MC NEWS

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MC NEWS

Příspěvek od Alois »

Dnes byla uveřejněna prezentace našeho klubu na stránkách MC NEWS, link: http://mcnews.cz/index.php?option=com_c ... aveni-klub

Konečně nějaké stránky umožňují představit normální kluby v naší republice. Alespoň o sobě budeme vědět a budeme mít na sebe kontakt. Taky se jim zvýší čtivost a počet přístupů. Apeloval jsem i na ČMN, zatím bez odezvy.

Pokud se někomu nelíbí mnou prezentovaný text, ať zde podá návrh na změnu a na stránkách nám to ochotně přehodí. Neměl jsem možnost udělat konečnou korekturu, ale pro ty, kteří prezentaci viděli dřív než já, tak jsem nechal opravit údaj, že nejsem hlavní představitel klubu. Jsme si všichni rovni.
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: MC NEWS

Příspěvek od ShrekDaniels »

slovenský klub CCC24 poprosím prepísať na šamanský spolok CCC24 ... :mrgreen: ak to nie je problém
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: MC NEWS

Příspěvek od JARDA »

Ahoj motorkáři , na stránky jsem se koukal , četl a jsem pro. A jestli budem ,či nebudem nosit znak na zádech ?? Pojďme na pivo a diskutujme .
Mám ještě jedno přání. Vidět na tom pivě všechny neše členy . ;)
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MC NEWS

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando.
Článek jsem četla, není k němu co dodávat.
Je dobře, že existují stránky, kde se může prezentovat každý klub.
Filozofie jít na pivo a probrat vše je z mé strany vítána.
Klub funguje proto, že v něm chceme být, setkávat se a společně jezdit.
Mějte fajn den.
Marta
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: MC NEWS

Příspěvek od vahon »

8-) Ahoj,ahoj.Bezva článek.Kdy a kde na pivě?
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MC NEWS

Příspěvek od Alois »

Smazal jsem naši komunikaci ohledně setkání.

Zde něco aktuálního:
ODSTAVENÁ PREZENTACE - NEZAPLACENO ZA SLUŽBY

Prezentace http://mcnews.cz byla odstavena z důvodu nezaplacení za služby webhostingu http://hostime.cz.

Informace o osobě/organizaci na kterou je doména mcnews.cz zaregistrována naleznete zde.

Obnovení služeb bude umožněno až po plném vyrovnání dlužných částek a zaplacení 300,- Kč odblokovacího poplatku.

V případě, že na zablokování hostingu nebude reagováno do 14-ti dnů, bude prostor automaticky zrušen a veškerá data odstraněna bez možnosti obnovy. Pohledávka poté bude postoupena specializované agentuře.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MC NEWS

Příspěvek od Alois »

Byl jsem upozorněn na reakci na webu MC NEWS na Maartyho rádoby seriózní článek. Ve čtvrtek 26.6.2014 tam byl zveřejněn tento příspěvek elastikona:

S kamošem jezdíme Dragstary a od vzniku klubu proto sledujem všechno kolem Star-Riders s pomlčkou. Dokonce jsme si stahovali články z fora a jak se rozdělovali, taknám jeden bezpomlčkář posílal i mejly, které kolovaly. Proto nás překvapuje, jak tu Marty uvádí lži a nesmysly.Přitom byl sám jeden z těch, co mají rozpad na svědomí a z klubu s ostatníma odešli. A to jak píše o tom, že se o SR-CZ rozhodlo na Slovensku, Polsku a ve SREU je fakt humus.

Co k tomu dodat? Snad jen to, že při převratu někteří tvrdili, že se to všechno upeklo v SRS. A měli jak vidno pravdu. Asi to Maartymu nechtěně uteklo nebo tuto informaci podal záměrně. Buďme rádi, že s těmito lidmi už nemáme nic společného. Je to fakt humus.
Odpovědět