Ples Motobaru

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Ples Motobaru

Příspěvek od Marta »

Kamarádi, připomínám všem čtenářům webu, že 16.1.2016 se koná ples Motobaru a Hanka nás požádala, ať to dáme na stránky. Lístky si objednejte u ní, ať vás připíše ke společnému stolu. Zároveň bude v průběhu večera předán osobně malé Karolínce výtěžek z tomboly z našeho předsilvestrovského setkání. Těšíme se na vás všechny. Ahoj....Marta
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Ples Motobaru

Příspěvek od Alois »

Chce li někdo z vás přispět ještě do plesu na Karolinku jakoukoliv částkou, doručte peníze Martě nebo mi. Je možnost peníze poslat na můj účet a já obnos přidám k vybrané částce.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Ples Motobaru

Příspěvek od Alois »

Ples byl letos vydařený, plno lidí a program jednoduchý a pěkný. Spousta mladých lidí slušně oblečených, krásné holky, obsluha a jídlo, že by Polrajch záviděl, bohatá tombola, zkrátka pěkný ples. Je vidět, že to Hanka umí.

Měli jsme rezervovaný stůl a díky nemocem, chybělo asi 6 lidí z naší party. Ale to zdravé jádro se sešlo v pohodě, jako vždy.

Před začátkem nás Hanka poprosila, abychom osobně předali Karolínce po jejím vystoupení peníze z Předsilvestrovského setkání a to 7400,-Kč. Její babička nám se slzami v očích děkovala a vysvětlila na co peníze použije. Na motor k vozíku, díky němuž se Karolínka bude moci pohybovat mimo obytné prostory. V terénu (chodníky, obchody, škola atd.) nemají ideální podmínky pro pohyb na manuálním vozíku a její drobná fyzická konstituce by manipulaci s vozíkem nezvládla.

Vystoupení 10 letého páru překvapilo společenskými tanci a pak tanec Karolínky s kamarádkou na parketu bylo velmi dojemné. K tomu chybělo slov.

Peníze jsme předali a začala zábava. Hudba hrála, tancovalo se, pilo, jedlo - jako vždy bylo fajn. Během pokecu jsme vymysleli další akce na letošní rok- viz AKCE2016. Pokud to vše zvládneme, budem dost uježdění.

Kolem půlnoci byl striptýz. Bohužel ve tmě, jen pár barevných reflektorů sem tam problesklo. Čekal jsem na "zlatý hřeb" - spíš na její ... a Marta mi řekla- už je svlečená. Já to fakt v té tmě neviděl, proto jsem zběsile fotil, abych mohl Želvovi ukázat, o co přišel.

My s Martou byli spokojeni.
Přílohy
Tož jen odcať pocaď.
Tož jen odcať pocaď.
IMG_4885W.jpg (69.49 KiB) Zobrazeno 4066 x
Výtěžek naší akce i plesu byl poukázán 8 leté Karolince.
Výtěžek naší akce i plesu byl poukázán 8 leté Karolince.
IMG_4874W.jpg (124.06 KiB) Zobrazeno 4066 x
Tanec na parketu.
Tanec na parketu.
IMG_4871W.jpg (74.21 KiB) Zobrazeno 4066 x
Naše parta před zahájením plesu
Naše parta před zahájením plesu
IMG_4851W.jpg (94.47 KiB) Zobrazeno 4066 x
Karolinka, babička, její kamarádka a Marta.
Karolinka, babička, její kamarádka a Marta.
IMG_4844W.jpg (111.23 KiB) Zobrazeno 4066 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Ples Motobaru

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando, k tomu, co píše Alois není co dodat...velmi zdařilá akce a je vidět, že Hance bije srdíčko správným směrem. Ta malá a krásná holčička byla neuvěřitelně svá, silná a neměla trému. Bezprostřední, tančila na vozíčku i bez něj a musím říct, že i ti pokérkovaní drsňáci byli naměko. V sále by se dalo ticho krájet...my máme motorky a ona bude mít motorek. A i díky naší tombole a výtěžku z ní. Tady člověk vidí.....jak mnohdy zbytečně napláká a lituje sám sebe. Prd. Nic nám nechybí, jsme relativně zdraví a šmatleme po vlastní ose. Ta malá ví, že chodit nebude, ale vyjela na parket a dala do toho vše...a teď je řada na nás a my můžeme udělat jen jedno. Přidat na ten motorek. Bylo nám všem moc fajn...povídalo se, jedlo, pilo...a tak to má na plese být. A holky...byli tam i krásní motorkáři...hi, hi
Pa draci, Marta
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Ples Motobaru

Příspěvek od Alois »

Podařilo se mi sehnat článek z ČMN, který napsala MotoHanka.
CMN16.jpg
CMN16.jpg (203.72 KiB) Zobrazeno 3983 x
A tak to napsala Hanka:
V sobotu 16.1.2016 proběhl v Bílovci již 14 ples MOTOBARU U HANKY . hrála kapela SALTO A ex FIRE .. učast výborná asi 300 bajkerů.Vystoupení tentokrát bylo v mladším podání 10 letý David a Lucka z tanečního klubu LR DANCE OSTRAVA PŘEDVEDLI KRÁSNOU LATINU tanečnice ze ZUŚ Studenka DYNAMICKÝ TANEC. Nejvíce emotívní tanec předvedla 8 letá K AROLÍNKA která je upoutaná na invalidním vozíčku se svou doprovodnou tanečnicí 10 letou Eliškou. Půlnoční překvapení nesmělo chybět v provedení černovlase striptérky . Jako každý rok věnujeme penízky z tomboly na dobrou věc letos to bylo právě pro KAROLÍNKU Dejovou která nám zatančila na vozíčku . Z tomboly bylo věnováno 16000 tanečnice z ZUŚ STUDENKA VĚNOVALY 1400. klub Star-Riders Czech Republik předali 7200 Kč a 3200 Kč výtěžek z prodeje svíček v MOTOBARU U HANKY . 600 Kč ještě věnovali neznámí ůčastníci plesu. Tak krásný výsledek 28400 .které si Karolinka přidá na zakoupení motorku ke svému invalidnímu vozíčku ten stoji 150000KČ. jelikož KAROLINKU vychovává babička z dědou je to velká častka pro tuto rodinu . Motorkáři ale ukázali zase , že mají dobré srdce děkuji jim za to . Kdyby se chtěl někdo přidat info na facc.Karolínka bude chodit předem děkuji MOTOMAMKA Hanka
Zamčeno