Holky na motorkách

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Holky na motorkách

Příspěvek od Marta »

Ahoj kamarádi...
Vstupuji do rubriky Dřísty..slova pro mě donedávna znějícího exoticky a neznaje významu tohoto slova-to víte,děvče ze Zlína,dnes již vím,že znamená pokecat si,prostě podřístat.
Tento víkend jsem byla pozvána na akci děvčat z různých dámských motoklubů i jen tak cérek na mašinách na Žermanickou přehradu.Akci každoročně pořádá MotoHanka z Bílovce a zájem je obrovský.
Sraz byl u motobaru a odtud jsme v koloně 3O motek pelášily k Žermanicím.
Co dokáže 3O žen na mašinách s místním osazenstvem snad ani nemusím popisovat.Po ubytování jsme usedly na terasu s výhledem na přehradu ,seznamovaly se a vpluly do víru místní diskotéky.Ženy všech věkových kategorií....a panečku parádní odvaz.Umíme to roztočit.
Po půlnoci jsme se ukázněně došouraly za bujarého veselí do svých pelíšků a rozeslaly sms svým miláčkům,jak to tu bez nich nestojí za nic..hi,hi
Ráno byla společná vyjížďka,přijelo dalších X děvčat jen na ni a tak konvoj 4O žen na strojích různých kubatur vplul na naše skvělé silnice.
Byl to pro mě zážitek.Pár zmatků se po úvodu smazalo a smekám před Hankou,že dokáže ukočíravat ten konvoj a ještě být neustále v pohodě.Holky mají opatrnější styl jízdy,mají disciplínu a nemusí se jim dvakrát nic říkat.Téměř každá ma mimčo či děcka doma,a tak se jede na vrácení bez nehod a frajeřiny.
Vyjížka byla doprovázena máváním v alejích,pánové fotili o sto péro a my si užívaly pohodu a srandy.
Děkuji,že jsem mohla s holkama zařádit a jsou to skvělé řidičky a prima ženské.
Těším se opět do té vůně benzínu,která se mísí s parfémy všech značek,zrcátka nám složí k dotvoření účesu a natření rtěnky....no...holky na motorkách jsou krásné,sluší jim to a patří jim dík...zvládají stroje i domácnost.
Tak to je konec dřístání a valím pověsit záclony...pa Marta
P.S.Má první akce jako host a členka SRCR...heč!!!!Tož vás ogaři fajn reprezentuji ...a těším se na vás o víkendu
Zamčeno