PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od Alois »

Tato akce byla soukromou aktivitou Marty a několika dalších aktérů, kteří se nemohli dočkat setkání v pohodovém kolektivu. Nevím, odkud tento nápad vyšel, ale když jsem oponoval, že chalupa má omezenou kapacitu a nevejdou se tam všichni naši kamarádi co byli na setkání v létě, tak mi Marta sdělila, že je to její soukromá akce a ať se nestarám. Tož koneckonců jsem byl rád, že jsem byl pozván.
Díky pracovním povinnostem jsem dorazil až v sobotu za tmy a byl překvapen velkou únavou některých zúčastněných. Alkoholem to nebylo, ale tříhodinovým pochodem na vyhlídku a zpět cestou sněhem zavátou. Doufám, že zde něco napíšou očití svědkové této velkolepé události.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od pompe »

Jesenno-zimné stretnutie bolo tak ako každé stretko na chalupe u Marty - proste super! V chalúpke bolo teplúčko,oheň veselo praskal v kozube,stôl sa prehýbal od dobrôt a prekvapenie od Martičky,nazdobený vianočný stromček vyvolal tú správnu vianočnú atmosféru plnú pozitívnych emócií. Spoločne sme prežili dva dni plné smiechu,hodovania,diskutovania,spevu,hrania,štipku turistiky a pár neopakovateľných vtipných situácií vyplývajúcich z neplánovaných nočných koncertov niektorých pozvaných barytonistov.....ďakujeme Martičke a všetkým zúčastneným za skvelo prežitý víkend s priateľmi!

Janka a Pompe
Přílohy
P1000138.JPG
P1000138.JPG (220.72 KiB) Zobrazeno 4994 x
P1000151.JPG
P1000151.JPG (239.44 KiB) Zobrazeno 4994 x
P1000079.JPG
P1000079.JPG (197.91 KiB) Zobrazeno 4994 x
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od ShrekDaniels »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

niet čo dodať .. snáď len to, že Pompeho filmy boli úžasné - výborná kamera, strih, hudba ... na tieto zimné mesiace radosť pozerať.
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od Kremil »

Taky se přidáváme s díky organizátorce Martě, která zřejmě zbožňuje davy ve své chalupě, jinak si to neumím vysvětlit. :lol: Krásné a úsměvné chvíle strávené v kruhu přátel stejně postižených, považuji za výbornou psychickou hygienu, která již byla potřeba. Výlet ve sněhu v lese v podstatě pořád do kopce, s cílem dobrého grogu v hospůdce "Na Ranči" byla taky zajímavá, jelikož jsme si úplně odvykli cokoliv takového vykonávat. Musím však vyzdvihnout Boby Old Shreka, jelikož tuto minitour absolvoval s námi, a to mně dostalo. Je to prostě frajer, smekám. :P
Cestou zpět jsme někteří šli po cestě a musím vzpomenout i neplánovaný dobrý skutek, který nám připravil potulující, vyčerpaný, naříkající, ale vděčný krásný pes, kterého asi někdo vyhodil s auta. Pár lidiček, kterým to nebylo jedno zastavili své vozy a společným úsilím jsme pejska dostali do jednoho z vozů, kde byla slečna ochotna zavést i s námi nebožáka do útulku, kdy Miruš musela učinit oběť a seděla s pejskem v kufru, páč jinak bychom ho tam nedostali.
Taky děkujeme Shrekovi za jeho nezapomenutelný noční non-stop koncert s hvězdným obsazením, kdy jsme se dokonce někteří rozhodli, že pojedeme domů. Načež Jarda byl vyslán, co by hlídka a se samopalem v ruce nás hlídal proti úniku. Teprve ráno jsem zjistil, že dokonce byly nastraženy pasti a překážky u hlavních dveří pomocí prodlužovaček a různých štokrlat, abychom to neměli tak jednoduché. Fajne děcka. :roll: Až bude takhle někdy klid, rádi bychom si poslechli ten koncert znovu, páč v tom kráválu nebylo moc rozumět textu.
Ještě jednou dík za příjemný víkend a těšíme se na 28.12.2013.

Křemil + Miruš
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od Marta »

Ahoj kamarádi...
Všem děkuji za nádherné okamžiky prožitého víkendu s vámi všemi.
Bylo to milé, krásné, povzbuzující a nabilo mě to na delší dobu.
Zahájení bylo příjezdem Ivana a Shreka Danielse-Shrek přijel jako jediný na motorce!!!!!Ano.Je to borec...
a motorkář tělem i duší. Po úvodním zahřátí u krbu a nezbytnou pálenkou se postupně začali sjíždět další hosté.
Pompe a Janka,skvělá dvojka Jarda a Lída-ti nám upekli 16 kačeních stechen, zelí a knedlík, Boby Old Shrek a drazí od Shreka D.-Janka a Vendulka. Povídalo se, jedlo, hrálo na kytary a šlo brzo spát....na obhajobu Shreka-chrápe plno jiných mužů.
Ráno jsme vítali Jirku, Křemilka, Mirečku, Josefa ,Dašku.V tomto složení jsme vyrazili na tůru po kotárech.
Boby to zvládl na jedničku...občerstveni v cílové stanici na Ranči jsme zahájili návrat.
V chaloupce se mezitím udržoval oheň díky Mirkovi a Lidušce, která upekla dort. Přijížděl další Jarda, Martin-ten si ustlal v koupelně a tak měl klid.V podvečer přijel Alois....jsem ráda, že dojel až z Plzně celý a večírek mohl začít.
promítali se zážitky z uplynulé sezóny a zabodoval Pompe-měl skvěle zpracované DVD z akcí...a tak jsme měli možnost
zavzpomínat na společné chvíle v sedle.
Děcka-moc jsem ráda, že vás mám!!!!!
Dělá mi dobře lidské fluidum a a být s vámi je vždy pozitivní...
Též díky za pomoc s úklidem. Těším se opět na další chvíle s vámi.Na smích a teplo, které si dáváme navzájem.
Marta
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PODZIMNÍ SETKÁNÍ NA CHALUPĚ U MARTY 29.11.-1.12.

Příspěvek od Alois »

Myslím, že vše bylo již napsáno, přidávám pár fotek od Marty a Pompeho.

Jo, a abych nezapomněl dodat: Nebylo to špatné....
Přílohy
Partyzán na útěku ze SRCZ
Partyzán na útěku ze SRCZ
P1000147X.jpg (122.95 KiB) Zobrazeno 4947 x
Martin v zajetí holek a Boby vzadu tiše závidí
Martin v zajetí holek a Boby vzadu tiše závidí
IMG_0211X.jpg (97.01 KiB) Zobrazeno 4947 x
Večerní siesta.
Večerní siesta.
IMG_0206X.jpg (80.68 KiB) Zobrazeno 4947 x
Duo quitaristos - byli fakt dobří
Duo quitaristos - byli fakt dobří
IMG_0198X.jpg (103.59 KiB) Zobrazeno 4947 x
Mirek se modlí, aby ho jíst nemusel - pekla ho Lída
Mirek se modlí, aby ho jíst nemusel - pekla ho Lída
IMG_0194X.jpg (117.99 KiB) Zobrazeno 4947 x
Já měl na něj chuť, ale když jsem viděl Mirka...
Já měl na něj chuť, ale když jsem viděl Mirka...
IMG_0191x.jpg (90.7 KiB) Zobrazeno 4947 x
Dva huhuláci
Dva huhuláci
IMG_0184x.jpg (123.17 KiB) Zobrazeno 4947 x
Marta Viro a Jarda Viro
Marta Viro a Jarda Viro
IMG_0180x.jpg (172.93 KiB) Zobrazeno 4947 x
Holky, vyletí ptáček! Jenom ptáček?
Holky, vyletí ptáček! Jenom ptáček?
IMG_0165x.jpg (97.24 KiB) Zobrazeno 4947 x
Taky tam byli
Taky tam byli
IMG_0109x.jpg (148.79 KiB) Zobrazeno 4947 x
Pohodář-zrovna dojel.
Pohodář-zrovna dojel.
IMG_0102x.jpg (114.1 KiB) Zobrazeno 4947 x
Zamčeno