PASTVINY 2015

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PASTVINY 2015

Příspěvek od Alois »

Letos se sejdeme na Pastvinách 10, 11 a 12. 7. 2015.

Příjezd 10.7. odpoledne, odjezd 12.7. kdo jak chce. Pokud s námi hodlají jet nějaké slečinky, tak upozorňuji, že se spí pod stany!!! Je to zážitek a zároveň sranda. Je povoleno spáti na lavičce či na zemi.

Cit z netu viz loňská vyjížďka:

Pastvinská přehrada v údolí Divoké Orlice nás upoutá nejenom jako významná technická zajímavost, ale především jako místo letní rekreace a turistiky. Travnaté pláže nabízejí v létě možnost odpočinku a her pro rodiny s dětmi, ale také příležitost k provozování vodních sportů a v neposlední řadě nás okolí přehrady láká k turistickým pochodům nebo cyklistickým výletů.....citace z netu.

Málo známá přehrada, která je vyhledávána čundrákama určitě stojí za to. Jako náctiletí jsme tam jezdili na pionýrech, na tu dobu to bylo celkem daleko. V okolí je spousta zajímavostí, na pár z nich se zajedeme podívat.

Trasa tam může být přes Jeseník, Hanušovice, Králíky-bunkry, poutní místo, klášter, vojenské muzeum, Pastviny. Sobota vyjížďka po okolí a v neděli oklikou cesta domů. Vzdálenost od OVY 200 km. Ubytování v autokempu AMC Pastviny ve vlastních stanech.
Kontakt na camp: http://www.atc-amk.zamberk.cz/index.php?a=kontakt

Letos bychom se mohli projet po nové silnici kolem hranice s Polskem až do vnitrozemí a pak zpět. Poku má někdo nějaký nápad, napište.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od Alois »

Na základě několika set dotazů ohledně konání akce Pastviny všem sděluji, že akce BUDE. Dnes jsem zajistil rezervaci našeho oblíbeného palouku nad lesem, bufet funguje, kemp taky, voda v přehradě je a teplá voda ve sprše teče.
Kdo chce přece jen chatku, nějaká slabší povaha, tak nechť si ji objedná indivindi viz link v odkaze.

Připomínám, že jednou za rok si ten luxus bydlení ve stanu můžeme dovolit. A v loni někteří svůj stan ani nevybalovali a spali na lavičce.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od Alois »

A protože se nás tam chystá poměrně dost, počasí má být dle ČT1 dobré, tak nezapomeňte něco vypáleného na zahřátí nebo jako ochrana proti chrápajícím, vařič na ranní snídani v trávě, baterku a stan.

S Martou vyjíždíme už v pátek odpoledne kolem 14-15 hodiny, kdo se chce přidat, tak může. Rosťa vyjíždí dříve.

Připomínám také pro ty, kteří s námi tak často nejezdí, že by si měli přečíst pravidla jízdy ve skupině, ať nedojde k potížím jako loni. Viz. náš web: http://www.star-riders.cz/clanky/clanky/

Výlet si uděláme buď do Králík- poutní dům, vojenské muzeum, pevnost a pak Suchý vrch - rozhledna a bouda nebo mám trasu cca 100km, dle místního stav. úřadu s pěknýma cestami. Ale určitě nepojedeme do Polska nebo po hlavních cestách. Bude to kochačka tak akorát pro Rosťu a Růžu.

Oběd někde po cestě.



Akce v Žamberku cca 6 km: 1. FC Žamberk - Oddíl kopané pořádá 11. července od 16 hodin na stadionu Pod Černým lesem tradiční Pivní slavnosti. Všichni milovníci piva a fanoušci dobré muziky jsou srdečně zváni!
Program:
18:00 - 19:15 Regen
19:15 - 20:15 Sekwenza
20:15 - 21:00 Wasabi
21:30 - 0:30 4 Waty
Vstupné 15:00 - 18:00 50,-; od 18:00 80,-
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od pompe »

Vyrážame v piatok, doraziť by sme mali večer. Tak ahoj na Pastvinách.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od rosta »

Ahojky všichni. Já s Růžou vyjedeme v pátek kolem poledne.Uděláme si takovou kochačku. Čus. R + R
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od ruzenalickova »

Moc zdravíme přátelé, zatím mám jen fotky na mém soukromém rajčeti. Kdo se chce zase trochu ponudit, najde si to svoje. http://ruena.rajce.idnes.cz/Orlicke_hor ... 12.7.2015/
Bylo překrásně, jezdili jsme, počasí vyšlo, blbli jsme, co si přát více. Byl to krásný víkend... R + R.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od pompe »

Krásny víkend v Orlických horách, veľa slnka, v noci 5 st. Pekný výjazd, kochanie , výhľady , krajina, ... Trocha telocviku pri súťažiach a v nedeľu šlapadlá na vode. Paráda.
Ahoj.
Přílohy
P1010258.JPG
P1010258.JPG (200.05 KiB) Zobrazeno 4465 x
P1010253.JPG
P1010253.JPG (222.07 KiB) Zobrazeno 4465 x
P1010139.JPG
P1010139.JPG (230.48 KiB) Zobrazeno 4465 x
P1010115.JPG
P1010115.JPG (233.21 KiB) Zobrazeno 4465 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od Alois »

Myslím, že to bylo to, co jsme všichni potřebovali. I vymrznutí ve stanu k Pastvinám patří. Nebyla taková zima v noci poprvé.

V sobotu se k nám přidal Vahon a Jarda s Pavlou ze Svitav, tak nás bylo dost. Nádherná krajina, výhledy, počasí a do půlky trasy i super cesty. Ta druhá půlka - no volal jsem ve čtvrtek na 3 místa a všude mi řekli, že silnice tam mají krásné. Je fakt, že toto území je daleko od Prahy, tak zřejmě jsou lidi rádi, že na cestách je alespoň trochu křivého asfaltu. Tak to berou za krásné cesty.

Zřejmě jsem vás na vyjížďce utahal, protože místo hospody jsme všichni leželi u stanů na dekách a dřistali a dělali to, co píše Pompe. Na druhý den jsme se s Martou balili 3!! hodiny a pak jeli domů. Po cestě jsem viděl ceduli MAKRELY a tak jsme závěr akce strávili doma u ohně. Za Kocandou nás dohnal Pepino s Dášou, mávali na nás atd. Marta na mě volá: nějaký blbec chce předjet, tak ho pusť! Až po cca 20 km Marta poznala Pepina na Triumfu. Netušili jsme, že to jsou oni a zdravili nás. Na Skřítku pauza na kafe a recept na makrely a domů jsme valili už svižně.

Byla to fakt pohooooda.
Přílohy
Fakt se povedly
Fakt se povedly
IMG_3717W.jpg (167.79 KiB) Zobrazeno 4452 x
Do uzáku jsem přihodil ještě kus masa
Do uzáku jsem přihodil ještě kus masa
IMG_3716W.jpg (240.81 KiB) Zobrazeno 4452 x
Po ránu na slunku-Pepino září novotou
Po ránu na slunku-Pepino září novotou
IMG_3711w.jpg (150.48 KiB) Zobrazeno 4452 x
Dělali jsme blbosti, které připravil Pompe
Dělali jsme blbosti, které připravil Pompe
IMG_3703W.jpg (152.22 KiB) Zobrazeno 4452 x
Naše stanové městečko
Naše stanové městečko
IMG_3698W.jpg (140.92 KiB) Zobrazeno 4452 x
Foto s Vahonem-bohužel musel na šichtu
Foto s Vahonem-bohužel musel na šichtu
IMG_3685W.jpg (171.47 KiB) Zobrazeno 4452 x
U Masarykovy chaty
U Masarykovy chaty
IMG_3681W.jpg (226.2 KiB) Zobrazeno 4452 x
Grupenfoto na Zemské bráně
Grupenfoto na Zemské bráně
IMG_3669W.jpg (238.51 KiB) Zobrazeno 4452 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PASTVINY 2015

Příspěvek od Marta »

......milé, pěkné, lidské, veselé, přátelské....
V pátek pěkná kosa ve stanu. Zuby cvakaly o sebe, ale ráno nás slunce pošimralo po čumáčkách a vitaj do sedel. Parádní vyjížďka, stále co nového objevovat v Orlických horách. Panoramatické výhledy , klikaté cesty, komu vadilo, že stále poskakujeme ????To museli být jedině chlapi, my holky jsme si to užívaly. Snídaně v trávě má vždy své kouzlo, chutná to na tom liháči úplně jinak než z kastrolu doma. Poležení na dekách, soutěžení...nejvíc nás pobavili R s R. Bylo na nich vidět zapálení a Rosťa furt vymýšlel další srandičky. Kéž by nám všem to tak vydrželo dlouho...ano, bylo milo.
Další setkání je na Kopanicích a tak je opět se na co těšit. Zdraví Marta
Zamčeno