Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando. 2O.4.-neděle. Vyjížďka s překvapením.
Sraz. 13 hod. na náměstí v Klimkovicích.
Konec akce--cca v 17 hod.
Ať to nedopadne jak tuto neděli, kdy se akt. přesunul termín odjezdu a ti nepřihlášení se vraceli domů.
P.S. Vajca a tatar sebou !!!!
Marta
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od mirekfjr »

Bez vajec zásadně nevyjíždím... a tatar do té doby seženu. m
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od Alois »

Tak to pojedem jak s vajcama, jo? To se mám na co těšit.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od rosta »

Jedeme také, ale bohužel s kupnýma vajcama... R + R
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od JARDA »

Ahoj ,seženu vzduch do gum a jedu. . ;)
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od JARDA »

Ahoj holky a kluci motorkáři . Velikonoce na motce byly bezva. Zážitků plno ...dostal jsem vajica...dovezl jsem domů vaječinu. Poznal jsem motorkáře ropáka . No a cestou domů jsem se projel v dokonalé jarní bouřce. Všem děkuji za bezva atmosféru. Pojízdný bufet také nebyl k zahození. Klidně se můžete vylepšovat. ;)

Jarda
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od rosta »

Nám se také vyjížďka líbila. Trasa perfektní. Kdyby byla o 10 km pomalší, tak se dala nazvat kochačka. Zapoměli jsme poděkovat Martě za bufetek a Vlastě za koláčky. Tak dodatečně činíme. Marti, Vlasti, děkujeme. Škoda, že nemůžeme jezdit první. To by byla pohodička a ne jenom pálení benzínu. Až budete starší, tak nám dáte za pravdu. Už vidím Ty nasupené tváře, co si Ti důchodci dovolují. Klid,také budete v tom věku a budete zastávat to samé. Dnes bylo ve zprávách, že pes zavinil nehodu. No a co se stalo nám. To samé. Na Martu vyletěl pes a já brzdil i očima. Aspoň vím, jak se jezdí smykem. Byl jsem úplně štorclý. Nevím, jestli by jsme to ve dvojku ubrzdili. Včera jsem si na to samém místě dával velký pozor. Pes nikde, jestli to dělal pořád, tak kdo ví, jestli ještě žije. Jinak to bylo všechno super. Akorád to tankování nafty. Mě se stalo to samé. Byl tam lepší čerpadlář a hned mi to vypnul. Tak pozor. Když budete tankovat ve Fulneku, je tam zrádný stojan! Jinak nám bylo s Vámi dobře a už se těšíme na další vyjížďku. Čusík... R+R
ShrekDaniels
Příspěvky: 146
Registrován: 26 dub 2011, 09:54
Bydliště: Komárno (Slovensko)

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od ShrekDaniels »

Gratulujem k peknému výjazdu!
p.s. neviem čo vás učil Míra Lisý, ale moja rada keď na vás vybehne pes, je nebrzdiť !!! naopak pridať :idea: :mrgreen: ak máte otvorené laufy, tak to väčšinou zabere ..
ccc24 - zážitok nemusí byť dobrý, hlavne že je intenzívny ...
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando. Ano, bylo s vámi jako vždy milo. Na naftu motorky nejezdí, to nám předvedl Mišo. Než na to přišel, tak se mu kouřilo z výfuku jak z komínů, které jsme jako děcka kreslili na výročí Vítězného února..
Ovšem všichni jsme táhli za jeden provaz. Počkalo se, až někdo přišel na to, že má místo benálu naftu, pak jej Alois zatlačil z kopce a fičel k nejbližší křižovatce, kde si domluvil odtah. Naštěstí vše dobře dopadlo a motku má v cajku.
Kluci nás vymrskali tatarem, vařechou, rukama..od nás dostali vajíčka a koláčky.
Bylo veselo a tak to má být.
Ahoj na příští akci. Marta
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od Alois »

Zatím zde nikdo nedal fota z VZJÍŽĎKY. Mám už je nachystané, ale nějak jsem včera předčasně usnul a tak jsem to nestihl.

Kupodivu se sešlo 8 motorek a mělo být 9. Někteří zlí jazykové tvrdili, že má přijít mimořádná bouřka, tak ať rychle jedeme ať jsme zpět. Nádherné počasí, teplo, vítr skoro žádný-ideální počasí. Proto asi přijel i Pepino z Krnova.

Rosťovi nic nevytýkám. Sám jezdím dost pomalu, ale musím brát ohled i na jiné stroje v koloně, tak jsem jel řekl bych kompromisně. Stejně se při jízdě v koloně kochat nedá, tak nevím, co Rosťa za řídítky dělá. Třeba se kochá Růžou. (To -s- tam záměrně není.)

Bohužel, Miloš měl smůlu. U tankování jsme brali ze stejného stojanu, kecali a nikdo si nevšiml. Je to tam opravdu blbě značené. Když jsem viděl dým a Miloš říkal, že bez sytiče ani ránu (to jsme ujeli asi 20km od pumpy) otevřel jsem mu nádrž, čichnul a řekl mu, že tam benzín je. Pak zkoušel Rosťa a já znova a na prstech to neschlo. Bylo to mastné. To už Miloš věděl, že je zle. Nakonec Jarda ochutnal a řekl, že mu benzín nechutná, tak je to nafta. Miloš zavolal pro auto s vozíkem a my vyrazili po Oderském mikroregionu. Poslední zastávka měla být u Tesca v Ostravě na kaskadérské show, kde dorazily už jen 3 motorky.

Bylo fajn, že jsme se po dlouhé době sešli a mohli potáhnout pár společných km.
Přílohy
IMG_0990w.jpg
IMG_0990w.jpg (90.76 KiB) Zobrazeno 6629 x
IMG_0983w.jpg
IMG_0983w.jpg (85.01 KiB) Zobrazeno 6629 x
Co ta Lída fotí??
Co ta Lída fotí??
IMG_0982w.jpg (162.72 KiB) Zobrazeno 6629 x
U mořského oka.
U mořského oka.
IMG_0976w.jpg (94.5 KiB) Zobrazeno 6629 x
Parkovací formace
Parkovací formace
IMG_0974w.jpg (81.46 KiB) Zobrazeno 6629 x
Na startu s Jardou
Na startu s Jardou
IMG_0972w.jpg (126.9 KiB) Zobrazeno 6629 x
Grupenfoto bez Jardy FM.
Grupenfoto bez Jardy FM.
IMG_0966w.jpg (106.35 KiB) Zobrazeno 6629 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj všichni... Přidávám fotky na rajče. Pokud se nebudou líbit komentáře, můžu změnit... http://star-riders.rajce.idnes.cz/Oders ... 20.4.2014/ Moc zdraví Šípková... :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Velikonoční nedělní vzjížďka s překvapením

Příspěvek od Alois »

Růži super komentáře, to je prostě bez komentáře!
Zamčeno