Klidanko na Gemery 2013

Zamčeno
BlasterXXL
Příspěvky: 37
Registrován: 25 kvě 2011, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od BlasterXXL »

10-13.10 2013, Krásnohorská Dlhá Lúka https://maps.google.sk/maps?q=Kr%C3%A1s ... ka&t=m&z=8, penzion Adriana http://www.penzion-adriana.sk/?page_id=uvodna-stranka, z Ostravy cca 5h jazdy.

jesenna verzia Klidanka, tentokrat troska dalej na vychod, ale krasny kraj Gemeru. zhoreny hrad Krasna Horka na dohlad :) niekolko krasnych jaskin v okoli. penzion je umiestneny v malej ospalej dedinke ucupenej pod horou (huby pozitive), v pripade nutnosti je mozne zabookovat aj susedny penzion.
relax, klidanko, troska sa pojazdi, vela pohody, srdecne vas pozyvam na prvy rocnik. rezervacie v pripade zaujmu najlepsie individualne cez mail/telefon na webe penzionu, idealne by bolo keby ste si potvrdili ucasti v kalendari CCC24, alebo mne osobne cez FB alebo mail, nech viem pocty (grilovanie).

nie je nutnost prist na motorke, nie je hamba prist aj na aute ;)
dufam ze sa vidime v hojnom pocte.
Like a true nature's child, We were born, born to be wild,
We can climb so high, I never wanna die!

Born to be wild
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od ShrekDaniels »

a ak niekto pôjde južnou trasou od západu, alebo komu sa aj z Ostravy zdá trasa prikrátka .. môže prespať pri Dunaji - u mňa na chate ;)
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od Alois »

Koukám, že nám tady někdo dal reklamu. Co myslíte, mělo by se to odstranit?
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od Alois »

Ke Gemery: Je to krásná trasa pod Nízkými Tatrami na motorku jak dělaná. Nevím, jaká je dnes kvalita cest, ale kdysi jsem tam jezdil často a byla výborná. V uvedeném termínu lze očekávat již chladné počasí, ale autem se to dá v pohodě za pár hodin no spíš za dva páry hodin zvládnout. Nicméně je to pro mě dost nešikovný termín, v létě jsem se flákal a v tu dobu máme v práci dost fofr. Pokud to půjde, tak přijedu, ale je to 50:50.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od rosta »

Zdravím všechny. Jede někdo na to Slovensko Kliďanko na Gemery 10 - 13 října?? Rosťa
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od ShrekDaniels »

Rosťo, já jedu určite, no ak hladáš parťáka na spoločnú trasu, tak to Ti nepomôžem :mrgreen:
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od rosta »

Zdravím všechny. Teď dilema.Motorka nebo auto. Bude tam vyjížďka? Autem by to bylo pohodlnější už k vůli našemu věku.Ale jet na sraz motorek autem je trochu divné.Ubytování tam ještě mají za 10euro.Má být pěkně.Pořád sleduji počasí. Pompe se také neozval,tak nevím s kým bych jel.Kdyby ještě někdo upřesnil program,abych věděl jestli jet ve čtvrtek a nebo až v pátek. Zatím to by mi stačilo. Díky Rosťa
BlasterXXL
Příspěvky: 37
Registrován: 25 kvě 2011, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Klidanko na Gemery 2013

Příspěvek od BlasterXXL »

Rosta kludne mozete prist na aute. ak nebude dobre pocasie aj ja pojdem na aute (rana tu byva 2-3 stupne, dufam ze sa to zlepsi), nie je to zraz motoriek, je to stretnutie priatelov motoriek. vyjazd bude planovany na sobotu, ale tiez zalezi od pocasia, ak nebude pekne pocasie nemusi byt nasilu. a tiez naopak vobec nevylucujem ze mozme pojazdit aj v piatok. je tam vazne krasny kraj. ide o pohodu, proste spravit si dovolenku, ak nic ine posedime podebatime, porelaxujeme. tiez individualna turistika nie je vylucena, ja neplanujem nic podobne, na to som lenivy ;) ale kludne si mozete dat turu do hor, na hriby, pozret hrad Krasna horka, pozriet krasny zamok Betliar, pozriet mauzoleum Andrassiovcov, v dosahu je znama jaskyna Domica, aj niekolko krasnych mensich jaskyn. ak bude vecsi zaujem mozme ist hromadne, ale zatial som neplanoval, resp naplanoval som jediny program - robit nic ;) vymyslali sme hru ze sa donesie vzduchovka a kazdy poharik alebo flasku piva si bude musiet clovek vystrelit :evil: ale asi by sa to nestretlo s pochopenim prevadzkovatela, velmi rychlo by to tam mohlo vypadat ako na fronte ;) tak ak Shreko donesie flintu, dame si nejaky turnaj na body. aspon jeden vecer by sa malo urcite grilovat. program je hlavne relaxovat, posediet, podovolenkovat, ja som umrdany z prace jak sfina :(
Like a true nature's child, We were born, born to be wild,
We can climb so high, I never wanna die!

Born to be wild
Zamčeno