Horkyze zima 2014

Zamčeno
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Horkyze zima 2014

Příspěvek od Captain »

Rad by som vam dal do pozornosti novu akciu CCC24.

"Dlhsie som uvazoval o nejakom zimnom stretnuti aby sme "nevypadli z cviku".
Prisiel som na to, ze by sme mohli spojit viac prijemnych a uzitocnych veci a vyslo mi z toho toto:

V piatok 14 marca je v Lipt Mikulasi koncert Horkyze Slize (spolu s Polemic, Zoci voci, Bank of joe)
Co tak si teda spravit vtedy vikendovu akciu tu u nas na Liptove v duchu "rozmrzanie kosti"?

Na programe by bolo bahnenie v teplych stokach Besenovej (pripadne hard core shrekovske lesne zubrienkovisko - kto bol na KnL 2013 vie)

Do uvahy by prichadzal aj nejaky ten Off road po kopcoch, pripadne jaskyna, simulator volneho padu, laser arena alebo na co bude chut.
Strava kludne aj grilovacka, lokalne pstruhy, pripadne kotlikovy gulas ci kapustnica - a ak nebude cas a chut varit tak mam v zalohe par slusnych restauracii.
Na ubytko by som vyclenil jednu ci dve vilky tu u mna. ( cca 12 Euro na noc, stvrtkova noc gratis ;-)
Ak vam vyhovuje cas, tak navrhujem prichod vo stvrtok, tak by sme este niektore aktivity stihli (napr Besenova stvrtok vecer, off road piatok na obed napr..)"

Viac info priamo u mna +421 948 524 553
Pokec k akcii a fotky z priprav najdete na stranke CCC24.

Sucastou akcie je grilovanie beef steakov a (mala) degustacia vina (ku steakom).
Prosim preto o nahlasenie ucasti v predstihu.

Praci cest.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Horkyze zima 2014

Příspěvek od Alois »

Capitáne, sliny mi tečou od okamžiku, kdy mě Shrek informoval. Ale bohužel, příští týden budeme od čt v Tatrách - ano, v těch vašich Tatrách-vysokých-už od čtvrtka na tjůristice bez lyží. Další týden máme jiné povinnosti, takže bohužel se neuvidíme.

Kurňa, ale ten kotlíkáč nebo pstruha, už jsem dlouho neměl. A mám z toho absťák.
Captain
Příspěvky: 31
Registrován: 19 čer 2011, 10:15

Re: Horkyze zima 2014

Příspěvek od Captain »

No skoda, tak sa my uz s tymi 15 kilami steakov nejako popasujeme ;)

A este dve upresnenia:
14 marec je v ten isty den ako 14 bžezen :lol:
Adresa ubytovania a celej akcie www.villapark-vlasky.sk

Naskledanov!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Horkyze zima 2014

Příspěvek od Alois »

Captain, pošlu Ti slovensko-český slovník, ten s pomlčkou. Skoro ses trefil, ale budeme všichni natolik taktní, že si té chybičky v písmenku nevšimneme. Ano, 18. marec je po česky 18. březen. My, co jsme brázdili ještě bývalé Československo bez flašky se Sunarem, dokonce víme, co je to drevokocúr, ťava nebo dokonce korytnačka.

..... a ještě steaky. Do háje.
Zamčeno