MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Už s předstihem je nutné rezervovat ubytování na naši hlavní akci, která bude od
pá do ne 30.6.2017- 2.7.2017. Proto bude nutné si ubytování individuálně zajistit co nejdříve. Sledujte proto toto téma, ať se na vás dostane.

Většina velkokapacitních ubytování je již obsazena a zbývají tyto: Pomozte nám vybrat!

1. http://www.olsovec.cz/kontakt x zrušeno



2. http://www.staraskola.cz x zrušeno
530/os/noc vč snídaně


3. http://www.uzlaterybky.cz
590 a 690Kč/osoba/noc vč snídaně

Setkání uspořádáme U zlaté rybky.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Marta »

Na setkání se těším a na Zlatou rybku jsem slyšela od Hanky jen samé dobré reference. Vezměte si všichni plavky! M
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od pompe »

My sme chceli hlasovať za kemp , ale s výberom si sa poponáhľal a vybral si to najdrahšie . Tak my si nájdeme niečo lacnejšie v blízkom okolí .
Tešíme sa .
sylva
Příspěvky: 10
Registrován: 29 čer 2016, 22:22

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od sylva »

Ahoj,na rozhodování opravdu moc času nebylo,my bychom s Olinem taky raději do toho kempu.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Protelefonoval jsem několik dní a hovořil s desítkami lidí kolem různých zařízení přímo v centru a okolí Moravského krasu (MK). Buď je již obsazeno nebo nabídka neodpovídala požadavkům pro uspořádání našeho setkání, které už od r. 2009 (ještě za SRS) bylo vždy hlavní akcí klubu.

Po domluvě s vedením Zlaté rybky jsme se rozhodli, že setkání uspořádáme u nich s tím, že nám vyjdou vstříc i s cenami jiných služeb. Konečná cena 590,-Kč osoba/noc se snídaní - apartmán o sto víc - není o moc dražší než ubytování v kempu ve 4 l zděné chatě a pokud si to pamatuji dobře, tak rozdíl je cca 115-140 Kč na osobu/den a to nevím, kolik se platí za motorku a osobu v kempu.

Předpokládal jsem, že nám všem jde o to se setkat, udělat si společnou vyjížďku, povykládat, pobavit se, poznat kraj a těšit se na další setkání. Proto jsem volil alternativu lokality s možností uzamčeného parkování, ohništěm, sportovním vyžitím - na které doufám nebude čas. Zkrátka celý areál bude hlavně pro nás! A se zařízením, kde bychom mohli všichni dohromady trávit víkend i v dešti bez toho, abychom museli celý den jen čučet do krýglu. I to pivo bude venku dost levnější a věřím, že obsluha pro nás udělá maximum k naší spokojenosti.

Setkání je o tom, že budeme na společném místě a spolu. Pokud i toto se vám bude zdát drahé, pak máme v pokladně našeho klubu nějaké peníze, které mohou být k dispozici na zaplacení ubytování. Věřím, že členové budou souhlasit, abychom ze společných peněz přispěli některým na ubytko na setkání. Pokusím se sehnat i ostatním (viz výše) sponzorský dar na nocleh. Někdo nám třeba bude chtít dát peníze na společný večer. Marta to jistě sežene.
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od vahon »

Ahoj Aloisi , předem zdravím a aby řeč nestála tak se ptám kam zaslat poplatky na klub. Díky Laďa 8-)
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od pompe »

Predpokladal si dobre, ide nám o to stretnúť sa , urobiť si spoločný výjazd a pobaviť sa . A to sa vôbec nevylučuje s tým, že budeme nocovať v inej budove. A cez deň budeme spolu na spoločnom mieste .

Pamätáš si to trocha zle . V kempe je v 2-lôžku aj s moto a rekreačným poplatkom / 30+10 Kč / za os/noc cena o 250 -300 Kč menšia ako u Zlaté rybky . Ďalšia možnosť kempu je ísť pod stan . Ak by niekto sa rozhodol prísť na poslednú chvíľu a ubytko v chatách by už nebolo. Alebo jednoducho preto , že pod stan chce . V hoteli to odpadá , a to kapacita tam nieje veľká , hlavne 2-lôžok.

A považujem to za drahé . Nie preto ,že na to nemám .Ale dať za nič iné ako dve prespania / pár litrov vody a vypranie posteľnej bielizne/ 40 € , tak to je moc.
A čo sa týka toho platenia z pokladne klubu , alebo sponzorského daru ... !? Dúfam ,že si to nemyslel vážne , pretože já to považujem za zlý vtip !

Pozri , organizuješ to , tak vyberáš a rozhoduješ . Já to rešpektujem . To však neznamená , že nemôžem mať možnosť voľby , hlavne v tom ,čo vôbec nenarušuje spoločné stretnutie. Tak to vôbec nerieš. My už máme ubytko rezervované a tešíme sa.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Pompe, chápu a nemám nic proti tvé volbě. Mohli jsme to ale řešit e-mailem. Doufám, že to do kempu nebudeš mít daleko a budeš moct si s námi dát něco ostřejšího. Ještě neházím flintu do žita, vedení hotelu hledá nějakou alternativu, abys mohl být s námi celý den.

Zcela vážně jsem myslel to, co jsem již napsal. Po dohodě s ostatními členy můžeme na ubytování přispět z klubové pokladny. Není to nic proti ničemu. Od toho pokladna je, abychom ji použili pro naše členy. Takže tě ujišťuji, že to není "zlý" vtip, ale zcela reálná možnost.


Zároveň zde odpovídám Vahonovi: Že se taky ozveš, ty stará vojno? Vidíš, že zde řeč nestojí. Tak doufám, že už leštíš motorku a chystáš Danuš na výlet do krasu. Rád bych vás tam viděl.
Letos se nebude nic vybírat, v kase nějaké peníze jsou a na webhosting, mailhosting, doménu a další poplatky to zatím stačí. Webmaster se nehlásí, tak asi žádné peníze nechce už několik let.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Rezervaci ubytování si můžete zajistit zde:

U ZLATÉ RYBKY
Tučapy 102
683 01 okres Vyškov
telefon, fax, záznamník: +420 517 332 047
mobil (ubytování, restaurace): +420 739 610 847
mobil (sporty, wellness): +420 733 124 683
e-mail: hotel @ uzlaterybky.cz

Ubytovacích míst je celkem 40, tedy dostatek. Ale ve dvou cenových kategoriích.
Aby nedošlo k záměně akcí, prosím, hlaste akci Star-Riders nebo Alois. O 14 dní později má motoakci Hanka, tak ať nedojde k chybné rezervaci.
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Radek7777 »

Ahojte, zdravím všechny...jen tak pro pořádek poslušně hlásím, že se zúčastníme oba a ubytování máme už zajištěno...zkusím pošeptat Zlaté rybce nějaké to přání, třeba to vyjde. :) :) Těšíme se, chválabohu je už jaro... ;)
elbenito
Příspěvky: 6
Registrován: 14 kvě 2015, 13:14

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od elbenito »

Zdar, zdar všem kolegům ve zbrani, právě listuji a čtu o setkání klubu v Moravském krasu. Je až s podivem, že vždy se trefíte do doby mé dovolené. Tím myslím, že již mám zaplacen od prosince zájezd do mimorepublikové destinace na letní dovolenou, kdy se vracím 1.7.2017. Což mně tedy opravdu osobně mrzí, neboť jsem chtěl letos toho s vámi prožít co nejvíce. I proto jsem si pořídil nový (staronový) stroj, aby jste mi neujeli :lol: Taky jsem chtěl napravit, jak jsem nezvádl akci - vyjížďku z minula, tam jste mne opili :roll: tak, že jsem nebyl schopen otočit plynové lanko. Takže zase se musím omluvit, což mne skutečně mrzí. Doufám, že nějakou tu vyjížďku ještě s vámi dám, než začne zase sněžit. Takže pánové a dámy, prosím za prominutí, že se neuvidíme, snad později. Jó, Alois, taky chci zaplatit poplatky do pokladny, tak mi pošli na email částku, mám tam asi nějaký dluh, tak to sečti a napiš mi číslo účtu, vše hned dorovnám.

s pozdravem
BENY :arrow: z temné Ostravy
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Beny, omlouvám se, ale nevšiml jsem si Tvého příspěvku až teď.

Škoda, že Ti to nevyjde, budou Pastviny, pak akce na Slovensku a do té doby ještě něco vymyslíme. Sleduj vyjížďky, taky snad nějaká bude. Na Březnové jsi mohl přijít a už se neomlouvej. Vše zapomenuto a nic nenormálního se nestalo.
Chystej stroj a buď v pohotovosti. Sezóna začíná.

Až budeš něco dlužit, tak se ozvu. To se neboj.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Co kdybychom si na setkání dali toto, Rosťa už to umí:
Přílohy
IMG_8268w.jpg
IMG_8268w.jpg (78.95 KiB) Zobrazeno 7729 x
Uvnitř selete je kuře v zelí a na špici skopové-Rosťova specialita.
Uvnitř selete je kuře v zelí a na špici skopové-Rosťova specialita.
IMG_8278w.jpg (131.95 KiB) Zobrazeno 7728 x
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od rosta »

Alois. Dekuji za oceneni. Jinak moc dobry,ale nesmi se od toho odejit. Pak je to nejedle. No,snad to budeme jednou take realizovat. Bylo by to pekne setkani. Zatim ahojky. R
rosta
Příspěvky: 105
Registrován: 13 srp 2011, 16:50

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od rosta »

Už jsme take přihlášeni ke Zlaté rybce. Tešíme se. R + R
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Dnes jsme projeli celou trasu, našli pěkná místa, ubytko zkoukli-je fakt pěkné, bude i kulturní zážitek, mrkneme i do nějaké té díry, zkrátka je se na co těšit. Pivo jsem usmlouval na pěkných 26, domluvili jsme dřevo na oheň, tak posedíme, pokecáme, posaunujem, pojezdíme i něco pojíme.

Tak se těšte, snad to vše vyjde.

Vezměte si baterky nebo čelovky sebou!!!
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Stále sleduji počasí a vypadá to dobře. Jen ještě připomenu baterky sebou, ať se můžeme kouknout do nějaké té díry, když jich tam je tolik.
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Kremil »

Ahojťe, já hříšný nepřispivatel do fóra se hlásím po delší odmlce, že se na vás moc těšíme. Bohužel jen na pátek, páč si nás v sobotu opět žádají fanoušci na Hati v Hlučíně, ale myslím, že i ten jeden den bude výživný :roll:
Křemil
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od ruzenalickova »

Opět mojí milí... jen tak pro radost a rychle... https://star-riders.rajce.idnes.cz/30.6 ... ras_a_jine...
Moc se nám líbilo a hlavně jsem přežila... Fotky časem umažu, teď je to jen pro otrlé... :) R+R
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od petmil0717 »

Tak jsme se také přidali do klubu a jsme velice rádi, že můžeme patřit k partě skvělých lidí.Děkujeme za super víkendové setkání s Vámi.Budeme se těšit na další. :D Petr a Miluška
Radek7777
Příspěvky: 260
Registrován: 16 črc 2016, 20:54

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Radek7777 »

Ahojte mládeži. :) Víkend "U zlaté rybky" byl bezva, moc hezké to tam mají. Opět jsme se setkali s báječnými lidmi, společně jsme se projeli a viděli zase něco nového, poseděli, popili, pojedli u táboráku a i ty tradiční "řyzky" byly. :) Dokonce jsme někteří i kozy viděli a si je i pohladili. ;) :D Ve Westernovém městečku jsme získali i jednoho opeřeného motorkářského fandu, prý pošle přihlášku do klubu. :D :D Počasí taky vyšlo parádně (jenom my jsme trochu zmokli cestou domů), prostě nemělo to chybu - vlastně jen jednu, uteklo to hodně rychle. Dvojka Alois a Marta opět zabodovali, děkujeme, těšíme se na příště. :D
Radek + Maruš 1 + Maruš 2
Rybka.jpg
Rybka.jpg (89.33 KiB) Zobrazeno 7359 x
20170630_201915.jpg
20170630_201915.jpg (107.13 KiB) Zobrazeno 7359 x
Hanka a spol.jpg
Hanka a spol.jpg (117.66 KiB) Zobrazeno 7359 x
20170630_201938.jpg
20170630_201938.jpg (86.04 KiB) Zobrazeno 7359 x
Zahraniční účastníci.jpg
Zahraniční účastníci.jpg (86.4 KiB) Zobrazeno 7359 x
Westernoví koně.jpg
Westernoví koně.jpg (134.19 KiB) Zobrazeno 7359 x
Fanda.jpg
Fanda.jpg (129.31 KiB) Zobrazeno 7359 x
Motorkářský fanda.jpg
Motorkářský fanda.jpg (130.05 KiB) Zobrazeno 7359 x
Speleologové.jpg
Speleologové.jpg (71.88 KiB) Zobrazeno 7359 x
U dvanácti měsíčků.jpg
U dvanácti měsíčků.jpg (55.63 KiB) Zobrazeno 7359 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Marta »

Ahoj motokamarádi...hlásíme návrat z putování po Rakousku a právě vše čtu. Děkujeme oba s Aloisem za slova chvály...je to pro nás odměna za hodiny příprav, projetí autem celé trasy a ladění... jako u výfuků. Vše klaplo a jak to sami píšete a sdělili jste nám oběma - líbilo se vám a byli jste spokojeni. Prostředí bylo velmi útulné a nic mu nechybělo. Obsluha prvotřídní, hezká a vtipná. Řízky už neodmyslně patří k naší akci a klobásky též. Za sebe mi bylo velmi dobře, Pompe představil svou vážně krásnou motku a přeji mu, ať na ní pozná plno míst. Přivezl s sebou Milana, který přirozeně zapadl a splynul s přírodou. Želva valil srandičky, Hanka přijela vozem a naš Kamilek s Miruš též. A tak to má být. Patří k nám a motka časem bude. Počasí vyšlo a plán trasy též...Křtiny jsou krásné, ale to až příště. Děkuji též všem, kteří nám přispěli sponzorským darem na náš klub. Jako pokladník to vítám a spolu s radou starších využijeme na plno věcí. Všechny účastníky zdravím..každý tvořil tu velkou partu a vůl tam vážně nemá místo...a za týden je akce Pastviny .Kdo přijede...ať veme stan a všem dovolenkářům...jen pohodu a štěstí. Zdraví vás bando Marta
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od pompe »

Ahoj kamaráti!
Naše spoločné medzinárodné stretnutie zorganizované dvojicou Alois - Marta bolo tradične precízne pripravené, zahŕňalo poznanie, zábavu i gurmánsky zážitok.
Zísť sa s vami bolo veľmi príjemné a už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu Pastviny. Stan už máme nachystaný, nádrž natankovanú a kufre nabalené :D
ďakujeme krásne organizátorom, sponzorom a všetkým kamarátom za super akciu . Jana R.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V MORAVSKÉM KRASU

Příspěvek od Alois »

Jak už bylo popsáno výše, vše nám vyšlo i to, co jsme nepředpokládali. Zkrátka bylo dobře a pohoda. Přidám pár snímků z mého foťáku pro připomenutí situace.
Přílohy
Jako dvě hrdličky v nejluxusnějším pokoji
Jako dvě hrdličky v nejluxusnějším pokoji
IMG_8710W.jpg (64.74 KiB) Zobrazeno 7274 x
Počasí si zahrávalo
Počasí si zahrávalo
IMG_8720W.jpg (48.21 KiB) Zobrazeno 7274 x
Macocha
Macocha
IMG_8761W.jpg (101.57 KiB) Zobrazeno 7274 x
Parkoviště na Macoše
Parkoviště na Macoše
IMG_8763W.jpg (93.28 KiB) Zobrazeno 7274 x
Starosta Holštejna nás přišel přivítat
Starosta Holštejna nás přišel přivítat
IMG_8769W.jpg (98.97 KiB) Zobrazeno 7274 x
V hladomorně
V hladomorně
IMG_8776W.jpg (46.65 KiB) Zobrazeno 7274 x
Prostřený stůl a na něm....... řysky
Prostřený stůl a na něm....... řysky
IMG_8784W.jpg (170.53 KiB) Zobrazeno 7274 x
Mirka s řyskem
Mirka s řyskem
IMG_8789W.jpg (795.77 KiB) Zobrazeno 7274 x
Křemil s řyskem
Křemil s řyskem
IMG_8790W.jpg (104.01 KiB) Zobrazeno 7274 x
Laďa s řyskem
Laďa s řyskem
IMG_8791W.jpg (118.9 KiB) Zobrazeno 7274 x
Opět řysky
Opět řysky
IMG_8793W.jpg (132.89 KiB) Zobrazeno 7274 x
Marta s Jerrym, majitelem městečka Boskovice
Marta s Jerrym, majitelem městečka Boskovice
IMG_8799W.jpg (119.23 KiB) Zobrazeno 7274 x
Westernové městečko
Westernové městečko
IMG_8800W.jpg (89.28 KiB) Zobrazeno 7274 x
V amfiteátru
V amfiteátru
IMG_8810W.jpg (110.53 KiB) Zobrazeno 7274 x
Na závěr herce spláchla voda
Na závěr herce spláchla voda
IMG_8820W.jpg (142.31 KiB) Zobrazeno 7274 x
V amfiteátru: Návrat sedmi statečných
V amfiteátru: Návrat sedmi statečných
IMG_8822W.jpg (97.45 KiB) Zobrazeno 7274 x
Kdo je tento onen kovboj?
Kdo je tento onen kovboj?
IMG_8845W.jpg (179.75 KiB) Zobrazeno 7274 x
Zamčeno