Sovinec na podzim 2014

Zamčeno
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od JARDA »

Ahoj motorkáři,
v neděli 12.10.2014 v10.00 hod se sejdem v Klimkovicích na náměstí na jednu z poslední letošních vyjížděk za krásami podzimu . Cestu jsem vybral ..směr Sovinec , Rešovské vodopády , jídlo na Hartě.....domů. Celkem asi 220 km. Plavky s sebou ... ;) ...
Odjezd 10.15 hod . Opozdilci flašku s sebou.
Zdraví vás Jarda.


http://www.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... a&rl=Hlavn%
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od rosta »

Zdravím Jarouši. Tak jo. V 10hod. v Klimkách. Doufejme,že bude počasí. Čusík. R + R
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od Alois »

Ano, v neděli bychom to s Martou měli zvládnout. Ale nějak se nám kazí zdraví, tož uvidíme.

Mám dvě technické připomínky k trase:

1. Cesta z Bílovce do .... teď si nevzpomenu je celé léto zavřená-Skřípov, takže se tam nedá projet. Znám cestu jinudy po kotěhulkách do Hradce.

2. Cesta z Vítkova na tu hlavní mezi Fulnekem a Hradcem je také uzavřená celé léto a asi ještě dlouho bude. Je to třeba objet na Fulnek. Info platí cca 14 dnů nazpět.

Takže by se dalo z Klimkovic do Pusté Polomi, pak Melč a prokličkovat přímo do Mladecka na tu hlavní. Ale nevím, co je v Opavě, zdali se tam musí či ne. Pak už normálně Šternberk pokud chceš přes Ejhle Člověk či po hlavní do MB a Vítkova dle plánu. V Loděnicích je to už snad spravené.

Je to tvá akce, nechci do toho kecat.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od JARDA »

No jo Alois , tak se vypoť a bude dobře. Sereš na to a je to tu. ;)
Technické problémy jsou od toho ,aby se řešily . Tak pojedem na Odry ...Vítkov ...trošku poškrtáme se stupačkama a bude nám líp.
A je po problému.

PS : kdybys hledal kapky ..Alois...máš je na půdě. :D

Zdravím Jarda
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od Alois »

To víš, že kapu. Mám tam dalších 60 litrů. Ale s rozumem, abych pak nedřistal kokotiny. Ale ten podzim je u mě vždy takový. Tak to kombinujem s Brufenem.

Trasa může být třeba přímo na Fulnek, Odry, Potštát, Šternberk, Ecce, a pak pokračovat dle Tvého itineráře s tím, že by se objela Harta a zpět jelo kolem Kružberku na Vítkov a Fulnek. Ono se dá z Vítkova prokličkovat po kotěhulkách zpátky, ale cesta nic moc. Jezdím tam často, tak vím. Projet se dá všude, ale ty naše cesty stojí za prd.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od JARDA »

Děkuji všem zůčastněným za účast. Až na ten závěr to bylo dobré . Tak někdy příště ahoj.
Jarda
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od rosta »

Ahoj Jardo.Přesně jsi to napsal.Pěkná trasa.Pěkná vyjížďka.Počasí super.Co více si přát. Jak mě to lapne,tak si ji projedu ještě jednou,ale svojim loudavým tempem. No prostě jsem již starej dědek.I když nemusíme,tak se rádi na krásných pohledech zastavíme a čumíme.Roztáhnem deku,dáme kavčo a nějaký koláček a nasáváme tu krásu. Važme si každé chvíle,kdy se můžeme proskočit.Možná se ještě ukáže pěkně a ještě se spolu projedeme. Tak zatím se mějte. R+R fotky dodá Růženka
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od Alois »

Rosťo, je to fakt. Važme si každé pěkné chvíle....
Včera bylo super. Jarda vybral fajn trasu. My s Martou nemohli přijet na start a tak jsme vás dohnali skoro přesně na Hartě. Ani nevím, jak se to mohlo povést tak přesně dorazit. Jeli jsme tam po pěkných cestách a dost jsme švihali. Marta chtěla ostřejší tempo, ale po ďůrách jezdím pomalu, bo mi to nějak divně pruží a skáče jak kozel. Kolem Harty na Roudno je taková nerovná cesta, musí se jet pomalu, ale krásná alej a za týden bude už zlatá jako loni. Tak si tam R zajeď.
To, že jsme se roztrhli - no, my měli s M štěstí, že jsme R+A dohnali. Jeli jak čerti a dlouho jsme nevěděli, že se kapitán ztratil.
U MBUH byli Fordi Mustanzi. Porsche, Ferrari - no nádhera. Taky hodně pěkných motorek. A teplo a milo.
Jen mě od rychlé jízdy odradil ten čerstvý křížek u Vítkova v zatáčce - smutné.

Tož, ještě Draka nebudu přikrývat peřinou, bo se může stát, že bude dobré počasí a vyrazíme.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj mojí milí... jestli se pořád zdá, že je moc fotek, tak ještě můžu umazat... nebo přidat z mého soukromého alba... :D :D :D
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Vyjiz ... ijna_2014/
Opět ještě jednou všechny zdraví šípková Růženka.
JARDA
Příspěvky: 77
Registrován: 25 srp 2011, 19:36
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od JARDA »

Ahoj motorkáři,
malé vysvětlení k nedělní vyjížďce . "Kapitán se neztratil"...jen v úžasu pozoroval co se za ním děje. Jsem rád , že jsem poznal lidi s vlastním názorem Rosťu , Pompeho...... S klubem jsem ledacos zažil . Byly to chvilky veselé , ale také spousty , kdy se mozek zastavoval . Dnes 14.10.2014 jsem se rozhodl , že ukončuji členství v klubu SRCR . Mám o motorkaření trošku jiné představy a ty jsem v klubu bohužel nenašel. Dál budu brousit gumy po cestách ,necestách a užívat si motorkářské svobody. Přeji Vám všem krásně užité km. Možná se i někdy potkáme .

Zdraví Vás Jarda
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Sovinec na podzim 2014

Příspěvek od rosta »

Tož, já nevím...JPG[/attachment]
Pěkná, milá tlupa ...
Pěkná, milá tlupa ...
IMG_9131.JPG (69.6 KiB) Zobrazeno 5727 x
Je nám s Váma dobře...
IMG_9132.JPG
IMG_9132.JPG (71.2 KiB) Zobrazeno 5727 x

Zdravím Tě hochu...
To snad nemyslíš vážně. Nejsi přeci nějaká citlivka. Mě to nevadí, to se stává. Já byl v Itálii a taky se stratila půlka kolony. A navíc jsme zůstali bez mapy a nikdo neuměl žádnou cizí řeč. Samí dědci, také jsme to ujeli. Horší bylo sehnat nocleh. Od jednoho dědka žila holka v Německu a ta nám po mobilu vše zařídila. Večer jsme se zmrskali a bylo. Sjeli jsme se až v Česku. Nakonec jsme se pěkně ožrali. Byla by to škoda. Možná jsme na Tebe moc pomalí a náš styl Ti nepasuje. Ale jednou za čas se to dá přeci vydržet. Jsme na sebe zvyklí a jezdíme s Tebou rádi. Tak dej vědět, co se vlastně tak velkého přihodilo .Nebo to hoď za hlavu a nikdo to nebude řešit. Takových chvil ještě bude. Já i Růženka jsme byli nadšeni. Určitě si to projedem ještě jednou. Tak se mějte hezky a dejte o sobě s Liduškou vědět. Čus!!!!!!! R+R
Zamčeno