Sobotní vyjížďka na Hukvaldy...

Zamčeno
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Sobotní vyjížďka na Hukvaldy...

Příspěvek od rosta »

Dnes (sobota) jsme v klubu měli vyjížďku, takovou malou komínovku pro starší a pokročilé. Vyjeli jsme z Polanky za pochmurného počasí, ale z přibývajícím časem se pomalu lepšilo. První zastávka byla v Příboře na malé osvěžení. Po kávičce a zmrzce jsme pokračovali do Frenštátu na mistrovství v parkurovém skákání. To už bylo velmi slunečné počasí a ta naše kůže nebyla to pravé. Kolem chodili v krátkých rukávech jako v létě. Bylo to silně obsazené. Samí mladí lidé. Převažovali hezké mladé kočky. Nikdy jsem to tak zblízka neviděl. Byl to pěkný zážitek. Pak jsme se přesunuli do Kunčic pod Onřejníkem, kde se to rojilo policií, jako kdyby měl přijet prezident. Po optání jsme byli svědky mezinárodního cyklistického závodu, něco jako u mužů Thůr de Franz. Obrovský peloton snad 300 jezdkyň. Potom mraky doprovodných vozidel. Další zastávka byla na starém historicky pěkném nádraží v Kunčicích. Našli jsme si pěkné místo na u nádražní restaurace s výhledem na Ondřejník. Po kávičce a tvarohových koláčcích, také náruživá cigárka. Z Kunčic jsme se přesouvali směr Hukvaldy. Na půl cesty jsme si udělali malou přestávku na rozlehlé louce s výhledem na Kopřivnici. Na Hukvaldech jsme se pěkně prošli a znovu vše prohlédli. Je to naše historie. Tak to bylo na začátek sezóny pěkné. Zjistili jsme, že by bylo dobré něco sníst, tak jsme se přesunuli Do Fryčovic, do pěkné restaurace. Překvapili nás rychlou obsluhou, cenou a velikostí porcí. Máme zase novou restauraci na jídlo. K večeru jsme se vrátili domů. Uteklo to strašně rychle. Teď sedím u PC a snažím se podělit o krásný zážitek. Jsem pěkně unaven. No začíná sezóna. R + R
Přílohy
IMG_7553(1).JPG
IMG_7553(1).JPG (112.96 KiB) Zobrazeno 3060 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Sobotní vyjížďka na Hukvaldy...

Příspěvek od Alois »

Nojo. To se to chlubí. V neděli jsem měl v plánu taky něco pěkného, ale počasí nepřálo. Chtělo by to dělat něco i přes týden-dle počasí a času.
Zamčeno