slunko. Od té doby svítilo jak o život celé 3 dny. Jen občas pár kapek. Doma jsem zaparkoval, uklidil věci a začalo hřmět. Dobře to ten Captain zařídil!!! Smekám před ním.

Dle mého názoru to byly velmi příjemné a vydařené dny v dobrém kolektivu. Jako kdysi. To, že měl někdo problém s pozdravem, no, bylo mi ho chudinky líto.

Ani netuším, kolik nás tam bylo. Prostředí pěkné, jídlo dobré, pití dost, spaní málo, zábava dobrá, vyjížďka v pohodě. Konečně i Skriňa se přijel na své motce ukázat. Bylo tam i pár lidí poprvé. Martin, Jirka , Jožo - dobří kluci.

V sobotu odpoledne si každý udělal svůj program. Já s Martou a Jirkou jeli na Štrbské pleso. Krásná scenérie při pohledu z dálnice byla až kýčovitá. Na plese pár fotek a ujížděli před mrakem. Bohužel jsem foťák nechal doma, tak vlastní fota nemám.

Večer s prasetem utekl jak voda. Sotva jsem rozlil kufřík poslední záchrany a už jsem málem nevěděl, čí jsem. Musím holt začít víc trénovat, abych příště víc vydržel.

Ráno společná fotka a pak loučení. Navrhl jsem Martě, abychom odjeli poslední, kdyby náhodou někdo zapomněl motorku na parkovišti, tak ať dáme vědět. Náš odjezd ve 12 hodin byl v pohodě. Doma ve 4. Na dálnici z FM do OV se kolem nás mihnul Chosé. Jel chvíli za námi (cca 10km) a pak předjížděl. Těžko lze uvěřit, že si nevšiml mé vlajky, kterou má také a nepoznal nás. Třeba byl po těžké noci jako já.

Přál bych si, aby tato setkání měla tradici a aby se odbývala v duchu minulých let, a ať mi alespoň v tomto zůstane vzpomínka na "staré zlaté časy".
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od rosta »

Ano, spokojenost byla veliká, slunko velice příjemně překvapilo, fotky dodám později... Rosťa a Ruža
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Dostal jsem nějaké fotky od Jirky, tak je přikládám.
Přílohy
Štrbské Bratrstvo kočičí pracky
Štrbské Bratrstvo kočičí pracky
Liptov (2)W.jpg (191.35 KiB) Zobrazeno 24681 x
Plesové panoramamamamamama
Plesové panoramamamamamama
Liptov (4)W.jpg (199.36 KiB) Zobrazeno 24681 x
Tož to ja a Marta
Tož to ja a Marta
Liptov (15)w.jpg (246.61 KiB) Zobrazeno 24681 x
Tož Jirka a Marta
Tož Jirka a Marta
Liptov (16)w.jpg (236.83 KiB) Zobrazeno 24681 x
Všechny motorky
Všechny motorky
Liptov (10)w.jpg (237.68 KiB) Zobrazeno 24681 x
Ten Boby se nezdá.
Ten Boby se nezdá.
Liptov (8)w.jpg (326.8 KiB) Zobrazeno 24681 x
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od JARDA »

..........ze začátku mě mrzelo,že se nemohu zúčastnit........asi jsem o nic nepřišel...........i překvapil mě seznam účastníků.....do některých bych to neřekl...asi překonali sami sebe....

" věnuj svůj čas tomu,kdo ho věnuje i tobě " Aloisi....dějí se věci. ;)

Jarda
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od Alois »

Nazdar Jardo! Co dodat? Škoda, žes tam nebyl. Přišel jsi o klíďánko a pohodu. Většina přítomných si na nic nehrála, dobře se bavili, vytvářeli kamarádské prostředí a fyzicky i duševně relaxovali.

A ti ostatní? Taky tam byli.

Co Intruder, jak se Ti s ním jezdí? Napiš zkušenosti, pokud už máš na to ujeto.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Klidanko na Liptove 2013

Příspěvek od ruzenalickova »

Konečně přikládám fotky z Liptova... bylo krásně a nepršelo !!! Ruža a Rosťa
http://ruena.rajce.idnes.cz/Liptov_5._-_9._cervna_2013/#
Zamčeno