odchod z klubu SRCR

Odpovědět
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

odchod z klubu SRCR

Příspěvek od JARDA »

Ahoj motorkáři.
Dne 14.10.2014 jsem se rozhodl ,že odcházím z klubu SRCR. Na dotazy některých členů zda to myslím vážně potvrzuji ......ano ukončuji členství v klubu SCRC. Mé představy o klubu byly zcela jiné. Po prvotním rozpadu ..rozdělení jsem očekával změnu. Bohužel jsem pozitivum neviděl. Klub není klubem členů , ale klubem jedince. Další rozbor není nutný. .......
Přejí vám všem pěkně užité km a osobní radost z motorkaření.

Jarda Smetana
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od Marta »

Ahoj všichni..
Dovoluji si jako první reagovat Jardo na Tvůj odchod a dovolte mi se rozepsat a napsat svůj názor.
Ano. Napsal jsi již v říjnu na stránky, že odcházíš. Po vyjížďce, kterou si vedl a my ostatní jeli za Tebou. Byl jsi velitel a takto jsi se měl i zachovat. Pravidla jízdy v koloně znáš. Jedinci se chtělo močit- běžná věc chlapů jeho věku. Do interkomu mi to řekl a my ti dávali signály. Blikali, troubili, snad i v helmách pískali. Nic. Bez odezvy a to bylo to špatně. Ty jsi se vůbec nedíval do zrcátka a jel si dál... za Tebou plno motorek a Ty jsi nezastavil. Ostatní reagovali na ty před sebou a zastavit museli. Jedinec je poslal za Tebou, že je doženeme...na křižovatce nečekal nikdo. Ani Ty ani zbytek kolony. Rozhodli jsme odbočit doleva. Po 5 km svižné jízdy jsme dohnali zbytek kolony, která byla bez kapitána. Tedy jsi nečekal vůbec na nikoho, což považuji za naprosté selhání z Tvé strany. Dojeli jsme společně k Hance a představ si..my měli o Tebe strach. Volali Ti, nebral jsi nám telefon a pak jsi napsal na stránky, že odcházíš. Běž...selhal si a nezajímalo Tě, že to troubení mohlo znamenat, že se v koloně někomu něco stalo. Mám z Tebe pocit, že nejsi úplně vyrovnaný člověk a máš v sobě bloky. Neřeš je v dalším životě útěkem. Jistě toto není první případ v jiných klubech. Každý má právo se rozhodnout. Ale též musíme mailovému světu...lidi víc čtou a vezou se, než píší...napsat jak to bylo. Přeji Ti,ať se Ti daří a pamatuj jedno. Lepší než utéct je s lidmi vézt dialog.
Marta
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od rosta »

Poslední vyjížďka roku 2014
Poslední vyjížďka roku 2014
IMG_9357.JPG (73.24 KiB) Zobrazeno 6233 x
Zdravíme přátele jedné stopy v Novém roce.
Uvidíme, až se sejdeme jak jsme připraveni na sezónu. Tady čtu, že nás Jaroušek s Lídou definitvně opouští. Je to velká škoda. Byli jsme na ně s Růžou zvyklí a máme je rádi. Chtěl bych napsat, že klub není o jednom muži! Je nás tu více. Každý by si měl uvědomit, že co člen,tak jinná povaha a názor. Proto jsou tu nějaká pravidla. My jezdíme rádi s každým. A to, že s někým jezdíme často,tak je to proto, že je nám s nima dobře. My si ta setkání užíváme. Také jezdíme hodně sami. Důvod je ten, že když se cítíme unaveni, tak jednoduše zastavíme a odpočineme si. Unavený řidič v koloně, je nebezpečný pro ostatní. To už je, ale stářím. Ale akce typu Karlovice, Pastviny, Kopanice a plánované vyjížďky si nenecháme ujít. Na ně se připravíme. Jsou to velmi příjemné chvíle a chtěli by jsme, aby byly zachovány. Navrhovali by jsme jarní setkání, kde by jsme si poklábosili a osvěžili pravidla, aby nedocházelo k takovým situacím. Bylo by to takové školení před sezónou,včetně technických rad.Také si něco řekli o následující sezoně. Snad jsme to sesmolili srozumitelně. Setkání může být kdekoliv. Uvidíme, s kým se budeme letos na cestách vídat. Tak přátelé, kteří máte zájem,tak se ozvěte. Máme na to ještě dva měsíce, než přestanou solit a budou čisté cesty.(Já už leštím v garáži)
S pozdravem " Jezdíme bezpečně" R + R
Naposledy upravil(a) rosta dne 07 úno 2015, 13:09, celkem upraveno 2 x.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od rosta »

Poslední procházka za rok 2014
Poslední procházka za rok 2014
IMG_9499.JPG (59.74 KiB) Zobrazeno 6226 x
Zimní pohoda a čekání na sezónu...
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od Alois »

Milý Jardo,

Velice mě překvapila Tvá reakce. Ale moc tomu nerozumím. Cituji: ….. Na dotazy některých členů zda to myslím vážně potvrzuji ......ano ukončuji členství v klubu SCRC. Konec citátu.
Ano, to víme, po dvou letech usilování o členství v klubu SCRC = Southern Cruisers Riding Club – ČR (http://www.cruisers.cz/) Tě zkrátka do klubu nevzali. Je to klub, který jezdí, funguje, jeho velení je schopné, mají i členy, kteří jsou pro klub zapálení a zřejmě jejich pravidla pro přijetí nového člena nesplňuješ.

Pokud chceš opustit řady našeho klubu SRCZ, tak jsi to udělal tak, jako by si chtěl veřejně ublížit klubu i mě.

Je pravdou, že jsem za klub bojoval v podstatě sám proti všem a Ti, kteří slíbili, že mi pomůžou, tak po prvním dílčím neúspěchu mě opustili. A Ty ses zastával klubu i mě.

Dnes není žádný „prezident“ a kromě pokladnice žádnou funkci nemáme. Starám se o web, forum, platby, reklamu, nášivky, akce, články, vyjížďky, benefice atd. Ale vloni přispěla většina členů a dost podstatně i Ty. Bohužel, lidé nemají zájem o nic, nechtějí nic dělat, pokud z toho sami něco nemají. Nemůžeme se na ně zlobit, že nehnou prstem a že ani na avízovanou supervyjížďku nepřijedou nebo nejsou schopni zavolat jedu či nejedu. Takže ta naše práce nevyšla tak, jak jsme si Ty i já představovali. Ale rozhodně klub není jak píšeš cit.: ….klubem členů , ale klubem jedince. Další rozbor není nutný. ......konec citátu.
Pokud tím jedincem myslíš mě, tak jsi měl udělat pro klub mnohem více než jsi udělal. A ne se po Tvé nevydařené vyjížďce urazit (viz. příspěvek Marty) a psát o vystoupení. Že se dozadu neohlížíš jako kapitán či vedoucí kolony a nevíš, co se vzadu děje, pak nemáš co kolonu vést a ohrožuješ ji Ty sám. A já se Jardo kvůli Tobě přece nepomočím…. V telefonickém rozhovoru jsi mi mj. řekl, že odchod je kvůli jiné osobě v klubu. Nediv, že jsem dále z hovoru vypustil i ty malé náznaky diplomatického jednání. Já už ty pomluvy za zády nemohu nějak snášet. A že jsi v klubu po rozdělení neviděl žádné pozitivum? Tak co jsi mezi námi ty dva roky dělal? Měl jsi odejít už dříve.

Kdybys byl chlap, tak sedíme na pivu a řešíme ten Tvůj problém se všemi, kteří Ti leží v žaludku.Věřím, že bychom se všichni do nějaké velké hospody vlezli.


Měj se krásně, najdi si svou moto cestu tak, aby Ti vydržela a měl ses fajn. Já s Tebou jezdil rád.



Alois
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od Alois »

Rosťo,

pokud pánbů zdraví dá, tak letos Pastviny, Rakousko i Mezinárodní setkání někde na SM určitě budou. Taky se o nějaké vyjížďky pokusím, už s Martou plánujeme. Snad mohu za Pompeho říct, že i Kopanice budou. A Ty bys mohl zopakovat Oravu. Zkrátka jezdit se bude a to setkání před sezónou přece organizuji každý rok jako Březnové setkání a bude zase v MBUH. Předpokládám, že i ostatní členové přispějí svou troškou do mlýna a něco zorganizují.
Já neustále nabíjím baterky a chystám "novou" garáž pro motorky. Takže přípravy na sezónu jsou v plném proudu.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od JARDA »

Aloisi a Marto,
asi budete překvapeni, ale důvodem k odchodu jste vy dva.
Jsou věci, přes které nejede vlak. Patří tam i určitý způsob chování a vulgarita. Na tohle téma jsme s Martou hovořili a výsledek..."Alois jiný nebude a já jsem jaká jsem". Byly chvíle, kdy se vaše vystupování dalo tolerovat, ale i dost chvil kdy jsem prostě nemohl. Byl by to dlouhý seznam. Běžel čas a bylo nasbíráno.
Pak stačilo málo...pár km za Novou Plání....odbočit na parking Harty a bylo vymalováno....Ano, jel jsem dál.
Aloisi, jsi studovaný a chytrý člověk, ale také člověk dvou tváří a hulvát. Já to prostě nemusím!! I u toho piva jsme to probírali. Tvrdil jsi mi, že to musí být. Já myslím, že nemusí. Jaký je rozdíl mezi tvým psaním o pár řádků výš a tvým osobním telefonátem!! Tady jsi slušňák a v mobilu je Lidka chudák s jakým kreténem žije!!.......V klubu jsi aktivní, to ti nelze upřít. Do dnešního dne ses nesmířil s rozpadem klubu. Je to tvůj vnitřní boj. Proto jsi dost investoval, aby jsi byl majitelem názvu i znaku. Ať budou poměry v klubu jakékoli, bude prostě tvůj. Hodně tě to ovlivňuje a dává ti to pocit , že můžeš vše. Třeba si vymýšlet své scénáře o klubu SCRC, o kterém víš jen z doslechu.
Marto, do vašeho příjezdu na vyjížďku bylo vše super. Jinak to umíš opravdu barvitě podat. V Polsku jsem na vaše troubení brzdil a byl jsem upozorněn, že to patří okolním holkám, tak ať to neřeším. Jinak tvé rady, co mám a nemám v životě dělat, opravdu nepotřebuji. Zameť si před svým vlastním prahem.

Odchodem z klubu jsem i pochopil, proč někteří bývalí členové odešli v tichosti - byli ušetřeni medializace v tomto emailovém světě.

Toto je můj poslední příspěvek na tyto stránky a žádám o vymazání ze seznamu členů klubu Star-Riders Czech Republic.
Jarda
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od Alois »

Jardo,
Tvé osobní invektivy a důvody k odchodu Ti najednou přišly vhod. Omlouvám se všem čtenářům za to, že takto reaguji. Ale vždycky se budu bránit proti špinavcům.

Jsi slaboch, který se umí mstít za svou neschopnost být k jiným tolerantní. Nejen v koloně, ale ani v životě se na ostatní neohlížíš. Mrzí mě, že jsi sáhnul po veřejném osobním útoku na mě a Martu a vyhrabáváš i to, že občas nemluvím slušně. No a? Už to tady kdysi bylo. Nejdříve lezeš každému do zadku a pokud na víc nemáš, tak začneš pomlouvat-viz Tvůj návrat z Chorvatska. A teď se chováš jako navoňaná slečinka. Nevím, proč si zde také nepošpinil ostatní členy, tak jako v telefonickém hovoru se mnou. Nikdo z klubu pro Tebe nebyl dobrý, na každém si něco našel. Nemusíš se bát, takový já nejsem, abych Tvou špínu na ostatní ventiloval.

A co se vlastnictví klubu týká, já to dělám pro lidi, na kterých mi záleží. Nepotřebuji klub pro sebe a Martu (spolu se nám jezdí výborně), ale chceme se vídat s lidmi, o které stojíme. To Ty nemůžeš nikdy pochopit, co to je udržet klub proti zákeřným útokům našich bývalých členů. A dnes i proti Tobě. A někdo klubové znaky vlastnit musí. Nelze to napsat na klub nebo na nikoho. A stojí to peníze. Hodně peněz. O tom jsem s nikým nemluvil. A ještě něco, v klubu nemusí být moc lidí jen proto, aby to nějak vypadalo. Stačí třeba jen 5, ale na které se můžeme vzájemně i v koloně spolehnout.

A poslední věc. O SCRC vím opravdu málo a jen to dobré. Ale i to, že Tě do něj nevzali. Tak kvůli tomu nemusíš hned plivat po SRCZ.

Velice rád Tě z našeho klubu odstraním a pokusím se co nejrychleji. Až teď vidím, co jsi zač.


P.S. Už se nikdy neotírej o členy klubu a zvlášť ne o Martu. Nikdy jsi ji myšlenkově nestíhal a nesaháš ji ani po kotníky nejen v jízdě na motorce!




.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: odchod z klubu SRCR

Příspěvek od Marta »

Ale , ale Jaroušku...já Ti tu hračku vrátím.
Utíkej kde Tě srdce táhne...a neokecáš, že jsi opustil kolonu a utekl..a nechal ty za sebou samotinké.
No tak broučku, nezlob a utři si nudli u nosu.
Přeji ti vše dobré a nezapomeń ..V KNIZE OSUDU JSME VŠICHNI ZAPSÁNI V JEDNOM VERŠI
Pa marta
Odpovědět