Oravská vyjížďka

Zamčeno
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Zdavím přátelé. Chtěli by jsme vás pozvat na společnou vyjížďku na oravskou přehradu v sobotu 18.8.2014. Odjezd od báňské 8.30 hod. Čeká se 10 min. Při nepříznivém počasí vypíšeme jinný termín. Upřesníme v pátek večer před vyjížďkou podle předpovědi. Nebudou to žádné drsné kilometry,ale pohodová kochačka. Opatřete si nějaká éčka na kotlíkový gulášek a pivko. Loni to stálo 5 éček. Návrat ve večerních hodinách. Těšíme se na vaš zájem. R+R
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj Rosti. Vypadá to lákavě. Hlasíme se - Marta + Alois. Jen ať počasí přeje.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Tož to POZOR!

V sobotu není 18.8.2014 a dlouho asi ani nebude. Pokud mi kalendář nelže, tak v sobotu je 16.8. a to jsou mj. borůfkové knedle. Takže v pátek ne, ale v neděli bychom tam mohli skočit na modrou hubu. Ale uvidíme, co nám počasí řekne. Zatím lije každý den.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Oprava :
rosta píše:Zdavím přátelé. Chtěli by jsme vás pozvat na společnou vyjížďku na oravskou přehradu v sobotu 16.8.2014. Odjezd od báňské 8.30 hod. Čeká se 10 min. Při nepříznivém počasí vypíšeme jinný termín. Upřesníme v pátek večer před vyjížďkou podle předpovědi. Nebudou to žádné drsné kilometry,ale pohodová kochačka. Opatřete si nějaká éčka na kotlíkový gulášek a pivko. Loni to stálo 5 éček. Návrat ve večerních hodinách. Těšíme se na vaš zájem. R+R
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Zdravím. Velká omluva. Děkuji Alois. Moc se omlouvám.V sobotu je opravdu 16.8.2014. Ostatní vše platí. R+R
erzika
Příspěvky: 2
Registrován: 27 srp 2013, 13:56

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od erzika »

Zdravíme Rosťu a Růženku a rádi se přidáme při pěkném počasí v sobotu k Vám.
S Martou a Aloisem to bude ideální sestava. Zdraví Lidka a Mirek
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Zdavím přátelé motorkáři... Vypisuji další termín vyjížďky na Oravskou přehradu v sobotu 23. 8. 2014. Před týdnem zrušeno k vůli počasí. Odjezd od báňské 8.30 hod. Čeká se 10 min. Upřesníme v pátek večer před vyjížďkou podle předpovědi. Éčka na kotlíkový gulášek a pivko, pořád platí. Loni to stálo 5 éček. Návrat ve večerních hodinách. Možná se počasí umoudří. R+R
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Tak jsem vítal nepřítomné minulou sobotu...
Přílohy
IMG_6619 (2).JPG
IMG_6619 (2).JPG (171.34 KiB) Zobrazeno 5672 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od ruzenalickova »

A já jsem čekala s Rosťou...
Přílohy
IMG_6621.JPG
IMG_6621.JPG (130.97 KiB) Zobrazeno 5669 x
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Zdravím všechny, co to zajímá. Konečně se nám poštěstilo a zajeli si krásnou, klidnou vyjížďku na Oravskou přehradu. Už jsme s Růžou mysleli, že jedeme zase sami, ale slitoval se Adolf a kolegové z práce jeli také. Tak jsme jeli čtyři motorky. Počasí se na nás také usmálo. Za těch 380km na nás spadlo pár kapek a to ještě odpoledne v Polsku ve Wisle. Po pořádku. U Báňské byl jenom Adolf. Udělali jsme pár fotek, že jsme tam byli a fičeli na pumpu na Místeckou.Tam dojeli mí kolegové z práce. Dali jsme kratičkou řeč a jelo se přes Frýdek, Frýdland, Ostravici, kde se tankovalo. Všichni jsme to ujeli na tu plnou nádrž až domů. Dali jsme kávičku a jeli směr Konečná do Turzovky. Odtud do Čadce, Krásné nad Kysucou. Tady jsme odbočili na Novou Bystrici. Počasí a ta cesta,tak to byl balzám pro motorkáře. Vozil bych se tam celý den.V Bystrici jsme zkolaudovali místní přehradu,pofotili a dál jeli na Námestovo. I s přestávkami jsme to zajeli za čtyři hodinky. Musím se pochválit, že jsem kolegům ušetřil dost éček. Kdyby to vedl Alois,tak by jsme mohli otočit a jet domů. Dvakrát nás zodpovědně měřili. Tak, že jsme nestratili ani éčko. Gorolský gulášek byl jak jinak než moc dobrý. Cena tři a půl euro plus chleba. A ještě jeden poznatek. Výborné nealko pivko Zlatý Bažant. Po hodinové přestávce jsme vyjeli do Polska. Po cestě jsme viděli pěkné zajímavosti, jako třeba patnáct metrů dlouhý průvod nevěsty, která šla asi z domu do kostela, nebo k ženichovi. Na přechodě do Polska jsme si udělali čurací přestávku. Tady jsme potkali rodinu z Katowic, která měla v autě plný kufr hřibů. Jeden koš samé kuřátka. Nabrali nám do tašky na cestu. Udělal jsem si smaženici a určitě na ně nezapomenu. Dál jsme pokračovali na Istebnů, Wislu, kde spadlo tolik vody. My se na to koukali z vedlejšího kopce. Pěkná podívaná. Když jsme tam dojeli,tak už jenom voda valila po cestě. Odtud se jelo v kuse domů. Olda nás pozval (donutil) k sobě domů, aby synek viděl zase jinou motorku, než taťkovu. Příjemná rodina. Dostali jsme kávičku a dobrou bábovku. Jeho tchán má také několik veteránů. Kluk má aspoň něco pro začátek. Pochlubil se nám a předvedl auta na dálkové ovládání. Předvedli nám závody po celé zahradě. Byly to prdy. Jednou jsem na takových závodech byl ve Skřípově. Také to nebude levný koníček. Krátká rozlučka a každý valil domů. My s Růžou jsme v Porubě na pumpě dojedli zbytky a jel jsem domů. Tak jsme byli dvanáct hodin na cestě. Sám to hodnotím velmi kladně, už proto, že jsme všichni přijeli v pořádku. Malá poznámka. Nám s Růžou vyjel z vedlejší cesty u Futura takový smrad s kombíkem. Špatně to odhadl a to jsme nejeli rychle. Dobře mi to brzdí. Kvílení brzd bylo ale velké. Tak jsem ho hajzla poslal do horoucích pekel. Už jsem se viděl, jak mu letím přes kapotu. Dopadlo to dobře. Tak to byla taková malá kaňka na tý pěkný vyjížďce. Už se těšíme s Růžou na Kopanice. Pojedeme už v pátek ráno, ať něco vidíme a né jenom asfalt. Díky za trpělivé čtení. Mějte se!!!!! R+R
PS. : pro zvědavé, soukromé fotky Ruži. http://ruena.rajce.idnes.cz/Orava_II._23.8.2014/
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Oravská vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Rosťo, konečně Ti to vyšlo. Doufám, že nás tam ještě někdy zavedeš. Je to dobré téma. To počasí si z nás letos dělá srandu. Kotlíkáč vypadal moooc dobře.

Já nejezdím moc rychle a kór kolem Žiliny. Tam jsou poldové jak blbí a všude měří a vybírají. Jooo Žilina. Jenže když jedeš za mnou, tak se furt kocháš a pokukuješ po holkách, aby R neviděla a potom máš kilometr distanc a najednou mě chceš dohnat a už jedeš nadzvukovou rychlostí. Na druhou stranu si z toho nic nedělej, na to přišel už starý Einstein, bo kdysi kdesi v hospodě řekl, jak mu pomalu nesli pivo, že prý rychlost a nejen ta, je relativní. A dodnes to nelze dokázat jestli má recht či ne. Tak ňákých sto sem či sto tam-žádná míra.

Růžo-žůžo! ty rozmazaniny bych vymazal.
Zamčeno