PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Dle kopanické domluvy, ohledně termínu, tak Předsilvestrovské setkání se uskuteční v pátek dne 30. prosince 2016 kolem 17 hodiny v MBUH.

Pokud by MBUH nefungoval, tak mám náhradní lokalitu, která by nám mohla vyhovovat.

Máte li nějaké fotky z dovolených či náměty na cestování a něco do tomboly, tak vezměte sebou. Ostatní upřesníme v průběhu podzimu.

Trička sebou!!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Dnes jsem nebyl v MBUH, ale jen v MP. Není to military police, ale ani městská policie. Leč pro ty, kteří nevědí - Motobar u Hanky - MBUH skončil k 31. 10. 2016. Nezůstal tam žádný perzonál a jak vidno, teprve se MP - motobar-penzion rozjíždí. Servírka toho moc nevěděla, ale přislíbila, že o tom našem 30. 12. promluví se šéfem a pokud něco, tak se ozvou. Podle mě k něco není důvod, takže se 30. 12. uvidíme.

DJ Petr, jak sám uvedl, ještě neví, zda bude v ČR. Zatím prý soutěží o titul "furt v prdeli". Ti řidiči. Nemají to lehké.

Takže se těšte a kolem 17.00 se začněte scházet.

Připomínám, že v rámci MP je ubytování. Pokud nás chce někdo z daleka vidět, může přespat přímo u stolu.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Kremil »

Omlouvám se za velmi dlouhé nepřispívání do fóra, za což jistě sklidím pár ran na záda výfukem, ale 30.12.2016 se z největší pravděpodobností nahmatáme... :-)
Křemil
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

A Křemile, kerý Ty to sy? Známe se?

Už se nám to krátí a tak připomínám, hlavně těm, co na tyto stránky nechodí.

Vše je nachystáno, MB domluven, kouřit se bude - to proto, abyste nestáli furt venku. Hudba by měla být, ale asi ne DJ Petr. Marta už chystá dárky do tomboly, tak taky něco vezměte jako vždycky.

Zhodnotíme tento rok, bylo by fajn, kdybyste připravili fotky, video nebo prezentaci, každý tak na max 15 minut, ať se pobavíme, ale neunudíme.


Jak už jsem psal - TRIČKA sebou.

Přeji pěkné svátky!!!
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od vahon »

Všechny Vás zdravím. Užijte si prima zábavu a do nového roku vše a hlavně zdraví. Chtěl jsem se přijet podívat ale zdravotní stav moji Danuš to nedovoluje odjet. Takže ještě jednou zdravím a přeji prima zábavu. Laďa
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj Všichni. Tak jsme se po dlouhé době sešli a bylo opět dobře, až předobře. Skoro všechny, co jsme chtěli vidět, jsme viděli a vyměnili si aspoň pozdravy. Děkujeme za dobrou zábavu a pěkné připravení programu Aloisovi, Martě a také Sylvě za super překvapení. Vždy se s Rosťou obáváme, jestli se příště opět zůčastníme. Proto přejeme pořád nejvíc zdraví a jen dobré návraty ze všech cest na dvou kolech V novém roce 2017. Růža a Rosťa.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od ruzenalickova »

Ještě pár fotek, kvalita nic moc... :)
Přílohy
Všichni vtričku, bez trička nikdo... :)
Všichni vtričku, bez trička nikdo... :)
IMG_1875.JPG (286.46 KiB) Zobrazeno 6720 x
Parůžky u Milana asi musí být... :)
Parůžky u Milana asi musí být... :)
IMG_1876.JPG (278.33 KiB) Zobrazeno 6720 x
Myslím, že skoro celá tlupa, co tam byla...
Myslím, že skoro celá tlupa, co tam byla...
IMG_1877.JPG (283.07 KiB) Zobrazeno 6720 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od ruzenalickova »

A málem bych zapoměla na krásné holky Sylva a spol. Konečně reálné tanečnice... chválím moc... :) :) :)
Přílohy
Velké překvapení večera ... :)
Velké překvapení večera ... :)
IMG_1896.JPG (261.92 KiB) Zobrazeno 6717 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Vahone, tak jsem tajně doufal, že nás překvapíte svou účastí. Ale zdraví je přednější a někteří byli také nemocní a nepřišli.

Růžo, teď jsi byla moc rychlá. Doufám, že se nějaké Tvé foto objeví na rajčeti v kategorii STAR-RIDERS. Já moc fotek nemám, ale jen pro dokreslení skvělé atmosféry jich pár přidám.

Do MB jsme dorazili s Daliborem a Helenkou tentokrát už v 17.05, čekal nás Radek s Maruškou. Než se to vše nachystalo, tak se začali scházet ostatní. Jak vidno z fotek, někteří nezaháleli a věnovali se svým mobilům. Už jsem se bál, že si večer jen vyměníme SMS, v lepším případě MMS, zazpíváme a půjdem domů.

Leč rychle to uteklo a zábava byla excelentní, ostatně jako vždy. Tombola byla štědrá, Marta dosmyčila snad 30 cen a každý něco přinesl, tak byl stůl plný. Každý musel vyhrát. Hanka donesla ceny, dárečky a doporučila nám výtěžek z tomboly věnovat Natálce - děvčeti (darovali jsme peníze i v minulosti), kterému přispějeme na rehabilitaci v lázních. A dělá pokroky, tak snad ji to alespoň trochu pomůže. Kéž by. To by nebyla Hanka, aby nemyslela na postižené.

Hudbu nám zajistil Jura, hrál dobře a dle požadavku.Chtěli jsme si povykládat, tak hlasitost hudby byla dobrá, skladby také, tančilo se, veselilo a seznamovalo s novými příchodšími. Připravil jsem pár fotek, průřez letošními akcemi, tak jsme hádali, odkud foto je a přitom zavzpomínali a dobré a pohodové časy. Zdeněk měl připravenu prezentaci, leč čas nějak utekl a tak předpokládám, že na Březnovém setkání si zavzpomínáme na loňskou sezónu a Zdeněk prezentaci přinese.

Zlatým hřebem večera bylo úžasné vystoupení 4 tanečnic, které zorganizovala Sylva, jako jedna z účinkujících. Nevěděl jsem o tom a byl jsem fakt překvapen tou nádherou účinkujících, choreografií, hudbou, úbory či šaty a samozřejmě těmi ladnými pohyby a tvary. Jedna báseň a doufám, že příští rok je uvidíme opět.

Želva měl možnost odškrtávat akci Předsilvestr, byla poslední a nejníž, a tak byl v sedmém nebi. Nemohlo chybět společné tričkové foto, jasně že ti vpředu - viz foto - měli odfajfknuté všechny akce a ti vzadu dle možností. Bude to pěkná vzpomínka na akce Star-Riders v roce 2016.

Závěrem bych chtěl poslat pozdravy těm, kteří se nemohli zúčastnit a popřát všem, aby ten rok 2017 přinesl jen samé radosti a abychom se nemuseli vyrovnávat s žádnými složitými životními situacemi a mohli se věnovat našim koním pod kapotou resp. pod nádrží.

Fotky níže nejsou dle časové posloupnosti.
Přílohy
Instalace praporu klubu
Instalace praporu klubu
IMG_7947W.jpg (102.73 KiB) Zobrazeno 6654 x
Předsilvestrovská mobilpárty
Předsilvestrovská mobilpárty
IMG_7950W.jpg (99.44 KiB) Zobrazeno 6654 x
Laďa přijel až z Otrokovic
Laďa přijel až z Otrokovic
IMG_7951W.jpg (97.07 KiB) Zobrazeno 6654 x
Na fotce dole je Lenka, Václav a Hanka a další.
Na fotce dole je Lenka, Václav a Hanka a další.
IMG_7958W.jpg (104.02 KiB) Zobrazeno 6654 x
Želva to vzal zodpovědně
Želva to vzal zodpovědně
IMG_7962W.jpg (96.65 KiB) Zobrazeno 6654 x
Tričkové foto-Želva se z přední řady nedal vyhnat
Tričkové foto-Želva se z přední řady nedal vyhnat
IMG_7963W.jpg (97.3 KiB) Zobrazeno 6654 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Alois »

Velký dík patří Sylvě za zajištění hudby a tanečnic, Helence za cukroví na stole, holkám Janě, Žanetě a Božence za rychlý průběh losování, Laďovi za ochutnávku slivovice, Zdeňkovi za prezentaci na kterou nezbyl čas a všem přítomným, za dárky do tomboly a za přátelskou atmosféru. Děkuji obsluze MB, která se asi ve 21 hodin dozvěděla, že určitě neskončíme do půlnoci.

A dále foto:
Přílohy
Gruppenfoto
Gruppenfoto
IMG_7971W.jpg (92.78 KiB) Zobrazeno 6649 x
Co ta Ilona má za lubem
Co ta Ilona má za lubem
IMG_7977W.jpg (89.05 KiB) Zobrazeno 6649 x
Václavovi se líbilo
Václavovi se líbilo
IMG_7980W.jpg (102.96 KiB) Zobrazeno 6649 x
Krnovjaci a naproti Čavisovjaci
Krnovjaci a naproti Čavisovjaci
IMG_7981W.jpg (111.79 KiB) Zobrazeno 6649 x
Prodej losů - Křemile já fakt neřval.
Prodej losů - Křemile já fakt neřval.
IMG_7983W.jpg (69.94 KiB) Zobrazeno 6649 x
Jako na kontrole ORL
Jako na kontrole ORL
IMG_7989W.jpg (85.83 KiB) Zobrazeno 6649 x
Tancovalo se i bez chlapů
Tancovalo se i bez chlapů
IMG_7996W.jpg (93.29 KiB) Zobrazeno 6649 x
A tady je to moje, tak se chovejte slušně! (vtip)
A tady je to moje, tak se chovejte slušně! (vtip)
IMG_7997W.jpg (135.99 KiB) Zobrazeno 6649 x
Předklonýýýýýý
Předklonýýýýýý
IMG_7999W.jpg (81.9 KiB) Zobrazeno 6649 x
Sylva vypadá dobře, žééééé
Sylva vypadá dobře, žééééé
IMG_8008W.jpg (83.39 KiB) Zobrazeno 6649 x
Taky se modlím, ať příští rok se zase uvidíme
Taky se modlím, ať příští rok se zase uvidíme
IMG_8009W.jpg (104.95 KiB) Zobrazeno 6649 x
Překvapení večera: Komentáře k těmto fotkám jsou zbytečné
Překvapení večera: Komentáře k těmto fotkám jsou zbytečné
IMG_8019W.jpg (75.49 KiB) Zobrazeno 6649 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: PŘEDSILVESTROVSKÉ SETKÁNÍ

Příspěvek od Marta »

Děcka....zdravím všechny a po 14 dnech se připojuji k PC,neb jsem Vánoce trávila u syna na jihu Evropy.A tak se jen přidávám k již napsanému. Bylo to velmi zdařilé setkání. Každý si rád po dlouhé době popovídal ,děvčata přinesla cukroví, Hanka nám každému dala dárek/andílka) a výtěžek z prodeje losů předáme Hance a ta opět potřebné Natálce. Osobně se mi kromě Sylvy a jejích krásných kolegyń a plíškového tance-líbila prezentace fotek z uplynulé sezóny. Každý měl možnost hádat..odkud fotka pochází. A tím jsme opět aspoň ve vzpomínkách řídili své stroje. Hudba hrála temperamento i tulivo, tak nám to utíkalo až moc rychle. Uzavřeli jsme to letos až ve 2. Velmi příjemně strávený večer.
Přeji všem do nového roku pevné nervy, zdraví, plno ujetých kilometrů bez zranění a hlavně to, ať čas, který trávíme společně...nám vždy vykouzlí v duši pocit krásna.
Děkuji vám za doprovod v minulé sezóně a těším se na tu další.
Marta
Zamčeno