Mezinárodní setkání na chalupě u Marty

Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Mezinárodní setkání na chalupě u Marty

Příspěvek od Kremil »

Přátelé, kamarádi,
konečně se dostávám k nějakému tomu psaní, jelikož jsem měl problém s počítačem vlivem těch veder, ale přece.
Velké díky za parádní akci Martě a Aloisovi, na kterých již v neděli odpoledne byla znát únava, ale hlavně radost z dobře připravené akce, až nám posledním odjíždějícím, kterým se domů vůbec nechtělo, jich bylo líto. Jistě si mnozí umí představit, co je za takovouto akcí vykonané práce, pokud někdy něco pořádali.
Sklad lidiček perfektní, bezkonfliktní a na stejné vlně, což bylo znát na tvářích všech zúčastněných.
Bylo o nás královsky postaráno a veliký dík i lidem, kteří se rovněž starali o chod proviantu a dalších nezbytností.
Zároveň bych chtěl poděkovat členům Star-riders, kteří mne opět vzali mezi sebe, ikdyž jsem vystůpil. Znovupřijetí bylo o to zajímavější, že se k tomu ještě všichni pobavili mým plněním různých úkolů. Ještě, že nikdo nechtěl, abych dělal orla, já bych se snad v neděli ve vzduchu neudržel :twisted:.
Je vidět, že aby klub mohl fungovat, vůbec nepotřebuje žádného prezidenta nebo jiné tituly. Jde to i bez toho a to se mi líbí.
Tož ještě jednůc díky a za rok na "Idixed" děcka :roll:
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Mezinárodní setkání na chalupě u Marty

Příspěvek od Alois »

Pokud jste nečetli poslední vydání ČMN (České motocyklové noviny) číslo 18/2013, tak zde máte příležitost se kouknout na článek o Setkání u Marty na chalupě, který nám otiskli.
Přílohy
ČMN, číslo 18, 5.9.2013
ČMN, číslo 18, 5.9.2013
CSMW.jpg (217.06 KiB) Zobrazeno 4061 x
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Mezinárodní setkání na chalupě u Marty

Příspěvek od pompe »

Ahoj,
odkaz na foto zo stretnutia som poslal na váš e-mail .
Zamčeno