2. LISTOPADOVÁ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od Alois »

Zimě se ještě naštěstí nechce panovat a tak doufám, že pěkné počasí vydrží do úterního svátku 17.11.2015 stejně úžasné, jako v neděli.

Sraz v 10.45 u MBUH a vyrazíme v klidu a pohodě někam po pěkných cestách zhruba do 200 km Rosťovým tempem.

Po zkušenosti z minula si vezměte prosím jídlo a pití sebou, budou časté zastávky a škoda času trávit v nějaké, byť i pěkné hospodě. To si můžeme dovolit v létě, kdy je světlo do 22 hodin, ale v tuto dobu už v 16 hodin je smutno.

Čas a místo odjezdu může být operativně změněno, dejte vědět, kdo jede.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: 2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od Alois »

Pravděpodobně v úterý nebudu moct s Martou jet, Rosťa bude kapitán.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: 2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od rosta »

Zdravím motochaso. Tož, když mě to dal Alois na starost, tak se toho ujmu. Jes-li to neodvoláme k vůli počasí, tak to bude taková kochačka s častýma zastávkama. Bude dobré se dobře oblíknout. Budou to takové listopadové drsné km. No a nemusíme ani nikam do světa. Ukáže se, jak si poradíme i s tímhle počasím a terénem.Bude se to hodit i na zimu do auta. Umět ubrat ten plyn k vůli bezpečnosti. Já už tak jezdím i autem. Není kam spěchat. Nic není tak důležitého, aby jsme museli jezdit jako nějací nemocní cholerici. Žasnu, s čím se musíme potkávat na cestách. Čeští motoristé jsou hodně nemocní. Slušnost, tolerance, ohleduplnost a co tak někomu dát přednost, tak to je nad jejich myšlení. V autoškole jich nic neučí a tak to potom vypadá. Dost, to je tak na školení. Kdo snese tempo R+R, tak si může říci, že to s ním není ještě tak špatný. V pondělí večer ještě upřesníme místo a start. Zatím si užívejte víkendu. R+R :D :) :lol:
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: 2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od ruzenalickova »

Opět přeposílám pár fotek z naších malých setkání, která nás vždy potěší...
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Navst ... 16.11.2015.../
http://star-riders.rajce.idnes.cz/Posle ... 7.11.2015/
S velkým pozdravem Ruža a Rosťa...
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: 2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od Marta »

Děcka...opět Růženčina fotodokumentace nás vrací ke vzpomínkám a k opravdu prima překvápku od Janky a Pompeho...tak to jsou vážně jediní, kteří přijeli na motorce, přespali a opět za deště jeli domů. Smekám. Oba stále s úsměvem a v phodě. Zakončení sezóny v Motobaru bylo parádní. Pokec, tanec a já furt před barem s holkama, neb kůření bylo zakázáno...i tak jme řádili jak černé ruky. Do betle ve 3 a už v 9 smažení řízků a pak milá káva u nás s Pompeovci. Pak vyjížďka a já..já ve vatě. Já jela jako batůžek. Poprvé letos a jak mi bylo dobře. Aloise mi bylo líto. Řídil téměř stále v dešti, ale na tom jeho šípu vyhřívá i sedadlo a snad i přední plexi...Růženka měla kávu-jak jinak. Holka naše ji má stále a já si na to zvykám rychle. Rosťa vedl vyjížďku a parádně. Rychlost akorátní a trasu vybral pěknou. Po svačině jsme se odpojili a valili domů, kde nás čekala pracovní návštěva a zazimování goldwingů. Hm. Super stroj. Letos jsem nalítala 14 tisíc km a stále kvokám a učím se. Velmi pěkné a důstojné rozloučení se sezónou. Tak zdravím a těším se na 30.12. Děkuji vám všem za krásné a nezapomenutelné chvíle, které jsme spolu zažili v letošní sezóně a hlavní je, že počty jsou stejné a nikomu se nic nestalo. Jsem s vámi ráda a šťastná. Pusu v klusu. Marta
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: 2. LISTOPADOVÁ

Příspěvek od pompe »

Ahoj, záver sezóny bol trocha studený , a pri tom moc fajn . Trocha zábavy v motobare , nocľah u Rúženky , doobedné pohostenie u Aloisa a Marty a pekný výjazdík pod vedením Rosťu . Ďakujeme priatelia a čoskoro dovidenia.
Zamčeno