BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Vážení členové a kamarádi,

letošní neformální Březnové setkání členů klubu a kamarádů se uskuteční v pátek 1. dubna 2016 v MBUH v Bravanticích. Měli bychom pohovořit, poveselit se před sezónou a nastínit letošní plán akcí.


Sraz kolem 18. hodiny, nebude připraven žádný program, o to více pokecáme.
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od rosta »

Zdravíme... Takové datum? A není to Apríl ?? Podle počasí to zatím vypadá, že se potkáme dříve. Přesto značíme do kalendáře. Rádi se k Hance dostavíme. Není nic příjemnějšího,než posedět a kecnout s přáteli u dobré kávy. R +R
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Jasně, že to je Apríl. Jak může být Březnové setkání v dubnu? Rosťo tys na to přišel. Ale uklidním tě. Může. Nemám jiný termín a tento je před sezónou a bylo by dobré se sejít, ať naplánujeme akce.
elbenito
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2015, 13:14

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od elbenito »

Zdravím Vás všechny, předem bych se chtěl omluvit, že se ozývám jen vyjímečně, ale bohužel to v současné době jinak nejde. Ve svém zaměstnání jsem byl osloven, abych přijal určité místo, které si však vybírá svou daň a to je čas. Nechci to tady rozebírat dopodrobna, ale ve skutečnosti jsem skutečně časově značně vytížen, kdy se obávám, že letos nebudu mít sílu se účastnit daných akcí klubu. Moc mne to mrzí, ale jak říkám, šlo o nabídku, která se neopakuje, proto jsem ji přijal. Doufám, že v tomto směru mne chápete. Přeji Vám všem hodně klidných a krásných vyjížděk a srazů a dávejte na sebe pozor. S pozdravem Beny.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: BŘEZNOVÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Kremil »

Tak se musím také omluvit za neůčast na této akci.
Máme naplánován koncert kajsi v jakési dupě. Moc mně to mrzí a užijte si to tam.
S pozdravem Křemil
Křemil
Zamčeno