VALAŠSKÝ OKRUH

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od Alois »

Pokud zítra bude pěkně, tak bychom mohli udělat Tour de Valachi. Plán budu modifikovat dle předpovědi počasí.

Sraz v Klimkovicích v 11.00 h, návrat u MBUH v cca 16.00. Domluvíme se ráno kolem 10h telefonicky.

Oběd někde po cestě, možná ve Valašské Bystřici.

Kočky a psy sebou nebrat.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od rosta »

Zdravím. Něco již sice mám naplánováno,ale možná to přehodnotím.Tak ,že o tom vím.Čus R.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od Marta »

Čau, zelí našlapané v hrnci...takže využijeme s Aloisem poslední sluníčko a určitě se přidejte.
P.S. Močení během jízdy povoleno. Ohlašovací povel..troubení, blikání..hlavně se ne...
M
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od Alois »

Trasa by mohla vypadat takhle:

http://goo.gl/maps/iYGgB

Je to 183 km, pomalou jízdou tak 5-6h s obědem. Ale možná ji zkrátím podle nálady, počasí atd. Kdo chce jet, ať v 10.00 zavolá pro informace.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od Alois »

Předpověď se naplnila a je tam velký vítr a 14.4 stupně. Na vyjížďku v rozsahu mapy se nejede. Ale nedá mi to, tak nějakou kolemkomínovku např. k Martě na chalupu a zpět dáme.

No nějak se s tím, že choprácká sezóna končí, musíme smířit. A zase začíná sezóna endurácká....
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VALAŠSKÝ OKRUH

Příspěvek od Alois »

Tak v Ostravě vítr a zima, na valašsku teplo a jen větřík. Marta mě provedla cestičkami, kde by i kolona projela, ale nádhera. Slunko svítilo, teplo až horko, nádherné cesty, krajina-řekl bych, že bezvadné zakončení sezóny. Kdo včera vyjel, udělal dobře. Na jihu bylo lépe. Jenom jezděte, dokud to jde. Bude zimní pauza a se současným trendem, že je sníh a zima až skoro do května, bych odhadoval, že si ty zadky dlouho na sedla neposadíme.
Zamčeno