Baťův kanál, Pahrbek 2016

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Přátelé, motorkáři.
Tímto dáváme s Aloisem ve známost, že vás srdečně zveme na benefiční motoakci, kterou jsme pojmenovali Putování po Baťově kanálu.
Termín konání - pátek 10.6. až neděle 12.6. 2016 . Uvádíme to možná pro někoho s předstihem, ovšem opak je pravdou. Tato lokalita je i více jak rok plně obsazena a proto zapněte příjmový kanál v mozku a zapište do diáře. Vyplouváme 1O. 6. 2O16 .
Místo konání...Rekreační zařízení Pahrbek - Napajedla.www.pahrbek.cz. Na těchto stránkách se vám zobrazí ubytovací možnosti, které jsem osobně prohlédla a jsou celé v novotě a tudíž splňují vše potřebné. Ubytování jsem předběžně zarezervovala již dnes - musela jsem se takto rozhodnout, neb je to tak atraktivní oblast, že už teď je pozdě , ale paní Balintová nám zabukovala 10 bungalovů a na každém z vás je, pro jakou variantu se rozhodne. Každý bungalov má parkování pro motky, dle výběru sprchu, vanu či snad i vířivku, ale ty drahé si musí objednat každý sám. V každém je kuchyňka, varná konvice, lednice. Možno se v jednom bungalovu ubytovat 2 či 4 lidé, každá dvojice má samostatný pokoj . Ceny podle počtu ubytovaných jsou uvedeny na stránkách http://www.pahrbek.cz. Termín uzávěrky objednávek je do konce února 2016. Areál má dvě pláže, šlapadla, minigolf....ohniště, které jistě využijeme. Rádi vám ukážeme s Aloisem krásy Zlínského kraje a v so odpoledne máme vyjížďku lodí po Baťově kanálu. Toto je na úvod vše. Čtěte, mrkněte na web. stránky a zavčas si zajistěte ubytování . K dispozici je tel. 577943554 -recepce pí Balintová. Hovor se jí přepojuje na mobil, či prostřednictvím rez. mailu, který je na stránkách. Pro můj osobní přehled pište potvrzení objednávek či dotazy na tel. 724 206 783.
P. S. Budeme se snažit pro vás připravit zajímavý víkend ....kde zažijeme dva krásné výhledy. Ze sedel našich strojů a jistě pouta.vý pohled z lodi. Vyřizuji pozdrav od kapitána lodi...s kterým poplujeme. Zatím ahoj a tímto plavbu zahajuji!!!!!!!!!!!!!!!! Marta a Alois

P.P.S. Je již pravidlem na našich akcích, že opět uděláme sbírku na motorek pro invalidní vozík Karolinky - viz foto PLES MOTOBARU: http://forum.star-riders.cz/viewtopic.php?f=31&t=473. Když už náš stát nemá vůli se postarat o české občany a je mu bližší pomoc občanům jiných zemí, musíme se snažit o naše postižené děti postarat alespoň touto zdlouhavou cestou.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Nazdar bando..tak píšu na papír seznam parťáků na naše společné putování a ladím vše pro to, ať jste spokojeni. Dnes přišla od kapitána objednávka lodi, která s námi vypluje od našeho ubytování, ať můžete jíst, pít a zvratkama krmit ryby. Užívejte adventu a nespalte cukroví. Pa Marta
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od pompe »

Ahoj, hlásime účasť na akciu , bungalov máme rezervovaný . Tešíme sa
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Ahoj děcka, připomínám pro ty z vás co ještě nemají rezervovaný pelech, že paní Belantová píše seznam a bukuje bungalovy. Hlásí se mi vás hodně a tak se moc těšíme a bude to zahajovací akce na jak tak koukám nabitou sezónu. Mějte se všichni fajn, dobíjejte v garáži baterky, leštěte výfuky a těšte se. Pa Marta
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od rosta »

Zdravím.Já mám zato,že jsme ubytováni s Pompem a Janou.Objednal to za nás Pompe.Bude to asi zajímavé,tak se těšíme. R + R
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Marto a všichni, kteří se zúčastníte první velké akce - mám zajištěn bungalov - Milan a Ilona - René a Iva a jak jsem tak dal pokec s Radkem, tak má taky s Hankou zajištěn bungalov. Pak se říká, že je málo lidí - vždyť tam budou zase všichni což je jen a jen dobře !! Takže ten kanál dáme !!
Určitě to bude super a moc se těšíme - výfuky neleštím, baterku nedobíjím -pááč všechno už bylo zprovozněno.
ahoj Milan
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando...ubytko máme zaplněno, program a trasu dávám do hlavy a už se nám to blíží.
Spočítám přihlášené a v rámci urychlení u našich zastávek, vyberu určitou částku na vstupy a lístky na loď po příjezdu v pátek či v sobotu ráno.
Bude to cca 150 kč, ale toto ještě nevím přesně.
Moc se s Aloisem těšíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando...
Akce Baťův kanál se blíží a budeme tím zahajovat naši sezónu. S Aloisem a dvěma moto kamarády jsme v neděli projeli celou trasu vyjížďky a pilujeme detaily. Zahajujeme v pátek večeří, v sobotu o půl desáte na place a pak jízda po regionu Zlínského kraje. Večer plavba lodí. Vstupy na atrakce a parkovné a ty věci kolem servisu vyberu během pátku a so ráno, ať se nebrzdíme na stanovištích. Tak cca 2OO kč. V neděli dopoledne návštěva největší sbírky Harley motek ve střední Evropě v Otrokovicích. Je tam co vidět a pak valíte každý po své ose. Těšíme se s Aloisem na vás a pokud máte nějaké otázky..tak můj mobil 724206783. Tombolu neděláme, nebude na to čas, ale jako každá naše větší akce je vždy i pro ty, kterým zdravotní stav neumožňuje zažít to co my zdraví...tentokrát na Karolinku a dosbírání na vozík. Každý se rozhodněte dle svých možností a opět výtěžek předáme Hance a rodině té krásné holčičky. Mějte se dobře a ať už je 10.6. Zdravica od Marty a Aloisa.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Velehrad - žehnání motorkám

Příspěvek od Alois »

Přátelé, asi jako jedno z největších překvapení je,

že se nám s Martou podařilo zajistit žehnání motorkám i jezdcům přímo na nádvoří baziliky ve Velehradu!!!! Takže ať máte pěkně napucované motorky i čisté spodní prádlo, alespoň chvilku vypustíme sprostá slova z naší řeči i myšlenek a poslechneme si páterova slova, která jistě všichni potřebujeme. Týká se to samozřejmě i těch případných neznabohů, kteří s námi pojedou.

Asi si vzpomínáte na akci Setkání na chalupě u Marty, tehdy jsme byli na Sv. Hostýně a také nám požehnali motorkám. Myslím, že na začátku sezóny je tento církevní miniobřad na místě.

Máme nachystaná další překvápka.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Ahoj kamarádi, blíží se první zahajovací akce sezóny- Pahrbek, tak jen ladíme detaily trasy a těšíme se. Jídlo je zajištěno- snídaně a večeře v areálu. Na vyjížďce máme svačinku, pozdní oběd bude cca v 16 hodin ve vesničce Spytihněv, která je vyhlášena v celém kraji grilovaným kolenem. Koleno se počítá pro 2 osoby a pokud někdo nemá rád maso, tak se podívejte na www.kolena-spytihnev.cz a tam si může na jídeláku vybrat jiný pokrm. Pak jen prosím po příjezdu nahlásit mně a já vám toto jídlo doobjednám. Je to v rámci urychlení . Večeři jsme posunuli po půl deváté, až se vrátíme z plavby. Přeji vám pěkný víkend a ten další si užijeme společně.
Zdraví Marta a Alois
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Rembo »

Zdravíme vás všechny . Děkuji ještě jednou všem kdo připravili tuto super akci. René a Ivča
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od rosta »

Zdravíme přátelé jedné stopy... Je nám příjemnou povinností poděkovat a zatleskat organizátorům této nádherné akce. My staří, to dovedeme dvojnásob ocenit, neboť jsme vděčni za každou vyjížďku, kterou se nám podaří ještě realizovat. Bereme to jako nádherné prožití stáří, až to nepůjde, budeme mít krásné vzpomínky a k tomu pěkné fotky.Tak ještě jednou díky Všem, kdo připravili tuhle vydařenou akci. R + R :) :)
https://star-riders.rajce.idnes.cz/10.- ... l..._2016/
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

Já, Šípková se předem omlouvám za hodně fotek na rajčeti. Prostě mi to nedá, abych je tu nedala. Je náročné si je všechny prohlédnout, chce to hodně trpělivosti... :) :) :) Tato akce se mi moc líbila i dárky jsme dostali. Zdraví vydrželo, což pro nás starší je nejdůležitější. :) Děkujeme Martě a spol. za parádní akci. Všechny ještě jednou stiskám a doufám, že se uvidíme příště. :) R...
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

IMG_7379.JPG
IMG_7379.JPG (340.49 KiB) Zobrazeno 11589 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

IMG_7376.JPG
IMG_7376.JPG (313.35 KiB) Zobrazeno 11589 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

IMG_7641.JPG
IMG_7641.JPG (398.02 KiB) Zobrazeno 11587 x
Už mám řidičák na motorku také... :)
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od mirekfjr »

Nepřidat se taky s velkou pochvalou by bylo znevážení práce organizátorů na motoakci Pahrbek 2016. Suprový víkend, bezva lidi, vymyšlené a asi vše dotažené do konce. Děkujeme že jsme to mohli prožít s Vámi....Eržika a mirekfjr
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od pompe »

Marti , Alois , vydarená akcia , prešpikovaná zážitkami . V skratke :
Na Pahrbek sme dorazili , slivkou sme sa osviežili .
Nové tričko , výjazd fajn , chutné jedlo naozaj !
Plavba loďou , harfy hlas , pri ohníku spevu čas .
Harley tomu bodku dal , na rozlúčku zamával .
Ďakujeme , Janka a Pompe
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Tož po valašsku...ogaři a cérky. Děkujeme s Aloisem za pochvalu, která nás velmi těší a zároveň je odměnou za plno hodin příprav. Vše vyšlo na jedničku a byl to parádní víkend, protože jsme se všichni na něj těšili. Ano, chtěla jsem vám ukázat krásy našeho kraje. Zlínsko i Slovácko. Tam, kde roky žiju a teď už i na periferii Ostravy, ale ten kraj je moje srdíčko a to tam bylo dáno. Mám teď možnost poděkovat vám všem. Vidět vaše rozzářené oči, plnit vaše duše zážitky....tak to jsme s Aloisem chtěli. Děkuji i sponzorům, kteří nám dávali na Karolínku, Zdeněčkovi za 75 řízků, Jardovi za originální kresbu a upoutávku našeho srazu, Péťovi za tisk triček, paní švadleně za ušité šátky na loď, za oplatky, propisky. PČR za naprosto skvěle odvedenou práci....bez nich bychom nikdy neprojeli takto pospolu, škoda, že nejsou na Růženčiných fotkách. Vážně nás chránili a dostali řízek a ofi pochvalu. Vyjížďka byla i pro mě, která ji vytvářela udělána tak, ať vidíte top kraje. Historii Zlína s prvním mrakodrapem, výtah- kancelář pana Bati, naše nejkrásnější lázně- Luhačovice, byť jen přehradu a co je asi největší poutní místo ČR- Velehrad. Důstojné žehnání v podání pana pátera Přádky, břuchy zaplnit koleny a plavba lodí. Na horní palubě poutavý výklad, dole v podpalubí lodivodi z našich řad...někteří byli poznat - loď valila hned nalevo a pak napravo. Plavba klidná, všichni v tričku klubu a šátcích. Večer můj dárek vám, Lucie- harfenistka filharmonie dokázala zavřít ústa všem. Harfa je nástroj noblesní a její Argentina dostala všechny. Pak táborák a písničky Pompeho a Janky, klobásky a vtipy a smích. Ráno společné foto a pak návštěva největšího muzea HD v Evropě. Paráda...a pak jen pusinky, stisk rukou a smutek...nějak se nikomu nechtělo. Proč ? Protože jezevec.....děcka, bylo bezva, usmívejte se a těšte se---valíme za Pompem a fajfka na triku je Pušť..Zdraví Marta a Alois
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od miri1 »

Tak jsi to Marto přesně vystihla v té rekapitulaci - já si taky myslím, že se nenašel nikdo, kdo by byl nespokojený - vše bylo suprově zorganizované, klapalo to jak mělo - parádně pěkně za sebou se ty akce hrnuly a to bylo jen a jen dobře :o .
Takže ještě jednou móóóc díky za super nabušený (akcemi) víkend - a za chvíli už zase na další akci se těší
Milan a Ilona
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Alois »

Ani jsem netušil, že jsem zde už něco napsal. Chystám dodat nějaké fotky a taky podrobnosti pro ty, kteří se nezúčastnili a možná tiše závidí. Mají co. A tak ještě jednou z mého pera.

Marta měla nápad uspořádat akci v "jejím" kraji". Oponoval jsem, že letos máme plno akcí a navíc má svých starostí dost. No, nemělo to cenu jí něco říkat. Nijak jsme se nedohodli, ale bylo jasné, že se pokusíme získat nějaké peníze na Karolínku - motorek k vozíku už koupili a tak mi Hanka z Motobaru řekla, že má podstoupit nákladnou rehabilitaci a po ní snad bude chodit alespoň o berlích. Kéž by.

V pátek jsme se sjížděli a ubytovávali. Hodně nám pomohl všestranný pomocník Martin nejen na místě, ale i s přípravou akce. Odpoledne nás navštívil kreslíř p. Gottwald, jehož účastnické listy všem osobně podepsal. Zřejmě s autogramiádou nepočítal. Pohyb po kempu zdokumentoval svou zrcadlovkou Olin - poslal mi spoustu pěkných fotek. Dáme je taky na Rajče.

Vyjížďku negativně ovlivnil déšť už od ranních hodin. Několik, těch slabších motorkářských povah, odřeklo účast. Ale přijeli i Rudí vlci.Tak nás v koloně jelo 25, později 24. Policejní doprovod byl skvělý. Hlídka nstržm. Aleny Martínkové a pprap. Michala Kopřivy udělala vše pro maximální bezpečnost naší kolony. A kdo měl čas se ohlédnout nebo koukat dopředu, musel vidět tu nádheru 25 motorek ve formaci. Ač máme jiné zkušenosti s PČR, přesto si myslím, že jejich motto "Pomáhat a chránit bylo naplněno." Bez nich bychom se ještě dnes motali po Zlíně. Však jsem taky poslal na PČR tři dopisy s poděkováním. A tři proto, aby se někde v šuplíku neztratily.

Baťovo muzeum, Luhačovická přehrada - řízky, okurky! Netušil jsem, že se do Goldwingu vejde cca 60 řízků, několik pecnů chleba a 5l flaška s okurkama. Díky p. Zdeňku Doležalovi jsme se mohli nacpat a taky v kempu napít. O gastro se nám postaral s plnou parádou.

Na cestě do Velehradu jsme se rozloučili s policejní hlídkou - nesměla překročit hranici okresu. Mají svého šéfa, který jim to asi zakázal. Blbé a nepochopitelné, že.

Ukázkový příjezd kolony na nádvoří baziliky vyvolal děs v očích některých návštěvníků. Byl to pěkný rachot čoprů, kterých byla většina. Vzorné zaparkování nemělo chybu. Návštěvníci si prohlíželi naše stroje a foťáky jen pleskaly.

Pěkný a zajímavý obřad žehnání motorkám a jezdcům Pátera P. Přádky,SJ byl odměněn potleskem. Účastnit se takového obřadu na největším a nejznámějším poutním místě v ČR se každému motorkáři jen tak hned nepovede. I farnosti Velehrad patří dík za dar Karolíně ve výši 1200,-Kč.

Zastávka na cestě ve Spytihněvi naplnila naše žaludky vepřovými koleny, které chutnaly naprosto úžasně.

Hodinový výlet lodí po Moravě s výkladem a zajímavými informacemi se vydařil. Během hodinové plavby jsme si vyzkoušeli řízení lodi. Koukal jsem, jak Růža bravurně projela pod mostem a od kormidla jsem jí nemohl ani dostat. Nevím, jestli umí jezdit na kole, ale řídit loď umí dobře.

Po večeři nás čekalo překvapení. Lucie a harfa. Martin musel svítit baterkou, aby Lucka viděla na noty. Marta pozvala i svatebčany, a všichni jsme se kochali nádherou strunné hudby. Fakt, kura, zážitek.

A následovalo opékání klobás, dřisty, kytara a tak dále u ohně, u kterého jsme díky obrovské zásobě dřeva trávili dva večery. Poklona patří Láďovi nejen za dřevo a klacky, ale i za pomoc.

Ráno úklid a odjezd do muzea HD. Netušil jsem, že v ČR jsou tak cenné exponáty, které nemá ani největší muzeum HD v ÚSA.

Asi nejvíce byli z naší akce překvapeni majitelé kempu Pahrbek. Týden před setkáním osočili Maru, že svatebčané se bojí nás motorkářů a ať s námi něco udělají atd. Obavy se naplnily, ale naopak. Dle sdělení oněch majitelů se nevhodně chovali právě účastníci svatby a nás museli jen chválit, že takovou slušnou partu motorkářů ještě nezažili.

A tak přidám ještě pondělní postřeh Reného: Ty Alois, fakt jsme dobrá parta a jak tak uvažuju, ani žádný kazišuk, co by dělal bordel tam nebyl. Fakt super.

Jak to vše dopadlo? Akce Pahrbek - Baťův kanál přinesla Karolíně výtěžek opravdu Baťovský: 9 999,-Kč!

Všem děkujeme.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Alois »

Ještě se budeme těšit na videozáznam Mirka fjr. To bude super. Přidávám pár fotek hlídky atd.
P1220343W.jpg
P1220343W.jpg (115.47 KiB) Zobrazeno 11501 x
IMG_5508W.jpg
IMG_5508W.jpg (111.92 KiB) Zobrazeno 11501 x
U ohně
U ohně
IMG_5530W.jpg (62.36 KiB) Zobrazeno 11501 x
Cesta do muzea
Cesta do muzea
IMG_5557W.jpg (98.73 KiB) Zobrazeno 11501 x
Baťova budova - krásná stavba
Baťova budova - krásná stavba
IMG_5560W.jpg (171.45 KiB) Zobrazeno 11501 x
Pompeovci
Pompeovci
IMG_5522W.jpg (98.89 KiB) Zobrazeno 11501 x
Řysky
Řysky
IMG_5603W.jpg (120.5 KiB) Zobrazeno 11501 x
Zase řysky
Zase řysky
IMG_5602W.jpg (124.83 KiB) Zobrazeno 11501 x
Řysky
Řysky
IMG_5605W.jpg (183.57 KiB) Zobrazeno 11501 x
Hlídka
Hlídka
IMG_5608W.jpg (121.42 KiB) Zobrazeno 11501 x
Řysky
Řysky
IMG_5610W.jpg (121.82 KiB) Zobrazeno 11501 x
Řysky
Řysky
IMG_5614W.jpg (182.58 KiB) Zobrazeno 11501 x
Řysky
Řysky
IMG_5615W.jpg (129.14 KiB) Zobrazeno 11501 x
Obřad
Obřad
IMG_5636W.jpg (92.71 KiB) Zobrazeno 11501 x
Nohy bolí
Nohy bolí
IMG_5662W.jpg (101.63 KiB) Zobrazeno 11501 x
Kapitán akce
Kapitán akce
IMG_5671W.jpg (95.68 KiB) Zobrazeno 11501 x
Lucka
Lucka
IMG_5685W.jpg (85.31 KiB) Zobrazeno 11500 x
Obecenstvo
Obecenstvo
IMG_5692W.jpg (82.54 KiB) Zobrazeno 11500 x
Mirek fjr v muzeu HD
Mirek fjr v muzeu HD
IMG_5723W.jpg (91.63 KiB) Zobrazeno 11500 x
Richard s Martou
Richard s Martou
IMG_5754W.jpg (142.87 KiB) Zobrazeno 11500 x
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od mirekfjr »

Přátele motorkáři - jak tady přede mnou Alois poznamenal něco o dokumentaci s kamerou ---natočeniny z Pahrbku jsme ihned doma přes telku zhlédli, ano je to obstojné. Nebudu Vás ale teď hned s tím zatěžovat ,určitě to máte vše ještě živé v paměti :shock: -- jak bude prostor dám zde ihned odkaz .
(protože to sám neumím a znalý kolega je na dovo ... takže proto tak :lol: :lol: :lol: ).fotky zde jsou super, rajče pod Růženčinými fotkami praská ve švech , mějte nádherné dny a třeba na Pastvinách navi
Eržika a mirekfjr
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

Milí motorkáři, fotek není nikdy dost... :) :) :) Přidávám ještě jedny fotky od Olina. Jsou moc pěkné, zase trošku jiné. Má lepší foťák, bohudík, trošku nostalgie neuškodí... :) https://star-riders.rajce.idnes.cz/1O.- ... Pahrbek_II./
Ještě jednou moc zdraví Šípková. :)
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od ruzenalickova »

Jsme pěkní, tak ještě jednou ... :)
Přílohy
IMG_7380.JPG
IMG_7380.JPG (330.66 KiB) Zobrazeno 11451 x
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od vahon »

Tož pěkné ,pěkné . Palec nahoru.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Alois »

V pátek 1.7.2016 ve 14.00 hodin přijede do MBUH Karolína s babičkou. Hodláme ji předat vybranou částku 9 999,- Kč na její rehabilitaci. Kdo může, ať přijde. Poté odjezd do Púště.
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Alois »

V pátek jsme dle plánu osobně předali peníze Karolince, která nám předvedla pomocný motorek na svém vozíku. Na motorek jsme také přispěli již v lednu. Poděkovaly nám všechny tři - Karolínka, babička i prababička - viz foto.

Karolína měla pro nás překvapení v podobě obrázků, které sama namalovala a taky původně chtěla zahrát na flétnu. Ale dítě je nevyzpytatelné, a zřejmě když uviděla tolik motorkářů a byla v cizím prostředí, tak nám zahrát odmítla. Jistě že to chápeme a nikdo se na ni nezlobíme.

Dne 4.7.2016 nám přišel e-mail od p. Seidlové:
¨
Dobrý den,

Chtěla bych Vám všem, ještě jednou moc poděkovat za sbírku pro Karolínku. Velice si Vaši pomoci vážíme.

Zároveň bych se chtěla omluvit za Karolínčiné odmítavé chování, neznáme to u ni a byla jsem docela nemile překvapena. Byla to moje chyba, měla jsem ji na hraní na flétnu upozornit....Byla jsem cestou myšlenkama jinde (otec po mozkovce se zlomeným obratlem v LDNce, dcera po třetí operaci páteře.....honila jsem čas, abychom přijeli včas), měla jsem Káju připravit nebo ji to říct cestou.

V příloze zasílám slíbené obrázky.

Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví a cestování bez nehod!

S pozdravem a vděčností, Daniela Seidlová



Myslím si, že obrázky nepotřebují komentář.

A1.jpg
A1.jpg (132.34 KiB) Zobrazeno 11288 x
IMG_5898W.jpg
IMG_5898W.jpg (117.35 KiB) Zobrazeno 11273 x
Přílohy
A2.jpg
A2.jpg (85.42 KiB) Zobrazeno 11288 x
A3.jpg
A3.jpg (64.7 KiB) Zobrazeno 11288 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od Marta »

Ahoj všeci...
dívám se na fotky a tomu malému děvčátku se nedivím vůbec..tolik černých lidí kolem sebe, to bych taky měla strach písknout. Mám velkou radost, že se na kanále vybralo tolik peněz a že člověk může aspoň takto pomoci. Zdravica ze Zlína. Marta
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od mirekfjr »

Kratičké video z odjezdu z Pahrbku na vyjížďku.
https://www.youtube.com/watch?v=woBh1BViRd0
mirekfjr
Příspěvky: 31
Registrován: 03 čer 2013, 09:34

Re: Baťův kanál, Pahrbek 2016

Příspěvek od mirekfjr »

Odjezd z Velehradu po žehnání motorek.
https://youtu.be/py2p26td-cI
Zamčeno