VESELÁ ZPRÁVA

Odpovědět
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Alois »

Z takových zpráv musí být jen radost...................................
Přílohy
20160.jpg
20160.jpg (72.47 KiB) Zobrazeno 4044 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Alois »

A tak jsme se s Martou zúčastnili malé, ale pěkné svatby našich kamarádů motorkářských výletů, nyní již manželů Čeganových.

Dnes ve 12.30 hodin SEČ byli oddání na zámku ve Slatině místostarostkou Bílovce a pod dohledem svědků Marty a Jardy-bratra ženicha. V tomto komorním složení proběhl krásný obřad s velice rozumnou řečí oddávající, pěknou hudbou a s přípitkem všech svatebních hostů.
Pokračovali jsme v tenisovém centru v Bílovci a po obědě, světe div se- objevil se Milan s Ilonou na rodinné oslavě své matky, která probíhala ve stejném lokále. Překvapení bylo na obou stranách. Posléze se objevil, pro mnohé neznámý, ale dlouholetý člen SRCZ - Harsst.

Oběd se protáhl do pozdních odpoledních hodin a nutno říct, že vše bylo v klidu, pohodě, zkrátka po čeganovsku.

Přikládám pár fotek na dokreslení situace.
Přílohy
Marta se rozplácla ve starostově úřadě na zámku.
Marta se rozplácla ve starostově úřadě na zámku.
IMG_9278W.jpg (64.29 KiB) Zobrazeno 4038 x
První gratulanti.
První gratulanti.
IMG_9288W.jpg (98.14 KiB) Zobrazeno 4038 x
Znáte Harssssta?
Znáte Harssssta?
IMG_9290W.jpg (89.74 KiB) Zobrazeno 4038 x
Pózy pro obecenstvo a fotografa.
Pózy pro obecenstvo a fotografa.
IMG_9276W.jpg (120.04 KiB) Zobrazeno 4038 x
Trio po.
Trio po.
IMG_9274W.jpg (76.03 KiB) Zobrazeno 4038 x
Ještě před chvílí stálo.
Ještě před chvílí stálo.
IMG_9271W.jpg (122.01 KiB) Zobrazeno 4038 x
A už jim ve společné cestě nic nestojí.
A už jim ve společné cestě nic nestojí.
IMG_9272W.jpg (112.17 KiB) Zobrazeno 4038 x
První pusa s oddávající.
První pusa s oddávající.
IMG_9267W.jpg (89.7 KiB) Zobrazeno 4038 x
A je to! První pusa s manželkou.
A je to! První pusa s manželkou.
IMG_9257W.jpg (82.19 KiB) Zobrazeno 4038 x
Už jde do tuhého.
Už jde do tuhého.
IMG_9251W.jpg (101.37 KiB) Zobrazeno 4038 x
Před vpuštěním do obřadní síně, zatím vše OK.
Před vpuštěním do obřadní síně, zatím vše OK.
IMG_9247W.jpg (86.52 KiB) Zobrazeno 4038 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando...už připravuji nedělní oběd a prohlížím si fota. Ano...já tam také byla, jedla, pila, hodovala. Bylo pro mě ctí jít za svědka své dlouholeté přítelkyni, se kterou mě pojí mnohaleté přátelství a navíc se nevěsta a ženich poznali u mě na chalupě a přeskočila jiskra...ne jiskra..málem mi chytla chalupa od té energie a po 4 letech si včera řekli své ano. Mirek dal Lidušce hned 2 svatební polibky a v duchu veselí a krásy probíhal i celý sváteční den. Přeji novomanželům hodně lásky, štěstí, zdraví a aby vždy při sobě stáli. Ve chvílích radostí i starostí. S láskou....Marta
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od vahon »

8-) Tož velká gratulace .Ať se vše daří jak má. Přejí Laďa a Danuš
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od miri1 »

Ahojte vespolek když už jsme tuto dobře utajenou svatbu objevili jako první (což bylo samozřejmě náhodou) vyjma aktivních účastníků svatby - tak i když jsme gratuloval osobně, tak ještě jednou vše nejlepší novomanželům do společného života, hodně štěstí :D a mnoho bezpečných kilometrů- přejí Milan a Ilona.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od miri1 »

Ještě jsem zapomněl- ten obrázek v tom oznámení je úplně super!!! Výborný nápad pro motorkáře 8-) 8-)
Milan
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od ruzenalickova »

Krásné, veliké, milé překvapení je tady. Já jsem něco sice čula, ale neměla jsem čas uvažovat, copak se děje. Malé indicie tu byly od Aloise, že má těch svadeb více, na které musí jít. Liduška s Mirkem se také pořád culili jak měsíčci... Ale vše je v pořádku. :) Přejeme s Rosťou jen veliké pokračování jejich štěstíčka. :) Veliké gratulace, pořád pohodu, ať pohádky není konec, ať nezvoní zvonec... :) :) :) R + R
Mojí vděční objektivy k focení...
Mojí vděční objektivy k focení...
IMG_4861.JPG (198.74 KiB) Zobrazeno 4002 x
Forest
Příspěvky: 3
Registrován: 01 led 2017, 13:57

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Forest »

Gratulujeme Vám a želáme veľa štastia na spoločnej ceste Erik a Maca
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od mirekfjr »

Vážení kamarádi v jedné stopě - všem zde Vám píšícím s úctou děkujeme za gratulace a za přáníčka a Luďovi s Martou za vložení fotodokumentace z naší minisvatby. :D Velmi si ceníme, že jsme jedním kolečkem z kolektivu který má motorku a cestu jako cíl hluboko v srdíčku, umí se tím ze života stejně jako my radovat a věřím, že když bude potřeba tak i smutnit .
Ještě jednou díky a těšíme se na Vás když okolnosti dovolí -někdy a někde. Vaši přátele mirek a lidka
Farar
Příspěvky: 13
Registrován: 06 lis 2014, 13:49

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Farar »

Úžasná správa na sklonku leta. Tak nech Vám spoločný život prinesie splnenie Vašich túžob, želá farar :ugeek: (... Skvělá zpráva na sklonku léta. Ať Vám společný život přinese splnení Vašich přání, přeje farar :ugeek: ) :roll: ;) :P
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od Radek7777 »

Moc příjemná zpráva, je bezva vidět štěstí téměř v přímém přenosu. :) Přejeme oběma novomanželům jen to nejkrásnější ve společném běhu životem, štěstí a radost. :D Radek + Maruš.

Malá předzvěst budoucnosti:
Jen vpřed, zpátky ni krok....jpg
Jen vpřed, zpátky ni krok....jpg (153.91 KiB) Zobrazeno 3961 x
...a takhle napořád !!.jpg
...a takhle napořád !!.jpg (161.51 KiB) Zobrazeno 3961 x
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: VESELÁ ZPRÁVA

Příspěvek od ladislavek »

ahoj kamaradi nezbyva mi nez vam blahopřát k urednimu potvrzeni vasi dosavadni cinnosti. mooooc vam to sluší.otazka zni kdo bude další cau lada
Odpovědět