MARTA + BLAZIUS

Odpovědět
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

MARTA + BLAZIUS

Příspěvek od Radek7777 »

Asi všichni víte, že Marta pořádala soukromou akci "Beseda s Robertem o DAKARu." Byli jsme potěšeni pozváním a i když byla soukromá, nedá mi to ale, tady na Staru, poděkovat a s velkou poklonou ocenit ten báječný den, který připravila na své krásné chalupě. :o Je jen málo slov, které by vyjádřily údiv nad tím, co vše se jí podařilo - její překvapivé přivítání v kroji s vynikající slivovičkou, neskutečné pohoštění (svatby jsou skromnější) včetně Laďova mňam gulášku, řízků a řízečků, chlebíčků, salátů, buchet a frgálů (doplněno výbornými buchtami od Pavlíny) a aby toho nebylo málo, tak "třešnička na dortu" - tatarák.... k tomu pivo víno ženy zpěv...no, raděj se nezpívalo a ženy JEN vlastní :lol: ...a to vše v báječné a veselé atmosféře celé party do pozdních nočních hodin, no nechtělo se odejít. ;)

Robert opět zajímavě, poučně i vtipně představil letošní DAKAR se svými fotkami a videi - bylo na co koukat, co poslouchat a místy i čemu se divit, jak to vlastně DOOPRAVDY na Dakaru probíhá. Jako bonus nám ukázal jeho cestu do Konga za gorilami...doufejme, že se tam nezamiloval do nějaké fešné gorilky. :oops: :lol:

Ještě jednou moc díky Martě i jejím/našim přátelům za úsili a nápady s přípravou tohoto super dne. :P
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MARTA + BLAZIUS

Příspěvek od petmil0717 »

Krásně jsi to napsal Radku :) Marta je prostě nejlepší!!!!!! :) Děkujeme M+P
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MARTA + BLAZIUS

Příspěvek od Alois »

Robert nám nabídl přijet už na podzim v soukromé záležitosti, leč termín se odkládal až nám navrhl, že to spojí se zážitky s Dakarem - tentokrát z muslimské země. Od té chvíle Marta převzala nad celou akcí svou aktivitu a já se dozvěděl jen datum. Byl jsem stejným hostem jako ostatní, jen papuče jsem si nemusel vzít. Na jídlo, pití a to, jak bylo vše nachystáno jsem koukal jak z jara. Fakt dost dobré!

Večer před setkáním jsme diskutovali o cestování a pak nám Robert povídal o gorilách v Africe až do podrobností, které už v sobotu neříkal. Smutně nám vyprávěl historku, jak ho v pralese jeden gorilák popadl a tak ho ojel, že byl z toho dost překvapen a nemůže na to zapomenout. Abych ho utěšil, tak mu říkám, nic si z toho Roberte nedělej, prdel se ti zahojí a aspoň ti do toho nekecal. A Robert se slzou v oku říká. No právě, nemluví, nepíše ani mi nezavolá.....

Přivezl nám opět ukázat dakarskou motorku od Engela a svou skoro tutéž KTM, na které jsem měl možnost se povozit. Krása, nádhera, nemám slov. Na dakarské jsme tentokrát nemohli, ale kdo byl v Přibyslavi před pár lety, měl možnost si ji vychutnat.

Všiml jsem si, že délka Robertova vyprávění dosáhla asi 8 hodin a přesto si dovedl udržet pozornost. Informace, kterými nás krmil, byly zajímavé a někdy až neuvěřitelné. Jo holt kdo umí umí, kdo neumí čumí.

Nezbývá než poděkovat všem, kteří se o nás o víkendu starali.
Odpovědět