PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od Alois »

Pokud se někdo přidá, můj drak už nebude pouštět olej přes šaltrpáku a bude pěkné počasí, tak pojedeme v neděli 6.4. na vyjížďku po okolí. Sraz bude v 11.00 na náměstí v Klimkovicích. Pojedeme směr Oderské vrchy, oběd můžeme dát v Hei Parku a pak se uvidí. Návrat do 17 hodiny.

Vzhledem k tomu, že to bude jedna z prvních jízd a pojedeme po neznámých cestách, tak tempo bude vyhlídkové či kochací.

Kdo chce jet, ať napíše-čas může být změněn.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od Marta »

Ahoj...těším se a pojedu ráda.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od rosta »

Zdravím. Včera jsme se byli podívat v Opavě na srazu a pěkně jsme vymrzli.Trochu i zmokli.Najeli jsme 200km cestou necestou,kde jsme ještě nikdy nebyli.Navlekli jsme všechno co jsme měli.Růža i nepromoky.Jestli to bude stejné i dnes,tak bych to vynechal.Jinak si ještě zavoláme a v těch 11 hod.bych tam byl. Rosťa
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od Alois »

Máš pravdu. Pořád hlásí 18 stupňů a přitom je sotva 13. A to je tak na chvíli. Dnes má být kolem 16, tak uvidíme. Pokud bude zima-nejedeme.
Misa

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od Misa »

Mám chřipajznu jako hrom,tak nejedu.Míša.Jinak přeju hodně pěkných zážitků , kochání a dobrý dojezd. :roll:
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od JARDA »

Ahoj , zdravíme vás z první dubnové. Na motorce mám ještě asi 5 hodin práce aby byla schopná jízdy. Neleníme . Jdeme si zajezdit také . Sice jen s jedním kolečkem ,ale užijeme si to . Tomu věřte. :lol: :roll: . Klidně můžete zavítat i do našich neznámých končin. Vodu a kafe ještě najdem.....rukavice také :geek:

zdraví Jarda+ Ludmila
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PRVNÍ DUBNOVÁ 6.4.

Příspěvek od Alois »

Adolf nás marně čekal v Klimkovicích. Vyrazili jsme později a odjinud.

Ujeli jsme asi 120km po silnicích, které moc lidí nezná. Díky minimálním srážkám, ležel občas ještě štěrk na cestách, tak se muselo jet opatrně. Stejně jsme tak jeli. Nádherně probouzející se příroda nás vítala v zapomenutých koutech Oderských vrchů. Ale i když to nevypadalo, dost jsme vymrzli a tak jsem trasu zkrátil a fičeli domů. Aspoň jsme si vyzkoušeli oblečení, které se přes zimu zcvrklo a já jel jako v korzetu.
Zamčeno