Poslední Říjnová

Zamčeno
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Poslední Říjnová

Příspěvek od JARDA »

Kamarádi motorkáři. Prognostici slíbili...že bude v pondělí 28.10.2013 krásně ,tak mě napadlo,že bycom to mohli oslavit nějakým tím km.
Užili bychom si i nějaký ten kopec a pořádnou zátačku a to by nám mohla nabídnout trasa : Ostrava,Opava,Bruntál,Rýmařov,Velké Losiny,Červenohorské Sedlo,Karlová Studánka ,Bruntál ,Opava a domů. Cestou pak podle velikosti hladu oběd.
Sraz u VŠB 9.30 . ODJEZD ...9.45 hod.
Délka trasy asi 245 km. Nádrže doplníme u GLOBUSU.

Na jízdu Vás všechny zve Jarda -Beďa ;)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Alois »

Jak píšu jinde, pokud budeme zdrávi a v psychické pohodě, tak Jardo pojedem.

Mám ale námět na změnu trasy viz itinerář:
https://maps.google.cz/maps?saddr=Ostra ... ra=ls&z=10

Délka je stejná, ale zpáteční trasa jiná, pomalejší. Kdyby byl čas, tak jsme mohli pozdravit Křemila a Pepina s holkama. Ale bude to dost náročné a moc času na kochání nebude. Bude asi nasazeno svižné tempo. Flašku na vodu v Karlově Studánce beru.
Pepino
Příspěvky: 3
Registrován: 24 črc 2012, 14:16

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Pepino »

Jestli to vyjde tak se k Vám někde připojím ,možná i s Václavem,a potom můžem na Krnov.Pepino.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Alois »

Nazdar Pepino,
od Setkání u Marty jsem o Tobě nic neslyšel. Už jsem se lekl, že jste prodali motky oba.Tak to nás bude celkem dost a pokud by ses domluvil s Jardou - on to vede-tak bychom tě mohli počkat v Bruntále u sociálky.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Kremil »

Nezbývá mi než jen závidět. Děkujeme za pozdravy Aloisovi a Martě, které Pepino okamžitě ještě v garáži vyřídil :)
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Marta »

Přátelé,kamarádi.....
Tak dnes to nemělo chybu. Jarda -Ďábel vybral parádní trasu, na kterou bych si na začátku sezóny netroufla
ani náhodou. Dnes jsem pokořila 1Otisíc km v letošní sezóně a možná se ještě otočím kolem komína a motku
dám pro letošek spinkat. Složení dnešní parádní jízdy tvořili parťáci-Jarda, Alois, Mirda, Pepíno a já.Batůžek
milá Dáša z F.Místku. Pánové se ve vedení kolony střídali a tempo jízdy podle toho i vypadalo. Ostrá, rychlá
a mnohdy pokutová jízda-rychle jsem si na styl zvykla a jela jako oni. Uháněli jsme s bočním větrem o závod.
Výjezd na Červenohorské sedlo ......tak to bylo klopení zatáček, otáčení plynu a koncová světla. Sjížděli jsme stejným tempem a udělali zastavení na Rybářské baště, kde Jarda zjistil, že mu upadl blinkr. Naštěstí zůstal viset
na drátě. Naplnili jsme břiška pstruhy a pokračovali v dnešní krasojízdě směr Karlova Studánka. Krajinu popíšu
slovy...paleta barev s azurovým nebem, chaloupky jak z pohádek a slunce nám dávalo sílu k další jízdě.
V K.Studánce jsme vylili obsah čutor a naplnili je místní kyselkou, nakoupili oplatky a domluvili se s Pepínem,
že další zastávka bude v Krnově, kde jsme chtěli překvapit a pozdravit Křemila a Mirečku. Jenže člověk míní,
motorka mění...Alois nemohl nastartovat, protože mu odešla volnoběžka..a motka není koloběžka.Naštěstí jsme
stáli z kopce a tak poskakováním nastartoval. Jenže už nemohl zastavit. Tedy jen na pumpě, kde tankoval s nastartovaným motorem a pak už jsme jeli stylem-NEZASTAVUJEME!!!!Tímto se Ti Křemílku omlouváme, ale bydlíš na rovině. Postupně jsme se odpojovali k domovům a my s Aloisem za tmy dojeli k servisákovi Jardovi,
který již čekal s otevřenými vraty. Ty se zavřely a s nimi i naše letošní sezóna. Do pátku to neopraví.
Děkuji vám všem za dnešní den s vámi. Za smích, kterého je tak málo a za teplo, které mezi námi je.
Bylo mi moc hezky. S láskou, Marta
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od rosta »

Ahoj vespolek. Chci Vás informovat, že další část klubu nezahálela a využila také pěkného počasí. V sobotu jsme navštívili Karlovu Studánku a potom pokračovali na Hvězdu a Ovčárnu. Zde jsme zaparkovali a šli 3 km pěšky na Praděd. Nádherné i když trochu větrné počasí, ale ten pohled stál za tu námahu. Byli jsme dost oblečení, tak to vypadalo, že nebudu nejméně čtrnáct dní plodný. Jak jsme vyšli do vyšších poloh,tak už to bylo dobré. Krásná vyjížďka. V neděli jsme si splnily povinosti a objeli hřbitovy. V pondělí to bylo na Visalaje a přehradu Morávka. Dojeli jsme za tmy. Možná to byl poslední letošní víkend na ukončení motosezony pro jezdce a ledvinky nad 63let. Jsme rádi,že jsme sezonu absolvovali bez nehody. Když nám to příští rok dovolí zdraví,rádi si to zopakujeme! Zdraví R + R
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Alois »

Rosťo a Žůžo, už jsem si myslel, že s námi nekamarádíte. Asi fakt ne, když si děláte vyjížďky bez nás. Dělám si srandu a jsem rád, že jezdíte. V pondělí by to pro vás nebylo, jeli jsme dost svižně. Proto mám zase plotny oškrkané a boty taky. Zřejmě můj Drak dostal dost zabrat a podělal si volnoběžku. Na závěr sezóny může.

V sobotu jste se mohli přidat, byla to úžasná kochačka. Bohužel jsem ji vypsal na poslední chvíli. Tak se omlouvám.

Křemile, nebýt té poruchy, tak si Tě s Mirkou na vaší ulici vytroubíme. Mělo to být překvapení.

Dám tu pár fotek z poslední říjnové. Pokud bude v sobotu či v neděli dobré počasí, tak někam vyrazíme. Snad už budu mít na čem jet. Třeba to bude už POSLEDNÍ.
Přílohy
Drak u Jardy na opravě
Drak u Jardy na opravě
IMG_0035w.jpg (98.77 KiB) Zobrazeno 5878 x
Lázeňské oplatky (ořechové jsou nejlepší!!!)
Lázeňské oplatky (ořechové jsou nejlepší!!!)
IMG_0034w.jpg (149.18 KiB) Zobrazeno 5878 x
Motooplatkožrouťové
Motooplatkožrouťové
IMG_0031w.jpg (172.32 KiB) Zobrazeno 5878 x
Hlídači motorek
Hlídači motorek
IMG_0033w.jpg (112.06 KiB) Zobrazeno 5878 x
Oběd - pstruh na másle jen pro některé
Oběd - pstruh na másle jen pro některé
IMG_0021w.jpg (97.71 KiB) Zobrazeno 5878 x
Oprava upadlého blinkru, ano, na SUZUKI
Oprava upadlého blinkru, ano, na SUZUKI
IMG_0016w.jpg (154.99 KiB) Zobrazeno 5878 x
Skupina na srazu-pak se přidal Pepino
Skupina na srazu-pak se přidal Pepino
IMG_0009w.jpg (106.42 KiB) Zobrazeno 5878 x
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: Poslední Říjnová

Příspěvek od Kremil »

Vy si s těma vysílačema nedáte pokoj, že Rostíku a Růžo. Myšleno samozřejmě v dobrém. Zklamali byste, kdyby jste ten náš Pradědovský, který stále nemá MULTIPLEX 4 a asi ani nebude, vynechali. :lol: :lol: :lol:
Křemil
Zamčeno