Žádost

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Žádost

Příspěvek od Alois »

V minulých dnech mi byly-asi náhodou nebo omylem- poslány fotky ze srazu lidí, kteří odešli z našeho klubu a založili si klub svůj vlastní. Měli jej koncem června v Boskovicích. Musím uznat, že lokalitu westernového městečka a prostředí zvolili dobře a věřím, že se jim sraz povedl.
Byl jsem trochu překvapen, že nepřijel jejich prezident SREU Barbet, který místo odpovědi na můj dopis již počátkem roku avízoval, jak se na setkání těší. Koneckonců kromě Francouzů (myslím, že jsem zahlédl na fotce Jeana C. Walka a jeho kolegy), se nikdo ze "západní" Evropy nezúčastnil. Takže to bylo setkání ČR, SR a PL.

Při té příležitosti jsem si všiml jejich nového znaku a napsal Filovi dopis (viz níže). V minulosti byl prapor, nášivky, vlajky, odznaky zhotoveny za peníze všech členů a tak by nám je mohli předat místo toho, aby to hodili do koše. I tak nám dluží peníze z členských příspěvků.

Bohužel, dosud jsem od Fila žádnou odpověď nedostal.



Nazdar Filo,

viděl jsem váš nový znak. Gratuluji.

Při té příležitosti bych Tě chtěl požádat o předání propriet, které byly v minulosti vyrobeny i za klubové poplatky našich členů a nesou znak našeho klubu. Jedná se o prapor, nášivky, vlajky atd.

Předpokládám, že v současné době jsou vám již k ničemu a my bychom jistě ocenili vstřícnost z vaší strany.

S pozdravem

Alois 26.6.2013
Odpovědět