Kopanice 2014

Zamčeno
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Kopanice 2014

Příspěvek od pompe »

Ahoj, vyhlasujem pohodový výjazdík po Kopaniciach, možno trocha Záhorie a Morava . Pracovný názov : Cesta za rozprávkou . Termín buď 15.8. -17.8. / to sa ale kryje so Šuňavou / , alebo radšej 29.8 - 31.8. Miesto stretnutia a ubytovanie ako minulý rok rekr. oblasť Dubník Stará Turá. Tentokrát ale Tanec slnka nebude . Zato bude v tom druhom termíne v Javorinke malá svadobná veselica. Žiadne obavy , miesta je tam dosť.
Dajte vedieť predbežný záujem , z dôvodu rezervácie ubytka.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Alois »

Pompe sqělé!!! Za mě a Martu datum 29-31.8. je OK. Snad už bude drak v pořádku.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od JARDA »

Ahoj Pompe , nám z Lidkou vyhovuje termín 29.-31.8. 2014 . Těšíme se :D .
Jarda
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od rosta »

Ahoj Janka a Pompé... také bychom se přihlásili na pohodový výjazdík po Kopaniciach 29.8.-31.8.2014...
zdravíme R+R
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od pompe »

Ahoj, na kopaniciach v sobotu a nedeľu máme zajednané raňajky , v sobotu máme večeru . Ak máte nejaké návrhy na jedlo dajte vedieť. Zabezpečím pivo a vínko.
V sobotu vyrážame na výjazd o 9.00 hod. a treba mať natankované už v piatok večer . Výjazd bude mať iba cca 150 km, ale na trase nás čaká nejaký program , preto treba vyraziť skôr. Treba mať zo sebou české koruny / obed , vstupné, ... /
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Alois »

Jediná překážka k tomu, abychom s Martou nejeli je špatné počasí. Dnes je jen 15 stupňů a je to otrava. Konec srpna (dnes je 21!) a taková chladna-počasí si z nás celý rok dělá srandu, tak na tuto vyjížďku se snad umoudří. Takže doufám Pompe, že máš objednané i teplo, alespoň 25 stupňů, bez deště a v noci úplněk.

Co se jídla týká nevím co doporučit, ale nedoporučuji buchty, žemlovku a kuřata. To je všechno jedna kategorie. I to kuře, když se pocukruje, chutná jak štrůdl.

Byl zde dotaz, jak budeme spát. Pokud se nemýlím, loni se spalo po dvojicích, takže i letos také ve dvoulůžáku, ano?
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od rosta »

Zdravíme slovenské přátele. Pompe,já s Růžou by jsme přijeli 29.8.2014 někdy kolem poledne.Tak nevím jestli tam už někdo bude. Věříme,že to bude zase dobré. Loňskou vyjížďku jsi měl výbornou. Určitě letos zase překvapíš. Snad Ti vyjde i počasí. Těšíme se s pozdravem. R+R
Lidka
Příspěvky: 4
Registrován: 15 črc 2014, 07:18

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Lidka »

Ahoj Pompe ,
velmi se omlouvám , ale byla mi bez náhrady zrušena dovolená (opět krize v práci ) , takže s Jarkem nepřijedem . Vám všem ostatním přejem sluníčko , dobrou náladu a krásné putování za pohádkou! Těšila jsem se....tak snad příště.....
Užijte si to i za nás. Lidka+ Jarek
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Alois »

Tož Lido, to je blbé. Těšil jsem se, že nám povykládáte. Tak jim taky něco zruš, když si tak s Tebou pohazují!


Pompe, mohl bys zde dát GPS souřadnice a název hotelu či ubytování? Děkuji.
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od mirekfjr »

Ahoj Pompe--možná jsem napsal nebo odeslal něco blbě ale jen pro info---došel Ti můj soukromý mail s otázkou zasláni propozic na kopanice kdybychom chtěli jet na příští víkend s Vámi? děkuji za ochotu mirekfjr
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od pompe »

Ahoj, ubytovanie je v ubytovni Javorinka , vod. nadr. Dubník pri Starej Turej . Malo by to byť označené cedulami , je to bývalý pionierský tábor- Je to tam kde minulý rok . GPS : 48.754827, 17.702122 , iný formát: 48°45'17.4"N 17°42'07.6"E .
Spanie je dvojpostelových izbách , sú zarezervované dve izby so sprchou a sociálkou , ostatné majú soc. na chodbe.
My by sme tam mali prísť tiež okolo poludnia, ale bude tam pani domáca, ktorá má klúče .
Mirek , samozrejme ste vítaní , miesta je zatiaľ dosť. Cena je 10 €/ os/ noc, raňajky 2,50 €, večera 3,50 €.
V prípade potreby môj tel . +421 915 755 590
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od pompe »

Ahoj, prosím o nahlásenie záujemcov na ubytovanie a stravu na Kopaniciach do stredy , 27.8.2014 .
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Alois »

Hlásím se o dvojlůžák se soc. zařízením na pokoji - pokud Martiné povinnosti a počasí dovolí.

A děkuji za souřadnice.
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od mirekfjr »

Se 100% platností( nesmí teda zrovna padat trakaře) se hlásí na Kopanice 2014 mirekfjr a Eržika. Dojedeme kochačkou během odpoledne. navi přátele :) .
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od rosta »

Ahoj Pompe. Prosím jeden dvoulůžák. Díky R+R
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od rosta »

Zdravíme všechny. Tak chceme jenom napsat, že jsme dojeli sice za deště, ale v pořádku domů. Bylo to zase nádherné setkání. Pompe jsi borec, Janka také. To jsou myšlenky. Jestli zdraví dovolí, tak na rok zase. Mějte se všichni hezky a ještě si ten podzim užíjte. Snad bude ještě slušně, že se bude dát ukrojit nějaký ten kochací kilometr. Není nad to poznat, co je kolem nás krásy. Růženka a já to dovedem vychutnat. Mějte se fajn. Jani a Pompe ještě jednou dík. R+R
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od pompe »

Ahoj kamaráti , ďakujeme všetkým za pekné rozprávkové chvíle a skvelé zážitky . Aj počasie dodržalo dohodu a pokropilo nás len piatimi kvapkami , že o nás vie. A v tom mlyne bolo skované strašidlo, ale bálo sa toľkých motorkárov, tak ani nevykuklo . Ale nabudúce ...
Přílohy
v začarovanom dome
v začarovanom dome
P1020855u.jpg (214.46 KiB) Zobrazeno 9730 x
... krásky
... krásky
P1020714-u.jpg (220.84 KiB) Zobrazeno 9730 x
krásky a zvery
krásky a zvery
P1020681.JPG (204.33 KiB) Zobrazeno 9730 x
pekelné stroje
pekelné stroje
P1020655.JPG (213.79 KiB) Zobrazeno 9730 x
strašidelný mlyn
strašidelný mlyn
P1020644.JPG (223.82 KiB) Zobrazeno 9730 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Marta »

Přátelé, kamarádi...pro mě jednoznačně nejlepší akce roku! Pompe a Janka to měli připravené do posledního detailu. Dokonce jsme dostali každý z účastníků víkendu plyšovou hračku, kterou nám Janka předávala s komentářem, který vystihoval naše povahové vlastnosti, či jak nás vidí ona sama. Vyjížďku jsme zahájili na slovenské straně, poté jsme přejeli na moravské Kopanice k větrnému mlýnu na Kuželově. Mlýn je posledním dochovalým holanským typem u nás. Prohlídka poutavá, zajímavá ukázka jak se dříve žilo skromně. Přidala se k nám parta motorkářů z Myjavy a valili jsme na zámek Milotice. Rosťa jel 2 v koloně a konečně se stíhal i rozhlížet. Na zámku nás čekalo velké překvapení..my holky jsme připravily klukům pěknou podívanou. Převlekly jsme se v půjčovně kostýmů za kněžny z minulých časů. Byly jsme krásné a k nepoznání. Užívaly jsme si tu chvíli být v nádherných šatech s obručovou sukní, klobouku a s vějířem v ruce. Kluci z nás byli paf...nějak zněžněli a jak se vedle nás po korzu nesli..fotil nás každý a byli jsme všichni středem zájmu v každém hledáčku. Závěr vyjížďky naplánoval Pompe s Jankou na rozhlednu, která se nahoře tak kymácela, že některým nebylo moc dobře. Večer oheň, burčák, opékaní..Ráno nás Pompeovci odprevadili k dálnici a pak už jen s hlavou plnou zážitků domů. Jani a Pompe!!!Děkujeme za nádherný program, milé povídání, smích a hlavně za to, že jste!!! Bylo to krásné....Marta
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj moji Všichni, přidávám svou troškou do mlýna...
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Myjav ... rpna_2014/#
Velké díky Rostovi za trpělivost se mnou... (motka a jiné)
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od Alois »

A tak jsem tu chtěl reagovat jako první, ale všichni - skoro všichni- mě předběhli. Nevím, co napsat, abych se neopakoval. Byl to opravdu fajn relax, holky v dobových šatech vypadaly úžasně. I pod tou sukní to nebylo tak zlé. Ale nevím proč se opět nezačne takto chodit? Určitě by to všem holkám padlo lépe než chlapské gatě. Ale móda je móda. Třeba se návrháři vzpamatují a vymyslí opět něco tak pěkného.
Pompe -kapitán- udělal bezvadnou věc. Vyšel ze znalosti věci a Rosťu nechal jet za sebou. Ač jsem trošku protestoval, Pompe řekl, že to zkusí. No vyšlo to. Rosťa jel perfektně, dodržoval formaci, vzdálenost zkrátka byl naprosto ukázněný. A co víc. Už jsem to tu před lety psal. Jestli existuje někdo, kdo si jízdu na motorce úžasně vychutnává, a je to na něm vidět tu radost z jízdy, tak je to Rosťa. Měl jsem možnost jet za ním a vidět, jak každý kanál objel, zatáčky vybíral, hlavu pokaždé na jinou stranu atd. Patří mu obdiv, že zatím Růži ještě nenapráskal za to, co mu dělá vzadu na motorce. Musí být obdivuhodný jezdec.
V neděli ráno jsme s M fičeli domů, M musela do práce a tak jsme neviděli ten Rozprávkový dom. Vypadal pěkně a mohlo to být krásné. Škoda.
Po návratu domů začlo lít a lije doteď pořád. Ale na Kopanicích bylo dobře, i ten Kelt mi šmakoval, klobásy chutné, jídlo dobré a personál hodný. Bohužel jsem foťák v sobotu nechal na pokoji, tak ještě počkám na Pompeho fotky, co na nich bude. Jano a Pompe, povedlo se vám to. Dík.
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Kopanice 2014

Příspěvek od mirekfjr »

Přátele v jedné stopě-o skvělé akci Kopanice 2014 bylo zde napsáno všechno a způsobem jenom nej,nej,nej. I my dva se k tomuto pomyslnému hodnocení s radostí připojujeme a dáváme organizátorům palec hodně nahoru za bezvadně vymyšlené a zorganizované tři dny na motorkách. Pompeovci jste borci .Děkujem. mirek a Eržika
(Omlouvám se že píšu až teď ale nebyl prostor)
Zamčeno