Střelecká vyjížďka

Zamčeno
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Milí členové Star-riders a naši motokamarádi.
Vypisuji vyjížďku na 9.9.2017 a to tématickou. Tentokrát si spolu zastřílíme. Již mnoho let jsem členem střeleckého klubu Otrokovice a ráda bych pro vás s předsedou našeho střeleckého klubu , panem Vladimírem Lukačevičem , připravila střelecké odpoledne v naší střelnici v Otrokovicích. Sraz bude v 11 hodin od benziny v Bílovci a poté kotěhůlkama směr Otrokovice. Oběd v Harley hospůdce u Richarda a od 14 hodin jsem musela s předstihem objednat 3 střelecké dráhy. Tato střelnice je velmi atraktivní a jako jedna z mála má i dráhy pro samopaly a lovecké zbraně. Budeme střílet z krátkých zbraní a něco málo překvapení si ponechám. Své terče si odvezete jako trofej a i účastnické listy. Tak jako vše...co je spojeno se střelbou vyžaduje přesný počet uchazečů. Proto vás touto cestou prosím o přihlášení na tento web. či tel. 724206783. Věřím, že pro mnohé z vás to bude po dlouhé době opět setkání s pořádnou zbraní a třeba to ve vás probudí zájem o velmi krásný koníček, kterým je střelectví. Já to považuji za naprostý relax. Pěkné léto a můžete se přihlašovat..3, 2, 1 ...včil...Marta
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od petmil0717 »

Marti můžeš s námi počítat,pak se domluvíme, kde se k Vám po cestě připojíme, budem se těšit:-)) Petr a Miluška
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od pompe »

Pompe a Janka sa hlásia . Dorazíme do Otrokovic k Richardovi.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Zdravím a již plním seznam účastníků. Upravuji čas odjezdu. Bílovec- benzina u Mefisto baru, ale sraz na 10 hodin, ať můžeme jet pěkně kochačkou. Oběd je zajištěn v Harley pub v Otrokovicích-Dr. E. Beneše 512-ať si to dáte do navigace a to na 12.30. Tam bude i sraz pro vás z blízkého okolí. Raději před půl jednou. Poté nás očekávají ve střeleckém světě....těším se na vás. Marta
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od vahon »

8-) Ahoj a zdravím. Už jsem se na to tak těšil, ale tento termín jsme v termálech i s mladýma. Užijte si to a nepozabíjejte se . Laďa a Danuš :ugeek:
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Marto i ostatní, kteří občas zabrousíte na tyto stránky - Milan a Ilona se tedy hlásí, že bychom si taky zastříleli :P - sice ještě nevím z koho :lol: , takže pokud někdo nesestřelí do té doby nás, tak jsme na zmíněné startovní čáře a navíc ses trefila (což zatím nevím jak se Ti to podařilo :o ) do volného okna, kdy nic nemáme. Odpovídám až nyní, protože jsme se vrátili před pár hodinami ze dvoutýdenní dovolené z Francie, kde bylo cool 8-) ,. Tak zatím čus bus Milan
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od ruzenalickova »

Marti... omlouvám se, nebyla jsem dlouho na stránkách. :) Hlásíme se také... :) Růža a Rosťa :) :) :)
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando. Hlásí se vás hodně. Ono vystřelit si občas z něčeho a někoho neuškodí. Připravujeme a ladime dráhy a zbraně a bude to pěkný den. Zdravíme ze Zlatých Hor. Marta a Alois
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj všem. Seznam se plní a to je dobře. Místo odjezdu a čas se nemění. Pro ty z vás, kteří přijedou rovnou do Otrokovic ,je místo setkání u Richarda v Harley hospůdce u nádraží o půl jedné a pro ty, kteří přijedou s plným břichem- taky, ale ti můžou přijet i ve 13. Společně po půl druhé vyrazíme na střelnici a zde máme zajištěn servis opravdu profesionální. Počítáme, že zde strávíme 2 až 2,5 hodiny. Každý střelec bude střílet z 6 ti zbraní. Vše bude vysvětleno na místě. Ještě upřesním cenu . Původní cena 1400Kč za jednoho střelce byla včera definitivně snížena na 800 Kč za 1 střelce. Což považuji za naprostý luxus a provozovateli střelnice děkuji. V ceně je pronájem střeleckých drah, zapůjčení zbraní, náboje- 1 náboj stojí do některé zbraně i 15 korun a především profi instruktoři, kteří nám vše vysvětlí, povedou a každý si odnese svůj terč domů. Těším se na vás a krásný další společný zážitek. Své vlastní zbrojní průkazy si brát nemusíte, postačí ten můj a záštitu přebírá střelnice. Hezký den. Marta
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Přikládám zde původní nabídku. Pěkně jsi to srazila. Akorát při tom hádání jsi zapomněla, že dohodnutá cena je 830,-Kč - viz nabídka v příloze. Nechci ani vědět, kolik by normálně stálo zapůjčení jedné pistole či pušky. No, koukám, že to jsou pěkné kousky. Snad mi to nevybije zuby. Mi zbraně nic neříkají. A doufám, že ani v brzké době se nebudeme muset učit střílet z důvodu vlastní bezpečnosti před nájezdníky z daleké ciziny.

V přiloženém souboru je nabídka.
STRELBY.pdf
(893.24 KiB) Staženo 251 x
Škoda, že tam nemají tank. Třeba ten Rudy 102. Rád bych si vystřelil z děla. Ale mě láká OLDČETRHENDOVA Winchestrovka, tu bych chtěl zkusit.

Včera hlásili na Nově, že se má počasí počátkem září rapidně zhoršit. Deště, chladno apod. I když Nově nevěřím ani slovo, tak pokud by to tak bylo, jedeme autem.
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj všem. Srazila jsem cenu na minimum a za tu tam vážně nikdo z těchto razi nikdy nestřílel. Malý ústupek pro nás....taky tam strilim roky a je to domovské zázemí. I tak jsem šťastná. Ze vzduchovky strilejme doma na spacky, ale tady máme balíček zbraní, které si bezne nemáme ani kde prohlédnout. Natož držet v ruce a zamířit. Sama se těším na ten adrenalin a radost vás všech. Za týden u Pompeho a Janky. M
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj. Sobota se blíží. Zaostrujte a připomínám pouze toliko. Nezapomeňte si vzít brýle na čtení i na dálku. Bez nich by jste neviděli terče ani náboje. Pokud máte doma průhledné pracovní brýle..pribalte taky. Dnes jsme ladili poslední přípravy a v sobotu naostro. Hezký večer a střelbě zdar. Marta
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Kdo se přidá u pumpy v Bílovci, tak pojedeme kotěhulkama a pak možná kousek po dálnici. Času moc není, dle itineráře je to cca 1.40 h, tak pojedeme svižně, ale nebudeme závodit a honit se. Odjezd v 10.00 hodin!

Pokud má někdo zájem vést kolonu, nechť připraví itinerář a jede první.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od ruzenalickova »

Opět zdravím naší milou bandu... :) V televizi nic, moc, stáhla jsem fotky a pro radost je hned dávám na stránky... :)
https://star-riders.rajce.idnes.cz/Otro ... zari_2017/
Byla jsem nadšená, že můžu jet na motorce a ještě k tomu si zastřílet... :) :) :)
Děkujeme moc Martě za kompletní služby...( viz řízek a jiné )
Růža a Rosťa
Přílohy
Liduška Všem natřela prdel... :)
Liduška Všem natřela prdel... :)
IMG_4830.JPG (190.42 KiB) Zobrazeno 7383 x
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Jsem rád, že vše vyšlo a Martin nápad se ujal s velkým nadšením a super účastí. Nepočítali jsme se 14 motorkami, které před střelnici dojely. U Richarda v Harley Pubu bylo fajn. Dobré jídlo, rychlá a příjemná obsluha a ceny velmi slušné na kvalitu, kterou podávají. Pokud to srovnám s hospodami v mém okolí, tak za vyšší cenu, nižší kvalita jídla i obsluhy.

Na střelnici jsem byl překvapen, poněvadž jsem si myslel, že budu jediný nevoják a budu se muset stydět za to, že jsem zde střílel asi před 2-3 lety poprvé a naposled a mé výsledky začátečníka nebudou zrovna na ukazování.

Ale nebyl jsem sám i když mnozí na vojně byli, tak neměli se střílením o moc větší zkušenosti než já. Nejvíce překvapily holky. Zvláště Lída, kterou Marian pochválil. Zásahy do terče byly jasné. Ostatním holkám se vedlo taky dobře, to je prý tím, že z toho nedělají vědu a prostě pálí jak o dušu. My chlapi se s tím prý moc se..em. Pompe nezahambil svůj výcvik a bylo vidět, že to nedrží v rukách po prvé. A Erik taky.

Nechyběly Dollyho výtečné řysky. A jak bylo vidno, na množství nehleděl.

Zkrátka pro mě to bylo poučné, zajímavé a jsem rád, že jsem nebyl sám. Leč stále nejsem přesvědčen o tom, že bych si měl udělat ZP. Ale třeba na to časem dojde a Marta mě přesvědčí. Zatím si střílím jen z ní.

Marián mě poprosil, zdali bych mu neposlal fotku našich motorek před střelnicí. Něco má Růža. Pokud někdo má, dejte ji prosím sem, na fórum.

Pro nezúčastněné přikládám informace, kde jsme vlastně byli a jaké je tam zázemí.
HPSCAN20140048.pdf
(1006.21 KiB) Staženo 225 x
petmil0717
Příspěvky: 127
Registrován: 03 črc 2017, 11:41
Bydliště: kroměříž

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od petmil0717 »

Skvělá sobotní akce, byli jsme opět nadšeni.Marti tvé nápady jsou skvělé stejně jako Ty :D
Alois
Příspěvky: 1873
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Alois »

Ještě pár fotek.
Přílohy
DSCN4588w.jpg
DSCN4588w.jpg (73.3 KiB) Zobrazeno 7293 x
DSCN4600w.jpg
DSCN4600w.jpg (109.55 KiB) Zobrazeno 7293 x
DSCN4612w.jpg
DSCN4612w.jpg (92.63 KiB) Zobrazeno 7293 x
DSCN4617w.jpg
DSCN4617w.jpg (83.64 KiB) Zobrazeno 7293 x
DSCN4620w.jpg
DSCN4620w.jpg (89.87 KiB) Zobrazeno 7293 x
DSCN4621w.jpg
DSCN4621w.jpg (89.12 KiB) Zobrazeno 7293 x
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od Marta »

Ahoj bando...čtu až nyní. Opravdu mám radost. Trochu jsme měli s klukama obavu, ať se nikdo neotočí s nabitou zbraní...ale byli jste skvělí. Naslouchali jste pozorně a bavilo vás to. Radost být s vámi. Řízky nám opět připravil můj kamarád kuchař a chutnalo...s plným břichem se střílí líp.
Kdo si hraje....nezlobí. Klidně si můžeme v zimě zastřílet znovu. Pa a střelbě zdar. Marta
ladislavek
Příspěvky: 87
Registrován: 15 čer 2016, 19:32

Re: Střelecká vyjížďka

Příspěvek od ladislavek »

Bylo to super hodnotim velmi kladne
Zamčeno