MEDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MEDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Příspěvek od Alois »

Přátelé,
jsem už docela dlouho spolupořadatelem báječné akce, která se nazývá "příhraniční setkání motocyklistů". Letos už to bude 6tý ročník, na kterém se spolu s Renkou po celá ta léta nezištně i finančně podílíme. Rád bych Vás pozval zavítat, na tuto, skoro bych řekl rodinnou událost, v "malé vísce s velkou už tradicí", jak jsem si ji dovolil nazvat. Skrbeńsko, tak se ona malá obec jmenuje, se už skoro navždy zapsalo do kalendáře motoakcí pořádaných u našich polských přátel, jen kousek za naši hranicí.


Vaši
Pedro+Renka

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... fde0f2b324

(Dovolil jsem si přemístit tuto anonci zde do srazů, aby byla lépe viditelná, Alois)
Přílohy
Pozvánka
Pozvánka
imgresize.jpg (170.09 KiB) Zobrazeno 5611 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Příspěvek od Alois »

Bohužel jsem nikdy na tomto pěkném srazu osobně nebyl, ale dle ohlasů vřele všem doporučuji. Je to už letitá tradice. Díky Pedrovi A Rence máme logo na této akci, což nás může jen těšit.

V tomto termínu je naplánováno Rakousko III, takže my s Martou jsme tam. Ale kdo může, jeďte podpořit tuto mezinárodní akci.
pedro
Příspěvky: 95
Registrován: 01 kvě 2011, 07:26

Re: MEDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Příspěvek od pedro »

Přátelé, jsme unavení, ale spokojení !!! Akce předčila naše očekávání, loňská účast 257 motorek byla překonána....letos se nás sešlo 351 motocyklů. Ano, tolik různých strojů se sešlo na 6. ročníku příhraničního setkání motocyklistů, jen kousek za bývalou hranicí v Polsku. Vesnice Skrbeńsko, kde se tato akce pořádá, je malá....spolu s Renkou jsme vymysleli slogan, který se ujal..."malá víska s velkou tradicí" ! A věřte nám, všem se líbí... máte vidět tu spokojenost lidí, kteří tam přijedou....letos akci navštívili lidé snad z celého Slezska, vždyť jenom od nás z příhraničí České Republiky přijelo 70 motorek!!! Ono společné přátelství vyznavačů motosportu po obou stranách bývalých hranic rozdělujících naše státy je zde velmi pozitivní. Máme úpřímnou radost, že se také naše krédo, pod jakým jsme kdysi stavěli náš tým SRCZ, neustále objevuje v podvědomí všech slušných lidí. Už dnes se těšíme na další ročník.

https://www.youtube.com/watch?v=vqjaazp6rD0
Zamčeno