Nedělní vyjížďka

Zamčeno
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Nedělní vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Zdravím motopřátele. Když nám nevyšla dnešní sobotní vyjížďka k vůli počasí,tak si to trochu vynahradíme v neděli 17.8. 2014. Projedeme se kochačkou kolem komína v oderských vrších. Má být poměrně tepleji než dnes. Sraz v Klimkovicích na náměstí ve 13 hod. Čeká se 5 min. Těšíme se na zájem!!!!! Přejeme pěkný zbytek dne. R+R
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Nedělní vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Dnes bylo v Námestovu nejhorší počasí, déšť a chladno. Snad jen 15 stupňů. A u nás lilo několikrát.

Zítra uvidíme, jak píše Rosťa, má být lépe. Ujedeme asi 100km kochačkou přes zajímavá místa v tomto regionu. A závěr zmrzlina v MBUH a možná i v Odrách.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Nedělní vyjížďka

Příspěvek od rosta »

Tak dnes se to vydařilo. Sice se na nás nalepil malý mrak, ale nespustil. Jinak svítilo sluníčko a bylo dost teplo. Tak jsme to museli zchladit několika pivkama. Začalo to dost divně, neboť jsme se museli vrátit a byl z toho nájezd do makového pole. Říkám Aloisovi ať to nepřehání, nebo si bude myslet, že jsme pořád na hlavní. Růženka nás pohostila buchtou, ale z tý trouby v kamnech. Byla moc dobrá. Nakonec jsme museli Aloise z pole vyhnat, neboť se zase blížil náš mráček. Dojeli jsme do Heřmánek u Oder a mlaskli jsme každý po dvou pivech. Už dlouho jsem nepil tak dobrý čepovaný nealko pivko. No a odtud jsme to přes Kamenku sjeli k Hance. Alois si dal zmrzku a pokračovali do Klimek k Verdunu. Tady byla topinka s tvarůžkovou pomazánkou a poslední pivko. Rozlučka a každý mazal domů.Nikdo nemůže pindat. Bylo to super. I rychlost byla slušná. Já bych ještě nějaký kilometr ubral, ale snad někdy příště. K tomu se musí dorůst. Říkám super vyjížďka. Nezbývá, než si přát více takových. Mějte se hezky a zase někdy. R+R
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Oders ... y_po_druhe.../#
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Nedělní vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Rosťa již vše dokonale popsal jen k tomu mraku. Hlásili v TV, že nebude pršet. Ale hned po výjezdu z Klimkovic se objevil černý mrak. A my jeli přímo do něho a celou cestu se točil jakoby za námi. Až se mi to nechtělo věřit, že by nás pronásledoval.
Na makovém poli jsem se nadlábl jako za mlada. Dnes je takové pole málo vidět, ale kdysi jich bylo více. Výhledy byly úžasné a já jel tak, abych R+R udělal radost. Nebylo kam spěchat a ani se nechtělo. Jen ten mrak mě znervozňoval.

Před Potštátem se R navlekl do nepromoků, ale naštěstí jsme pod mrakem profičeli a zastavili se až v oné hospodě. Pak oklikou do MBUH na zmrzlinu - po cestě zastávka v centru Fulneku na vyčur - jasně, že tu fotku tam Růža musela dát. Rozloučili jsme se u Verdunu. Byla to fakt nedělní pohodovka.

Abych nezapomněl - u MBUH jsme potkali m.j. i Chosého. Neměl se kam schovat, tak "přišel pokecat". Na dotaz proč mi zase nebere telefon a proč někdy s klubem nevyjede jsem se odpovědi nedočkal. Netuším, proč je členem klubu, když se nám vyhýbá.
Přílohy
Pěkný interiér hospody Holanďanů.
Pěkný interiér hospody Holanďanů.
IMG_2565w.jpg (106.81 KiB) Zobrazeno 3173 x
Na bidýlku.
Na bidýlku.
IMG_2560W.jpg (99.72 KiB) Zobrazeno 3173 x
Makovice - prázdné i plné - jako kdybych viděl dav lidí!
Makovice - prázdné i plné - jako kdybych viděl dav lidí!
IMG_2553W.jpg (136.2 KiB) Zobrazeno 3173 x
Ukousne se vršek a nasype do pusy - pak se půl hodiny šťárá jazykem v zubech.
Ukousne se vršek a nasype do pusy - pak se půl hodiny šťárá jazykem v zubech.
IMG_2550w.jpg (110.84 KiB) Zobrazeno 3173 x
Před startem.
Před startem.
IMG_2548W.jpg (134.19 KiB) Zobrazeno 3173 x
Zamčeno