DUŠIČKOVÁ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

DUŠIČKOVÁ

Příspěvek od Alois »

Myslím, že asi nikdo nepojede, ale třeba se počasí umoudří a dvouhodinová vyjížďka by se mohla zrealizovat.

Pokud by se jelo, tak odjezd v neděli 2.11. v 11.00 z Klimkovic z náměstí a předpokládaný návrat kolem 14. Počítám se zastávkou na ohřátí a malé občerstvení. Pojedeme někde kolem Ostravy.

Kdo chce jet, ať dá vědět telefonem, ráno v 10 se rozhodne.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: DUŠIČKOVÁ

Příspěvek od rosta »

Zdravíme motokamarády...
Růženka měla neděli pracovní, tak jsme si to odjeli v sobotu. I když slibovali slušné počasí, tak se jim to moc nepovedlo. Pořádně jsme se oblékli a vyjeli do Bartošovic u Studenky, kde se konal výlov největšího rybníku. Byl to už několikátý ročník v takovém stylu. Skončili jsme u soukromého zemědělce, kde nás pěkně přijali i pohostili. Kapr na paprice a svařené víno. K tomu hrála country kapela. I když bylo teprve poledne, nálada byla výborná. Po hodince jsme odjeli k rybníku, kde bylo plno stánků. Tady jsme ochutnali bramborák, koupili kapra, nechali zabít, naložili do kufru a vyjeli směr Fulnek. Pak jsme jeli přes Vrchy, Skřípov, Kyjovice, Ostravu domů. Po cestě jsme si dali kávičku a koláček, které vždy vozíme. Domů jsem dojel za tmy. Ujeli jsme jenom 130km, ale bylo to pěkné odpoledne. Dokud nebudou solit a bude trochu slušné počasí, tak by jsme nechtěli ještě zazimovat. Možná se ještě potkáme na dvou kolech.
Přejeme Všem pevné zdraví a dobrou náladu. R +R
Přílohy
IMG_9357.JPG
IMG_9357.JPG (73.24 KiB) Zobrazeno 3786 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: DUŠIČKOVÁ

Příspěvek od Alois »

Dneska slunko svítilo a těch 12 stupňů vypadalo celkem optimisticky. Vítr nás sice odrazoval, ale přesto jsme vyjeli. Otevřená cesta na Skřípov mě překvapila 3-mi semafory na úseku cca 5km. Nic se tam nedělalo, jen jsme pořád čekali. V Březové jsme jeli na Požahu-je tam opravená cesta a Fulnek, Kletné a v Pohoři je už rozhledna hotová. Pak Odry a MBUH. Celkem cca 100km a loudačkou. Rosťo, něco pro tebe. Nicméně jsme dost vymrzli a doma jsme už Virago zazimovali. Draka zatím ještě nechám, co kdyby.

Dnes byl asi náš poslední choperský vyjížďkový den v tomto roce. Přesedáme na endura a nějak toho půlroku snad přečkáme.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: DUŠIČKOVÁ

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando,....
Tak je tu opět konec sezóny a mně se teda končit nechce ani trochu. Jednak mě jízda na chopru moc baví a pak mi chybíte přes zimu i vy....kolegové a kamarádi. Tudíž žádné velké loučení, můžeme občas vyjet na lyže či jít tůru pěškobusem a pěkně batoh na zádech.

Alois ještě neví, ale příští týden jej vytáhnu na procházku mým krajem Beskyd.
Přeji všem krásný podzim a až vám bude čučno, tož se stavte aspoň na kafe, tož aj dřevo možete naštípat- zlobit se nebudu. Enduro dostane po kotárech zabrat- terén k tomu na Valachách vybízí.
Pa Marta
Zamčeno