ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od Alois »

V neděli 25. 9. 2016 by mělo být relativně pěkně a nepršet. Plánujeme s Martou čopráckou vyjížďku někam na pohodu a kochačku.
Sraz v 10.45 u MBUH. Možná, že se někde stavíme na jídlo. Návrat tak kolem 17 hodiny.
Má-li někdo dobrý nápad na trasu, nechť navrhne a vede.

Je to vyloženě čoprácká vyjížďka, nečopři mohou jet také, ale musí poprosit.

Přihlaste se, může dojít ke změně termínu i místa odjezdu.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od Alois »

Tak se nás sešlo u MBUH 5 motorek. Mělo být více, ale nemoci a jiné povinnosti ubraly na počtu. I Adolf přijel a nakonec nevím proč, nejel. Krásné počasí, nálada dobrá, cesty suché-ideální počasí. První zastávka Libavá, Rosťa tam jako vždy rozkládal rukama a něco nám vysvětloval. Volal Olin, že se mu už žena našla, tak nás chtěl dohnat. Na těch naších ďábelských strojích by nás nikdy na té jeho KTM nedohnal.Tak jsme si dali sraz u Jelena.

Libavá, Daskabát, Samotišky, Šternberk ECCE HOMO. Jeli jsme jak ďábli. Nekoukal jsem do zrcátek a říkám Martě, jeď pomalu počkám tě nahoře. Až pak jsem si všiml, jak je celou dobu nalepená na mě. Je mi celkem jasné, že na motorce už jí neujedu a asi ji budu mít celý život v patách. Ach jo.

Nahoře EH všechny projíždějící odmávala naší klubovou vlajkou.

Olin se Sylvou nečekali u Jelena dlouho. Marta předčítala historii kaple, pak fotky v kapli, dobrý oběd a vyrazili směr Jánské koupele. Tam Marta předvedla terénní vložku na Viragu - viz foto, holky si daly kafe a my se s Rosťou vychcali z mostu do Moravy. Kdo to nezná, neví, o co přišel.

Rozloučili jsme se s R+R a valili přes Hradec do Skřípova navštívit Zdeňka s Janou. Tam naše vyjížďka skončila. Doma jsme s Martou konstatovali, že čopry neprodáme i přesto, že cestování na nich je dost únavné. Chopper resp. cruiser má jiné kouzlo v cestování a je třeba si to pořádně vychutnat. Tak, jak to dělají R+R.
Přílohy
Sraz u MBUH, ten černý vzadu je Adolf
Sraz u MBUH, ten černý vzadu je Adolf
IMG_7655w.jpg (99.46 KiB) Zobrazeno 3776 x
Na Libavé při čurpauze R mával rukama
Na Libavé při čurpauze R mával rukama
IMG_7656w.jpg (122.7 KiB) Zobrazeno 3776 x
Na konci ECCE HOMO  M odmávala i kolaře
Na konci ECCE HOMO M odmávala i kolaře
IMG_7663w.jpg (111.47 KiB) Zobrazeno 3776 x
Z historie kaple
Z historie kaple
IMG_7676w.jpg (100.43 KiB) Zobrazeno 3776 x
V kapli holky
V kapli holky
IMG_7679w.jpg (148.27 KiB) Zobrazeno 3776 x
V kapli chlapi
V kapli chlapi
IMG_7683w.jpg (93.56 KiB) Zobrazeno 3776 x
Marta předváděla smyk na Viragu, stopa byla ještě teplá
Marta předváděla smyk na Viragu, stopa byla ještě teplá
IMG_7689w.jpg (198.52 KiB) Zobrazeno 3776 x
U bufíku v Jánských. Je to vždy smutný pohled na ruiny
U bufíku v Jánských. Je to vždy smutný pohled na ruiny
IMG_7690w.jpg (185.34 KiB) Zobrazeno 3776 x
Z mosta do Moravice
Z mosta do Moravice
IMG_7698w.jpg (253.3 KiB) Zobrazeno 3776 x
Návštěva maroda Zdeňka s Janou před jejich vilou 28+1
Návštěva maroda Zdeňka s Janou před jejich vilou 28+1
IMG_7700w.jpg (132.44 KiB) Zobrazeno 3776 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj všichni, co se tu sem, tam díváté. Nestíhám, tak nic nepíšu, jen přidám adresu fotek...
http://star-riders.rajce.idnes.cz/25.za ... rske_vrchy.../ R...:)
sylva
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2016, 22:22

Re: ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od sylva »

Ahoj všichni,kdo momentálně tento příspěvek čtete,nedělní vyjížďka byla fajn ..........
Shodli jsme se na tom,že pěkných víkendů už nebude moc a pokud bude v neděli 2.10. hezky dáme sraz v Bravanticích v 11.30hod (Olin má dopoledne své sportovní aktivity),pokud byste vyjeli dřív,tak se zase někde sejdeme,chtěli jsme jet směr Zátor - Olin tam má na malé hospůdce známého,který má vodní elektrárnu.Byli jsme u něj asi před 2 lety,tak doufáme,že ještě funguje - on i to ostaní.....
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od Marta »

Ahoj, píšu v den sv. Václava, který jsme oslavili řezáním dřeva..a čtu až nyní.
Nedělní řádění na Viragu mě bavilo, je to parádní hračka a oproti GW i lehoučká a zaparkuji ji všude. Počasí nám vyšlo, byla sranda, jelo se poklidně, ať si hlavně užijí R.s R. Návštěva u maroda Zdeňka byla krátká, ale milá. Čtu Sylvinu pozvánku na neděli, tak pokud bude počasí a nic nám do toho nevleze, tak pojedeme rádi. M
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: ZÁŘIOVÁ ČOPRÁCKÁ

Příspěvek od Radek7777 »

Ahojte všichni, píšu jen tak pro pobavení... V neděli dopoledne jsem tady nakouknul a zjistil, že čopráci vyrážejí na cesty, fajn. Alois vymezil vyjížďku jen pro čopry, fajn. Prosit o účast sic už bylo pozdě, ale stejně nebyla možnost vyjet, takže jsem zamáčkl slzu a věnoval se své ženě (tak jako obyčejně ;) ).
Odpoledne už toho "věnování" bylo prý až až, vyskytla se časová mezera a sluníčko táhlo ven, takže přec jen jsme skočili do oblečků a vyrazili provětrat sebe a vyhnat pavouky z výfuků, směr "někam"...táhlo nás to nakonec k Vítkovu, Kružberku a kolem a kolem. Parádní projížďka, radost z jízdy, pohoda, motorky jezdily kolem, vzájemné zdravení, bezva relax.
Překvapení na závěr - při prohlížení foto reportáže od Růženky jsem zjistil, že jsme se asi ve stejný čas těsně míjeli u Kružberku, je to jen náhoda nebo už telepatie? :o :D
Zamčeno