FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

Je třeba se kouknout i za kulturou.

Dne 7.6.2014 se ve Zlíně na Malé scéně koná Flamencový večer, kde nám tanečnice předvedou svůj um. Po shlédnutí (a máme tam jedno želízko v ohni) se přesuneme na Chalupu u Marty, kde to můžeme prodiskutovat do ranních hodin. Jídlo zajistí kuchař Roman, pití vzít s sebou. Opět navrhuji něco ohněm prohnaného či páleného. Spaní hromadně v podkroví-spacáky sebou!

V neděli bude vyjížďka po okolí a fičák domů.

Pokud bude pršet tak odjezd z Ovy autama, ale všichni v motorkářském oděvu! Marta zajistí lístky se slevou za 150Kč/ks.

Tato akce je určena jen pro členy klubu Star-Riders, Severní jezdce a pro pozvané.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Kremil »

Je mi to velice líto, páč jsme se už neviděli sakra dlouho, ale jediný termín koncertu v měsíci připadl zrovna na toto datum.
Tož je toto možné? :oops: :oops: :oops:
Křemil
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

Křemile, možeš přijechat po konzertu. Asi budeme dřistat do rána. Nevím, jestli nebudu stále bez motky. Jak to vidím, oprava je dost náročná a Jarda se opravdu snaží. Jsem rád, že mám DG v dobrých rukou.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

Místo činu je Malá scéna Zlín. Začátek v 18.15. Zde je link:

https://www.google.cz/maps/place/Mal%C3 ... f527516447

Oprava: Začátek je v 19.00
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Kremil »

Bylo by to fajn, ale ještě nevím čas koncertu a z místa to mám do VM necelých 300 km, tak bych dojel nad ránem nebo úplně ráno. Až budu mít bližší info, zvážím případný dojezd. :x
Křemil
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Marta »

Tož ogaři a cérky..těším sa na vás všeckých..a jak. Sraz na chalůpce je ve 14 hod., ať ustelete za světla pelechy. Romča hodí maso na gril a pak vyjedete malou vyjížďku směr Zlín. Tam to začíná v 19 hod.-a pak noční jízda směr chaloupka..Jídlo a pivo a frgále mám. Bazén napuštěn, barák vygruntován..nějak jsem víc v práci, než doma. O to víc se těším na vás a v neděli malé kolo okolo kostela. Je fajn, že se máme. Tak ahoj bando..Marta
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

O jídlo se postará Roman, profesionál, my se pak podělíme o náklady. V naší nepřítomnosti bude vše hlídat a odhánět medvědy a vlky.
Kdo netrefí, ať dá vědět, můžeme se sejít třeba ve 13.00 v Klimkovicích a dojedeme tam společně.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od ruzenalickova »

Marti, děkujeme za milý a zajímavý pobyt pobyt v divadle i na chalupě. Kdo se chce ještě pokochat, ať si ohlídne zbytečně moc našich foteček. Omlouvám se za krajinky, opět jsem neodolala. http://star-riders.rajce.idnes.cz/Navst ... 7-8._2014/ Frgále byly boží, maso také... Všechny zdraví R+ R
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Marta »

Děkuji vám všem za krásně prožitý víkend. Nálada byla skvělá, počasí vyšlo. Byli jste i skvělé publikum ve Zlíně. Měla jsem tam obrovský fanklub. dostali jste mě. Tolik kytek, plyšáků...super. Mé kolegyně o ničem jiné nemluví. je fajn, že držíme při sobě. Líbil se mi i noční přesun směr chalupa a parádní večírek- zvlášť tančení okolo bazénu pod hvězdami. Jen to moc rychle uteklo. Včera jsem s hraběma v ruce mohla jen vzpomínat. Zdravím touto cestou všechny a těším se opět na setkání. Marta
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

Přehlídka amatérských vystoupení se povedla. Spoustu holek od děcek až po "dospělé" baby jsem pokupě už dlouho neviděl. Pěkné roby, fajne šaty, tvrda muzika, tož večer jak ma byť. Určitě se projevila i tréma, ale nebyla vůbec vidět. Nedivil bych před plným sálem a ještě před bandou v kožacích. Marta zářila a mezi těma holkama byla nejpěknější robka motorkářka. Určitě jsme ji udělali radost a my si můžeme udělat čárku v rubrice kulturních vystoupení za tento rok - SPLNĚNO. Na to, že to byly amatérky, bylo vystoupení fakt dobré. Zřejmě nejhezčí se mi zdály tance s vějířem a pak kastaněty vydávaly zajímavý zvuk.
O motorky se nám starala (díky Martě) zlínská policie. Parkovali jsme přímo v jejich areálu s ostrahou. Mohli jsme si tam nechat helmy, bundy, cokoliv. V tom horku to bodlo.
Na chalupě byla fajn zábava. Večer rychle utekl. Vždycky to tak bývá, když je dobrá skupina lidí a myslím, že opravdu byla. Pár nových tváří rozšířily řady našich kamarádů. Roman se staral o jídlo z grilu, pivo Plzeň si každý čepoval dle libosti a bylo dobře. Kupodivu jsme s Martou končili jako poslední. Nechtělo se spát.
Ráno prý Rosťa udělal budíček sirénou přesně v 7,05. Dobře, že ho to napadlo. Akorát mě siréna neprobudila. Romanova snídaně vajíčka na slanině udělala dobře na žaludek. Pokecali jsme a někteří se rozjeli domů. Farár pokračoval ve své cestě na Balkán a byli jsme rádi, že přijel se svým "omšovým".
Tož, více takových akcí. Díky Marti.

P.S. A ten kohout jak se naštval, tak ho šlak trefil a bylo po něm.
Přílohy
Cesta do Polanky v neděli odpoledne
Cesta do Polanky v neděli odpoledne
IMG_1583w.jpg (56.38 KiB) Zobrazeno 6842 x
Všechno se ugrilovalo a každý si vzal na cestu domů.
Všechno se ugrilovalo a každý si vzal na cestu domů.
IMG_1575w.jpg (135.6 KiB) Zobrazeno 6842 x
Po ránu u snídaně
Po ránu u snídaně
IMG_1567w.jpg (139.6 KiB) Zobrazeno 6842 x
Všichni na pódiu
Všichni na pódiu
IMG_1554w.jpg (102.07 KiB) Zobrazeno 6842 x
Fotit se nesmělo, tak jen bez blesku
Fotit se nesmělo, tak jen bez blesku
IMG_1541w.jpg (76.62 KiB) Zobrazeno 6842 x
V hledišti
V hledišti
IMG_1525w.jpg (113.34 KiB) Zobrazeno 6842 x
U policie na parkovišti
U policie na parkovišti
IMG_1522w.jpg (138.39 KiB) Zobrazeno 6842 x
Kytka v krabici-květinářka to tak nikdy nebalila a chtěla po mě fotku
Kytka v krabici-květinářka to tak nikdy nebalila a chtěla po mě fotku
IMG_1514w.jpg (102.58 KiB) Zobrazeno 6842 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: FLAMENCOVÝ MOTOVEČER

Příspěvek od Alois »

A ještě dvě fotky.
Přílohy
Pohled do plného sálu
Pohled do plného sálu
IMG_1526w.jpg (119.08 KiB) Zobrazeno 6841 x
To jsem si přece nemohl nechat ujít!
To jsem si přece nemohl nechat ujít!
IMG_1560w.jpg (128.08 KiB) Zobrazeno 6841 x
Zamčeno