MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Alois »

Vážení, tento sraz se bude konat v Dobešově, kousek od Oder v nádherné krajině na kopci s výhledem na celé Beskydy. Předpokládám, že vyjížďka bude zážitek, poněvadž tamější cestičky vedou přes lesy a pole většinou po hřebeni Oderského mikroregionu.
plakat adosX.jpg
plakat adosX.jpg (245.05 KiB) Zobrazeno 5576 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Alois »

A zde podrobný prograsm:
Dobešovské léto 2011x.jpg
Dobešovské léto 2011x.jpg (249.3 KiB) Zobrazeno 5576 x
libor

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od libor »

Ja bych se zučastnil,muze to byt super,meli bychom tam jet všichni a ukázat co jsme zač
Maarty

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Maarty »

řekl bych, že všichni velmi pravděpodobně nepojedeme, protože v tu sobotu se osm jezdců vrací z chorvatska...
bogdant9

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od bogdant9 »

Bohužel nemůžu taktéž v tom termínu jsem služebně mimo. :cry:
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Alois »

OD Jimyho Liborovi :
Ahoj Libore,
včera jsme se o tom bavili na vyjížďce po Jesenikách, níže založil odkaz již Lojza, ale předběžně jsme domluveni, že se sejdeme u Motorestu Hanka, měl by jet Alois, Josef, Krnováci, já, snad Berry, ö vce lidech zatím nevím.
Jimy
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Alois »

Je možné, že pojede i Pedro a myslím, že i Chosé. Snad se přidá i Charlie s Aladinem u Motobaru u Hanky.
charlieFM

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od charlieFM »

Ahoj hoši, no asi už je pozdě, teprve teď jsem u PC, nepíšete zde v kolik vyjíždíte od Hanky, je 10.00 tak to už asi nestihnu. Prohlížím plakát, event.zkusíme dorazit tam, ovšem Ladin se někde toulá. Ahoj Charlie z FM
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MOTOSRAZ Dobešovské léto 9.7.2011

Příspěvek od Alois »

Tak včera, asi po třičtvrtě roce, bylo konečně léto nejen v Dobešově, ale i na Ostravici. K motobaru přijelo našich 12 motorek. Krnovská větev s Jimym nezklamala a kromě Dáší byla v plné síle i s novým zájemcem o členství - myslím, že Lukáš se jmenoval. Dokonce Berry s novými kufry, které svým objemem jsou tak na 10 vajec, 2 lahváče, nějaké šminky a menší peněženku. Ale jsou pěkné, takové ženské a mi se stejně jako Berry taky líbí. Přijel se s námi pozdravit Chosé, bohužel nemohl na vyjížďku. Nový pár - dnes už naši členové - Kaštan a Lenka z Kopřivnice s námi jeli poprvé a jsem rád, že máme spolu s Charlie a Ladinem další 4 nové výborné členy a přátele. Možná, že se i Vašek brzy rozhoupe a posílí naše řady.Velkou radost jsem měl z Pedra, že opět v plné síle sedlá svého oře.
Přesun na Dobešov proběhl rychle až na mou vynucenou zastávku u benziny. Omlouvám se všem, za porušení pravidel, neměl jsem kde natankovat. Musel jsem po dojetí na sraz konstatovat, že Berry už jezdí jako chlap. Asi ten tréning na kolobutach ji pomohl. Bylo to příjemné, mít dvě holky v koloně 12 motorek za zády. Konec jistil Kamil se svou lokomotivou - pardon, raketou.
Sraz byl v pěkném místě, vyjížďka v pohodě, bez problémů cca hodinu a půl a celou dobu jsem sledoval Rosťu v nové kůži, jak si ji vychutnává. Po návratu jsme si dali občerstvení, Charlie na mou intervenci se zůčastnila soutěže o nej zvuk motorky. Sraz byl pěkně připraven, cca 150 motorek, auta, veteráni apod. Pak jsme se přesunuli na Ostravici, kde bylo odpoledne resp. večer plný hvězd. Hasiči, občerstvení, guláše atd. Myslím, že naše SRCZ byla jediná skupina motorek na této akci. Bezvadně zaparkoval Jimy - před hasičským autem, tak byl opakovaně vyvoláván. Alespoň jsme měli reklamu.
Při odjezdu jsem se nestihl ani rozloučit s Kaštanem a Lenkou, musel jsem odjet narychlo. V kufru jsem měl bundu, helmu a rukavice a zasekl se mi zámek. Ladin řekl, ať se na to vykašlu a jedu v kšiltovce. Dobrý nápad. Prolítli jsme Ostravicí kolem 100km/h, předjížděli jako o život a musím po této zkušenosti konstatovat, že nevím, nač jsem si kupoval helmu za 9tis, když kšiltovka je méně hlučná, lehká, vzdušná a zdálo se mi, že v ní vypadám lépe. V noci bylo taky pěkně, přijel jsem domů s prázdnou nádrží něco po 22 hodině.

Dnešní ranní rozhovor s Pedrem, Charlie a Berry mě nemusel vůbec přesvědčovat o tom, že Dobešovské léto splnilo naše očekávání a že díky všem Star Riders funguje tak, jak jsme si při jeho zakládání představovali!


P.S. Byl bych rád, kdybyste i Vy napsali své postřehy. Ať má Hakuna objektivní informace do kroniky
Zamčeno