PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od Alois »

Pokud pánbůh zdraví dá a počasí se nepodělá mám bezva nápad na nedělní vyjížďku 27.10. Je vše domluveno a zase pokoříme několik zákazů vjezdu. Samozřejmě předpokládám, že to místo není až tak známé, ale je tam pěkně a snad nezabloudíme.
Vzhledem ke změně času bude start v 10,30 u VŠB a první zastávka je u pumpy ve Vratimově. Celková délka trasy cca 140km, ale pomalou kochací jízdou s nádhernými vyhlídkami snad domů dojedeme kolem 16-17. Brýle na noční vidění sebou. Oběd v cíli.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od JARDA »

...také jezdím ...sice štětkou po stěně , ale kochačka to je také. Mohu si dát panáka a nehrozím se nafoukání. Počasí máte super , tak si tu dnešní tajnou jízdu užíjte. Doufám ,že tak pěkně bude i zítra. ;)

Jarda-Beďa vás všechny zdraví
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od Marta »

Ahojky Jari,ať Ti štětka pěkně klouže.Už mám uvařeno a valím do kože.
Zatím se na fórum nikdo nepřihlásil,tak vyjíždíme 3 motky z Polanky.
Tak makej,zítra se přidáme k vám.Jsem zvědavá na dnešní překvápko.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od Alois »

Dobro došli. Máme námět na několikadenní vyjížďku s noclehem. Spaní v nadm. v. 980m ve slušném prostředí a možnost v pohodě dojet na motkách. Přijet v pátek po vyjížďce, v sobotu tůra PĚŠKY na Slavíč a zpět (24km) a v neděli vyjížďka po okolí. Třeba se někdo najde. A kde jsme to byli? Na chatě Javorový - až nahoře.
Přílohy
Servírka Veronika si chtěla vyzkoušet motku.
Servírka Veronika si chtěla vyzkoušet motku.
IMG_0139w.jpg (138.09 KiB) Zobrazeno 4850 x
Pohled z Javorového
Pohled z Javorového
IMG_0137w.jpg (64.97 KiB) Zobrazeno 4850 x
Oběd na chatě.
Oběd na chatě.
IMG_0135w.jpg (93.52 KiB) Zobrazeno 4850 x
Další zájemkyně o moto v Martině bundě-manžel jen koukal
Další zájemkyně o moto v Martině bundě-manžel jen koukal
IMG_0127w.jpg (126.87 KiB) Zobrazeno 4850 x
Tré bandidos
Tré bandidos
IMG_0125w.jpg (86.03 KiB) Zobrazeno 4850 x
Tož ahooooj!
Tož ahooooj!
IMG_0121w.jpg (124.77 KiB) Zobrazeno 4850 x
Zasněný hrázný
Zasněný hrázný
IMG_0118w.jpg (69.71 KiB) Zobrazeno 4850 x
Na startu
Na startu
IMG_0112w.jpg (112.45 KiB) Zobrazeno 4850 x
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od mirekfjr »

Nedělní vyjížďka s tajným a do poslední chvíle mi neprozrazeným cílem na Na Javorovém(snad jsem to napsal dobře) neměla teda chybu. Počasí přepychové, jízda luxusní a dobré kafe nahoře v restauračce taky nemělo chybu. Díky lehkému větříku byla úžasná viditelnost na všechny světové strany daleko daleko do pryč. No prostě pohoda. Vyjížďku vedl Alois,v těsném závěsu Marta a já to uzavíral. Všem přátelům a známým kteří pojedou zítra směr Jeseníky přeju super jízdu a užijte si to stejně pěkně jako my tři dnes. Za chvíli bude zima, nebudeme jezdit -tak ať máme na co aspoň vzpomínat. Ahoj mirek FJR
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PŘEDPOSLEDNÍ ŘÍJNOVÁ

Příspěvek od Marta »

Tak ještě já pár řádků k dnešní vyjížďce Svaté trojice.
Hm.............Alois nás napínal do poslední chvíle.Škoda jen,že se vypsala tak pozdě,pár vás chtělo jeti též,
ale nečetli...tak čtěte i v pátky večer,občas se to vypisuje až na poslední chvíli.Nemusíte tesknit,příští rok
zopakujeme a přibalíme i batůžky a poťapkáme i po svých.
Den s nádhernou viditelností,teplo a veselá nálada.První zastávení bylo u přehrady Žermanice,kde jsme krmili
kamením ryby a Mirek-rybář tělem i duší-nám zasvědceně popisoval co za kousky nám ukazují svá břicha a ploutve.
Druhé zastavení bylo na Javorovém-překrásné místo s panoramatickým rozhledem na Beskydy.Konečné stanoviště
bylo pro nás do poslední chvíle zatajeno...ale cesta k němu...paráda.Alois nás vedl klikatými cestičkami kolem
stád dobytka,koní,malebnými vesničkami s kostelíky.Pod úpatími hor s výhledy jak z Ladových obrázků.
Cesta se šplhala do kopců,až nás chtěla zastavit dopravní značka-zákaz vjezdu.Alois se jen lišácky pousmál
a tak jsme pokračovali se zařazeným prvním rychlostním stupněm až na samý vrch.Cestou jsme potkávali davy
turistů,kteří na nás mávali a my potrubovali.Společný oběd nám přišel vhod,taktéž i zájem personálu o motorky.
Alois měl výjezd dopředu tel.domluvený s majitelem chaty.Pan vedoucí byl usměvavý chlapík a všem vám vyřizuje,
že se těší v příštím roce na plnou hospodu motorkářů.Určitě je to místo,kde nám bude hezky.
Zpět jsme projížděli okolo pivovaru Radegast-aspoň už vím,kde se pivo vaří-tam se dobře daří.
Jak píše Mira-dnešní den je dalším dílem do seriálu letošní motosezóny,který si budeme v hlavách pouštět až napadne sníh.
Zamčeno