Puzzle

Odpovědět
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Puzzle

Příspěvek od Marta »

Přátelé, motorkáři...
Dnes mám možnost prvně smeknout nad umem Jardy Viro. Ano. To nejtěžší puzzle v mém životě vidím prvně poskládané..a to Aloisovu motku. Děcka. Já ji viděla jen rám a vše označené po zemi v garáži a bylo mi smutno. Vážím si věcí a po těch 1OOO drsných z ní zůstalo jen plno součástek a rám. Jarda dokázal nemožné. Poskládal to a je to borec. Tím pádem valíme na Pastviny. V případě poruchy vemu Aloise jako batůžek...Jardo, parádní práce. Marta
jardaviro
Příspěvky: 30
Registrován: 06 říj 2011, 15:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Puzzle

Příspěvek od jardaviro »

Děkuji Marti za projevenou důvěru a uznání. Doufám, že se žádná porucha nevyskytne a ty budeš moci trasu projet sólo.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Puzzle

Příspěvek od Alois »

Ale tak zase tak moc ho chválit nemůžeme, aby nám Jarda neusnul na vavřínech. Přece jen to bez závad nebylo, sice drobnost, ale měl jsem v zadním kole o 0,000001 MPa vzduchu méně. A to by se stávat u takového odborníka nemělo.

Jinak po ujetí cca 200km se neprojevilo nic zvláštního, až na to, že motorka jede jako o život klidně a vyrovnaně. Včera jsem nainstaloval nové plexi (po reklamaci u prodejce) a teď to je už úplně hotové. Pomaličku to "zajíždím" a sleduji každý zvuk, pach, chuť apod.

Opravdu smekám před Jardou. Nevěřil jsem, že by se to mohlo povést na poprvé. Ani v Yamaze se (dle internetu) nepovedlo na první šup. Zkrátka Jarda Viro je BOREC!
Odpovědět