PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od Alois »

V sobotu dne 22.3.2014 od 9.00 hodin pořádá Tělocvičná jednota Sokol v Polance nad Odrou již tradiční Putování krajem sněženek.

Místo setkání před 9h u sokolovny v Polance - vedle centrálního rybníka pod římskokatolickým kostelem.

Trasa je dlouhá cca 12km, občerstvení po cestě je zajištěno. Akce je pro všechny dobré lidi ať už motorkáře, kolaře, běžkaře či choďaře.
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od ShrekDaniels »

no, jen aby už nebolo po sneženkách .. u nás je teplo jak v prdeli velebnosti ... všechno pučí a nalévá se, jenom mně nikto nepujčí a nenaleje :mrgreen:
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od Alois »

Zřejmě už bude po sněženkách. U nás to taky rychle začalo. Nicméně, pro ty, kteří hodlají jít tůru jen kvůli sněženkách, doporučuji pohled na sněženky na internetu z minulého roku.
Ale zpravidla se jedná o první jarní procházku pěknou přírodou v klidu, pohodě a ručím za to, že bude v Chráněné krajinné oblasti poooooodří na co koukat.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od Marta »

Putováním krajem sněženek se vydařilo. Přálo nám nádherné počasí. Účast byla velká a celá akce se zdařila. Den předem jsem s Aloisem značila téměř 14km trasu. Druhý den jsme ji s kamarády uzavírali. Velmi chválím Rosťu a Růženku, kteří na trase vytvořili občerstvovací zázemí. Růža vnesla stánku ženskou noblesu a Rosťa chlapskou obsluhu. Jít s přáteli krásnou krajinou, smát se a být spolu je vždy milé. Závěr putováním nádherou poodří bylo v obývaku u Aloise. Povídalo se, jedlo a taky řešilo motorky. Jak jinak...jezdíme stále. Buď na enduru či yamahách. Enduro mě moc baví. Lítám na něm jak drak a skáču a řádím všude. Děcka...bylo s vámi fajn. Za rok opět pochodíme. Pěkný den. Marta
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od Alois »

Rosťa s Růžou si udělali pohodu, tak jsme se přidali. Letos nám počasí přálo jako málokdy.
Přílohy
IMG_0957w.jpg
IMG_0957w.jpg (109.85 KiB) Zobrazeno 5128 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: PUTOVÁNÍ KRAJEM SNĚŽENEK

Příspěvek od ruzenalickova »

Tak nádherné počasí, jako bylo v sobotu 22.3. letos, se jen tak nevidí. Vloni mě ušlé kilometry unavily natolik, že letos jsme s Rosťou dělali jen zázemí. Půl dne být v krásné přírodě, bylo příjemné. Jen čaj už došel... R+R
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Pocho ... enek_2014/
Zamčeno